Львів • Краків • Берлін • Брюссель • Амстердам • Прага • Львів
екскурсії у Берліні та Амстердамі екскурсії у Брюсселі та Празі
            Червень • 12, 28
1

День 1

11:30 – збір групи на залізничному вокзалі у Львові.
12:00 – виїзд зі Львова. Перетин укараїнсько-польського кордону. Нічний переїзд в Берлін

Дорогою пропонуємо відвідати екскурсію у Кракові (10€) або вільний час в торговому центрі.

2

День 2

Екскурсія у Берліні (пішохідна • тривалість орієнтовно 3 год) Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянського солдата-визволителя – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, і, звичайно, Бранденбургські ворота.

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

Музей Пергамон (25€) Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар “Пергамону” 165 року до нашої ери з Малої Азії.

• екскурсію “Чарівний Берлін” (17€). Відвідаємо Потсдамер Платц, – ця площа є втіленням сучасного Берліну,  Бульвар зірок, пам’ятник Голокосту, фрагмент Берлінської стіни.

Збір групи. Переїзд у готель на території Нідерландів, ночівля.

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю та переїзд у Брюссель.

Екскурсія у Брюсселі (автобусно-пішохідна • тривалість орієнтовно 2 год) У невеликій бельгійській столиці розміщуються штаб-квартири ЄС та НАТО, а сам Брюссель часто називають столицею Європи. Тут Ти зможете відчути красу мистецтва, здивуватися знаменитій ексцентричній статуї-фонтану «Пісяючий хлопчик», а щоб Хлопчик «не нудьгував», в кінці 20 століття компанію йому склали “Пісяюча дівчинка” і “Пісяюча собачка”. Також Тут ти побачиш збільшений у 165 міліардів раз молекулу атома, тріумфальну арку…і все це Брюсель!

Рекомендуємо відвідати:

• бельгійське місто Брюгге (20 €) Поетичний і романтичний рай для закоханих, колодязь чудес для дітей та дорослих – чарівний, шоколадний Брюгге! Образ міста неповторний: Базиліка – хранителька реліквії Святої Крові, Ратуша, Церква Святої Діви, де зберігається образ Мадонни з немовлям на руках пензля знаменитого Мікеланджело! Брюгге схожий на пряниковий містечко з вигадливими різнобарвними фасадами, тонкими шпилями, кам’яним мереживом і рікою темно – білого шоколаду.

Збір групи. Поселення у готель, ночівля.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Амстердам.

Екскурсія в Амстердамі (пішохідна • тривалість орієнтовно 3 год) Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій минулого.

Рекомендуємо відвідати:

 Заансе Сханс + Волендам (20 ). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика за нашими мірками країна- майстерня по виготовленню кломпів – національного голландського взуття з дерева; пекарня з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам’ятається великою кількістю яхт, човнів…тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти.

 прогулянку на кораблику по Амстердаму (16 ).

Збір групи та нічний переїзд в Прагу.

5

День 5

Прибуття в Прагу.

Прибуття у Прагу. Екскурсія у місті Прага (пішохідна • орієнтовно 1,5 год) Побачимо:  Порохову вежу, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, Староміську площу та Астрономічний годинник, єврейський квартал Йозефів, Карлову вулицю і, звичайно ж, Карлів міст!

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

• символ Чехії – величний Празький Град (15€). Вийшовши на околиці Граду, попадаєш в Градчани – багатий, дворянський район Праги, який облюбувала знать для зведення своїх палаців і особняків.

Поселення у транзитний готель, ночівля.

6

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

По дорозі пропонуємо оглядову екскурсію в м. Брно (10)

Прибуття до Львова орієнтовно о 00:00

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у Берліні, Брюсселі, Амстердамі та Празі
проживання у готелях 3*,сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
відвідати Брюгге, Заансе Сханс, Волендам
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

Фото Прага Діти

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг