Львів • Болгарія • Львів
участь у фестивалі
проживання 5 днів на морі
фотосесії під час  туру
дворазове харчування
                                                                При групі 50+2 – 240 євро
                                                                                      40+2 – 265 євро
                                                                                      30+1 – 295 євро
               
                 
1

День 1:

06:30 – збір групи у місті Львів.

07:00 – виїзд зі Львова.

Переїзд у Болгарію.

2

День 2

Прибуття в Болгарію.

Поселення у готель. Відпочинок на морі.

Вечеря. Ночівля.

3

День 3:

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі.

Конкурсна програма – Царево.

Вільний час. Вечеря. Ночівля.

4

День 4:

Сніданок. Вільний час для відпочинку на морі.

Конкурсна програма – Китен.

Вечеря. Ночівля

5

День 5:

Сніданок. Відпочинок на морі.

Конкурсна програма – Китен. Вручення призів і сертифікатів.

Вечеря. Ночівля.

6

День 6:

Сніданок.

Вільний час для відпочинку на морі.

Вечеря. Ночівля

7

День 7:

Сніданок. Відпочинок на морі до 16:00.

Збір групи. Переїзд на територію України.

8

День 8:

Прибуття до Львова орієнтовно о 19:00

 

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії
участь у фестивалі
послуги фотографа протягом туру та фотозвіт
проживання у готелях 3*, сніданки та вечері (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
факультативні екскурсії
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі
•  костюми для виступу

ОСНОВНА ІНФОРМАЦІЯ:

Фольклорний фестиваль «Євро фолк – Чорне море» проводиться в рамках Музичних свят «Євро фолк» – Мир це телебачення. Музичні свята проводяться в різних державах і містах Європи протягом всього 2018 р
Музичні свята «Євро фолк” складаються з музичних фестивалів і проводяться під егідою Європейської Асоціації фольклорних фестивалів – EAFF.

Основною подією Музичних свят “Євро фолк” є Фестиваль №1 в Європі традиційних народних мистецтв – Старопланінскій собор «Балкан фолк». У ньому щороку беруть участь близько від 9 000 до 15 000 музикантів, співаків і танцюристів.

Характерною особливістю Музичних свят “Євро фольк” є те, що всі виступи записуються за допомогою професійної аудіо та телевізійної техніки, а кращі з них транслюються багаторазово по більш 20 кабельних каналах Болгарії, по супутникових телевізійних каналах, що приймаються у всій Європі, а також по Світовим Internet телебачення “TV Еврофольк” в адресі tv.eurofolk.com. Ці види діяльності реалізують основну мету Музичних свят «Євро фольк» – Мир це телебачення, а саме популяризувати традиційні народні мистецтва, використовуючи величезні можливості засобів масової інформації.

Журі має право попросити учасників виконати окрему частину оголошеної програми, якщо повна її тривалість виходить за вказані межі в часі. Незважаючи на це учасники повинні бути готові при необхідності виконати програму повністю.
Під час Фестивалю будуть зроблені студійні аудіозаписи і зняті професійні відеокліпи виступів, які були відзначені журі або за оплату.
Програма виступу повинна триває не більше 10 хвилин.

Під час участі відповідного колективу в Фестивалі організатори можуть запросити його взяти участь в спільних заходах – офіційне відкриття, офіційному закритті, параді, фуршеті і ін.

РЕГЛАМЕНТ
Для участі в конкурсі необхідна акредитація учасників, яка здійснюється на наступних умовах:

Колективи, які бажають брати участь у Фестивалі, заповнюють і підписують заявки на участь, в яких існує обов’язковий текст, який вказує на те, що заявник приймає умови цього регламенту.
Бажано, щоб на адресу Euro Folk Academy була прислана останній виданий альбом учасника (групи) або демо записи не менше двох пісень. Бажано також, щоб до заявки була додана анотація про учасника та рекламні матеріали – фотографії. Надіслані матеріали не повертаються.
Для другої категорії плата за участь становить 100 євро.
При наявності більшої кількості заявок, ніж передбачено виступів в даний конкурсний день, журі проводить попередній відбір учасників і письмово повідомляє всіх, що заявили на який день перенесено їх участь.

ПРИЗИ
Великий приз «Євро фолк» – Grand Prix “Оrpheus” і диплом. Його присуджує журі при дотриманні процедурних правил, узгоджених між членами журі.
Перші призи у відповідних категоріях і диплом.
Журі нагороджує кращі виступи безкоштовним знято і виготовленням одного відеокліпу.
Всі володарі призів отримують Грамоти лауреатів «Євро фольк» і предметні нагороди. Призи вручаються на церемонії під час Музичних свят «Євро фольк» – Мир це телебачення.
На розсуд журі та продуцентів Euro Folk Academy видатні виконавці та художні керівники отримують Диплом про присвоєння звання Maestro або Maestro Academic, а також Диплом за вагомий внесок при збереженні і розвитку європейських традиційних народних мистецтв. Ці дипломи розсилаються мерам Громад або через Міністерство культури відповідної країни проханням про вручення відповідним чином.
Всі володарі призів отримують безкоштовну копію телепрограми, в яку були включені їхні виступи, трансльовані в Болгарії або Європі, а також і неодноразово по Internet телебаченню “EuroFolkTV”.
Учасники можуть за додаткову плату замовити повний запис своїх виступів на компактдиску, відеокасеті, мультимедійному диску і DVD. Разом з тим вони отримують право транслювати ці продукти на території відповідної країни.
Журі складається з 3 чоловік.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг