Львів • Будапешт • Львів
участь у фестивалі
3 ночівлі у Будапешті
фотосесії під час  туру
сніданки та вечері
Групи 50 + 2 – 180 €
            40 + 2 – 190 €
            30 + 1 – 200 €
1

День 1

18:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

2

День 2

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. 

Поселення у готель. Зустріч з керівниками колективів.

Запрошуємо на  прогулянку на кораблику по Дунаю (20 ). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Вечеря. Ночівля.

3

День 3

Сніданок

У вільний час рекомендуємо:

– відвідати торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 6 )

Фестивальний день.
Трансфер на фестиваль, репетиції учасників.
Відкриття Фестивалю-Конкурсу та конкурсні виступи.

Вечеря. Ночівля.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний час

Пропонуємо відвідати  Відень (30€ ). Автобусно-пішохідна екскурсія у Відні. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; інтер’єри зовні строгих міських будинків; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта; повільна розмірена мелодія механічного годинника. Величне, привабливе і чарівне місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто. Як великосвітська пані з чудовими манерами, Відень нікуди не квапиться, і буде краще, якщо, гуляючи його вулицями і милуючись палацами в стилі бароко, не будеш поспішати і Ти.

Запрошуємо відвідати Палац Шенбрунн (трансфер – 8 ). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк  закладений1705 року чоловіком імператриці Марії Терезії. Влітку тут рай для любителів квітів і фонтанів. У парку розташований лабіринт, пальмовий будиночок і найстаріший зоопарк в світі. Зараз у зоопарку Шенбрунн мешкає більше 500 видів тварин.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова

[/timeline_item]

6

День 6

Прибуття у Львів близько 11.00

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядова екскурсія у Будапешті
участь у фестивалі
проживання у готелі 3*,сніданок та вечеря (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
фотосесії протягом туру та фотозвіт
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
можливість відвідати Відень
відвідати аквапарк чи океанарцум у Будапешті
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі
• костюми для виступу

 

Фольклорні танцювальні ансамблі, вокальні групи, музичні оркестри.

Без обмежень у віці

Внесок за участь включає:

 • офіційне запрошення
 • участь у фестивалі
 • організаційні витрати
 • дипломи і сувеніри

УВАГА:

 • Група повинна надіслати коротку історію, 3-5 фотографій, відео або посилання своїх виступів.
 • Необхідно, щоб всі схвалені групи привезли прапор своєї країни і тобличку з назвою групи.
 • Учасники в фестивалі будуть мати по 1 або 2 виступи. Всі групи повинні забезпечити музику для свого виступу – живу музику (оркестр) або запис на USB або CD.
 • Всі учасники в фестивалі повинні мати медичне страхування.
 • Керівники груп відповідають за поведінку членів групи, яке має відповідати політиці і правил готелю, в якій вони розміщені.
 • Кожен збиток оплачується групою.
 • Права на всі відео матеріали та фотографії учасників під час фестивалю належать організатору.
 • Організатор зберігає за собою право змінювати програму, про що учасники будуть проінформовані своєчасно.
 • Подачею заявки на участь ви приймаєте всі правила та умови участі.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг