image_pdfimage_print

Львів • Будапешт • Відень • Львів
екскурсії у Будапешті та Відні можливість вечірньої прогулянки на кораблику по Дунаю

Березень • 6, 7, 13 ,20, 27                Квітень •  3, 10 ,17, 24               Травень •  1, 8, 15, 22, 29

1

День 1

18:30 – збір групи .
19:00 – виїзд зі Львова. Перетин україно-угорського кордону. Нічний переїзд.

2

День 2

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія у Будапешті. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, де відкривається прекрасна панорама на Дунай і протилежний берег, Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:
 містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних магазинів, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 )

• торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 9 €, вхідний квиток 8€/дор, 6€/дит)

 прогулянку на кораблику по Дунаю (20 € – необмежена кількість шампанського для дорослих та соку для дітей). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї! І, здається, тут нічого лишнього, – кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу  та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля на території Угорщини. 

3

День 3

Сніданок. Переїзд у  місто музики, вальсів, парків, випічки і вина – Відень.
Пішохідна екскурсія у Відні. Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта… Величне та привабливе місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто, яке нікуди не квапиться, гуляй його вулицями і милуйся палацами в стилі бароко, – не поспішай і Ти.

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

Рекомендуємо відвідати: 

•  Палац Шенбрунн (8 € – трансфер). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк,  закладений 1705 року чоловіком імператриці Марії Терезії. Влітку тут рай для любителів квітів та фонтанів!

• екскурсію “Легенди вишуканого Відня” (12 євро), під час прогулянки Ти пройдеш по непротоптаному туристичному маршруті та побачиш інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» Анкерур, від якого кожну годину лунає дивний по звучанню передзвін.

• автобусну екскурсію “Відень неперевершений”. Запрошуємо на  Рінгштрассе! Коли в повітрі витав запах свята, хвої і ароматних свічок, – імператор Франц Йосиф I підписав указ про знесення оборонних міських стін, що оточували в той час Відень. На їх місці утворилася Рінгштрассе, де будівлі повинні були показувати велич Габсбургів та Австрійської імперії. Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша — помпезність цих будівель просто захоплює подих! Також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера! Навіть не будинок, а спектакль, розкреслений асиметричними чотирикутниками фасад, керамічна плитка, як головний елемент декору: немає двох вікон однакової форми і розміру, нерівні стіни, підлоги, що нагадують лісову стежку. І все це в обрамленні божевільно-буйної рослинності всіх відтінків зелені (15 євро)

Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії в Будапешті та Відні
проживання у готелі 3*,сніданок (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
зоопарк у Будапешті
термальні купальні Сечені у Будапешті
прогулянка на кораблику по Дунаю
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

image_pdfimage_print
Будапешт і Відень

Відгуки про тур

5.00 згідно 1 відгук
13.06.2017

Моя улюблена туристична компанiя як завжди на найвищому рiвнi провела тур “Будапешт – Вiдень”
З Вами їздив тричі наступний раз теж буде з Вами!

Залишити відгук

Рейтинг