3 ночі в Празі, дворазове харчування!

Оглядова екскурсія у Празі у вартості, існує можливість відвідати Дрезден

 
Вартість при групах:     40 + 1 – 160 €
                                                 50 + 2 – 150 €

Відправлення м. Львів, 11.07, 14.00
Вартість  від 150 євро
 У вартість включено
організаційний внесок оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*, сніданок + вечеря  супровід керівника групи

супровід керівника групи

У вартість не включено

 

додаткові екскурсії, вхідні квитки

 

1

День 1

14:00 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові

14:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Нічний переїзд в Прагу.

2

День 2

Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого перстня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!

Факультативно пропонуємо:

– відвідати аквапарк “AquaPalace” – саме тут Ти потрапиш у справжню водяну казку, адже на Тебе очікують: палац Скарбів, палац Пригод, а також палац Відпочинку. Колихання на хвилях фантазії, драйв у шести тогобанах, містика водяних печер, таємниці піратського корабля та безліч інших розваг з нетерпінням очікують саме на Тебе! (20 євро/дор, 15 євро/дит 100-150 см, 3 год)

– запрошуємо Тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

Збір групи. Переїзд в готель. Вечеря Ночівля

3

День 3

Сніданок.

Запрошуємо відвідати – “колиску німецької Саксонії –  Дрезден” (30 євро). Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.

Пропонуємо: Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (15€). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували з’єднує кілька скель міст, який сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

Збір групи. Повернення у готель. Вечеря. Ночівля.

4

День 4

Сніданок.

Фестивальний день.

Трансфер на фестиваль, репетиції учасників. Відкриття Фестивалю-Конкурсу та конкурсні виступи. Гала-концерт та нагородження. Вручення Дипломів.

Вечеря. Ночівля.

5

День 5

Сніданок. Вільний день.

Запрошуємо відвідати:

Карлові Вари (25 євро). Можна тільки уявити яка картина відкрилася Карлу IV шістсот років тому, під час полювання на оленів, де зараз розташований один з найкрасивіших світових курортів – Карлові Вари. Найбільший та напопулярніший у Чехії, він розташований у передгірному містечку в долині річки Тепла. Природа наділила ці краї цілющими мінеральними джерелами та чудовим гірським пейзажем. Джерела в Карлових Варах оточені колонадами, які чарують своєю красою, унікальністю і є водночас архітектурними пам’ятниками. Збір групи.

Переїзд до Львова.

6

День 6

Прибуття у Львів орієнтовно о 12:00

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг