Львів – Берлін – Амстерадм – Прага – Львів

Виїзд Львів (від залізничного вокзалу)
29.12.2018
Час виїзду 07:30
У вартість входить
проїзд автобусом проживання в готелях 3*, сніданки
страхування супровід керівником групи

депозит 28€, який використовуєте на будь-які рекомендовані екскурсії

У вартість не входить
особисті витрати   рекомендовані екскурсії

 

1

День 1:


07:00 – збір групи на залізничному вокзалі у Львові. 07:30 – виїзд зі Львова. Перетин укараїно-польського кордону.

Поселення у готель на території Польщі. Ночівля.

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Прибуття у Берлін – місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін – найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Музеї, художні галереї, театри, опера, концерти … відкривають свої двері для берлінців і багаточисельних гостей міста. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Червону Ратушу, фонтан Нептун, Королівську оперу, собор св.Ядвіги, ….. І це ще не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін!

Рекомендуємо відвідати:

• екскурсію “Чарівний Берлін” (17€). Сьогодні Ти маєш змогу побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

Збір групи. Нічний переїзд в Амстердам.

3

День 3:

Прибуття в місто каналів та вітряних мельниць — Амстердам. Амстердам – яскравий, здебільшого кольору какао з молоком, з вікнами без штор, з різнокольоровими віконницями, без під’їздів, з неширокими вхідними дверима на фасадах будинків, схожими на міжкімнатні. Від цього центр міста здається однією великою квартирою, з вузенькими тротуарами і широкими велосипедними доріжками, з незліченними набережними, з величезною кількістю тюльпанів, з нереально смачним оселедцем, який їдять без хліба взявши рукою за хвіст, з кращою колекцією Ван Гога, Рембранта. Амстердам вільний до нерозсудливості, до епатажу. Це місто, застигле в часі вільної любові та інших вільних задоволень. Під час екскурсії запрошуємо в дивовижний світ кольорів в світ чогось прекрасного, – фабрику діамантів. Тут на Тебе чекає захоплююча екскурсія та можливіть потішити себе або свою чарівну половинку прикрасами з Амстердаму! Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

 Заансе Сханс + Волендам (20). Заансе Сханс, –  це селище, де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика країна. Тут Ти знайдеш місцеву сироварню; майстерню по виготовленню кломпів – національного голландського взуття з дерева; пекарню з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам’ятається великою кількістю яхт, човнів… тут місцеві жителі, які розгулюють в національному вбранні,  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти, якими славиться ГОЛАНДІЯ.

Поселення у готель.

Пропонуємо трансфер в центр міста для Зустрічі Нового Року (15 )
Ти опинишся у самісінькому епіцентрі веселощів та розваг!

4

День 4:

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час в Амстердамі.

Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по Амстердаму (15).  Що б там не говорилиале Амстердам треба дивитися з води. Можна довго гуляти містомвідвідувати музеї і сидіти в кофешопахале якщо Ви не прогуляєтесь хоча б раз на кораблику по каналах Амстердамато повного відчуття міста у вас не буде. Не дарма ж Амстердам називають “північною Венецією”!

• асоціації, які відвідують кожного при слові «Нідерланди», як правило, схожі: безкраї поля тюльпанів, мальовничі вітряні млини, дуже смачний домашній сир, оселедець і…Квартал Червоних ліхтарів (13) в Амстердамі. Дізнайся історію старовинного району містаде червоний ліхтар став символом продажної любові ще багато століть тому.
Збір групи та нічний переїзд в Прагу.

5

День 5:

Прибуття в Прагу. Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років.  Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

• унікальну екскурсію Празьким Градом (15€). Запрошуємона екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

• запрошуємо Тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтава (25€), –  легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить Твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить Твої сили.

Поселення в транзитний готель. Ночівля.

5

День 5:

Сніданок. Виселення з готелю. Пропонуємо відвідати екскурсію по Кракову (10€). У Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Повернення до Львова орієнтовно о 00:00

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг