Відправлення м. Львів (від залізничного вокзалу)
30.12.2018
Час відправлення 14:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок  супровід керівника групи

страхування

У вартість не включено особисті витрати

додаткові екскурсії, вхідні квитки

1

День 1

13:30 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
14:00 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд у Берлін.

2

День 2

Прибуття у Берлін – місто з незвичайною історичною долею. Сьогодні Берлін – найбільше місто Німеччини і за площею, і за чисельністю населення. Саме тут Ти побачиш: Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, новий Центральний вокзал – найбільший і найсучасніший в Європі, Бранденбургські ворота, Рейхстаг, Урядовий квартал, Королівську оперу… і це ще не все що чекає на тебе у могутньому місті Берлін! Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

• екскурсію “Чарівний Берлін” (15 €). Сьогодні Ти маєш змогу побувати на Бульварі Зірок, ознайомитись з Соні Центром — символом та серцем Берліна! А також побачити місце проведення Берлінського кінофестивалю та безліч інших цікавих та захоплюючих місць.

пивну екскурсію Берліном (25 €). Німці… Вони так люблять пиво, ковбаски… Ми пропонуємо прогулятись пивними Берліна, скуштувати їхнього пива, почути цікаві історії… та відчути смак німецького хмільного життя.

Збір групи. Поселення в готель на території Німеччини. Ночівля.

Для бажаючих трансфер у Дрезден для зустрічі Нового Року (10 євро).

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Дрезден.
Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

• Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18€). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон і з першого погляду можна здогадатися чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Бастай підноситься майже на 200 метрів над річкою та був утворений в процесі ерозії понад мільйон років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували міст, який з’єднує скелі. Саме він став своєрідним дивом інженерії.

містечко Майсен (22€) – одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург, заснованим в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.
Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 12:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг