Безкоштовні місця для викладачів!
Парки розваг DISNEYLAND та зоопарки у програмі туру!

Відправлення  Львів (ж/д вокзал)

26.03

Час відправлення 08:00
У вартість входить
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту сніданки в готелях
проживання в готелях згідно програми; супровід керівника групи
страхування оглядові екскурсії згідно програми
У вартість не входить Колектив – 40 євро/ос

Солісти – 60 євро/ос

1

День 1

08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин кордону.

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берлін – місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянський солдат-визволитель – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота ….. І це не все що чекає на тебе у могутьому місті Берлін. Оглядово – пішохідна екскурсія.

Вільний час.

А далі запрошуємо у вражаючий світ тварин – Берлінський зоопарк (вхідний квиток15€ дорослі/8 € діти), що займає перше місце в світі за кількістю видів тварин, представлених в ньому. Тут, в екзотичних павільйонах і відкритих вольєрах можна познайомитися з рідкісними тваринами – великими пандами, горилами, птахами ківі. А в акеанаріумі при Берлінському зоопарку можна прогулятися по річковим і океанським ландшафтам від Великого бар’єрного рифа з тропічними рибами і акулами до місць проживання крокодилів в джунглях Амазонки.

Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

3

День 3

Побувати в Парижі, мрія багатьох. Мабуть, жодне місто на Землі не володіє настільки непереборною привабливістю, як французька столиця. Кожен з нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут, побачити своїми очима Ейфелову вежу, Лувр, Тріумфальну арку та Єлесейські поля пройтися по бульвару Мон Март, посидіти в знаменитих на весь світ кафе. Тут, вулиці дихають історією, пам’ятники і музеї відомі у всьому світі, а кожен тротуар в Парижі – театр повсякденного життя.  Автобусна екскурсія. 
Вільний час.

Пропонуємо:

Пропонуємо:

Запрошуємо в Disneyland (трансфер 12 +вхідний квиток60€). Disneyland – це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Щоб вивчити Disneyland не вистачить і двох днів. Краще раз побачити, ніж сто раз прочитати. Мерщій в Disneyland!

– Пропонуємо відвідати у вільний час Ейфелову вежу (вхідний квиток18). Париж неможливо уявити без його основного символа — Ейфелової вежі. Проте, навіть якщо Ти ніколи не цікавився цією всесвітньо відомою спорудою, то в будь-якому випадку побачиш її вершину з усіх куточків Парижа. Щодня ця пам’ятка приймає близько 25 тисяч гостей і Ти також, піднявшись на неї і побачивши Париж з висоти пташиного польоту ще більше захопишся неймовірною красою і величчю цього прекрасного міста.

Ночівля в готелі.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю.

Фестивальний День

Трансфер на фестиваль. Репетиції учасників. Відкриття Фестивалю-Конкурсу. Конкурсні виступи. Майстер клас.
Гала-концерт та нагородження. Вручення Дипломів і Кубків учасникам. Круглий стіл для членів журі, керівників і педагогів. Дискотека для учасників.
Після закінчення фестивального дня всі діти і педагоги отримують пам’ятні сувеніри, керівники і педагоги також отримують листи подяки та сертифікати про участь в круглому столі, які можуть бути використані для отримання гранту на підвищення

Збір групи. Нічний переїзд у Прагу.

5

День 5

Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага! Вільний час.

Факультативно пропонуємо:

– запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві (25€), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили. Збір групи.

– унікальну екскурсію Празьким Градом* (20€). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

Рекомендуємо у вільний час:
Хто сказав, що на санках не можна кататися влітку? У Празі – можна!
Тут на Тебе чекає бобслейна дорога (вх. квитки3€/спуск) яка буде цікава як дорослим так і дітям. Крім цього, на території комплексу, є прекрасний канатний центр, дитячий майданчик і ресторанчик. Це місце створене для сімейного відпочинку!

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

6

День 6

Сніданок. Виселення з готелю.

Вільний день у Кракові. Відпочинок в найбільшому Аквапарку (додатково оплачується вхідний квиток8) центральної Європи: 8 американских гірок, басейни, джакузі, сауни, дика ріка, стінки для скалолазання … Море незабутніх вражень – ГАРАНТОВАНО!

Пропонуємо факультативно пішохідну екскурсію по Кракову (9). У Польщі є декілька столиць, Варшава – адміністративна, Закопане – зимова, ну а душа цієї країни в найцікавішому місті Краків. Неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, тут сувенір знайдеться для кожного, Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.
Оглядова екскурсія у соляні копальні “Велічка” (25) – один із найцінніших пам’ятників на польській землі.  Підземні озера, соляні тунелі, каплиці, камери, ікони, скульптури і абсолютно все з солі! Ця екскурсія перетвориться на захоплюючу мандрівку у світ підземелля, світ створений руками, світ солі, світ таємниць і загадок.

Збір групи. Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 24:00

Номінації учасників:

1. Інструментальне творчість: Народне; класичне; естрадний; джаз
2. Вокальна творчість: Народний вокал; Академічний вокал; Естрадний вокал; Вокально-інструментальний ансамбль
3. Хореографічне творчість: Народний танець; Класичний танець; Естрадний танець (включаючи народну стилізацію); Сучасний танець; Бальні танці
4. Театральне творчість: Художнє слово; Драматичний театр; мюзикл; Театр міміки і жесту; Театр мод; Ляльковий театр
5. Оригінальний жанр
6. Образотворче творчість Живопис і графіка; Фотомистецтво; Декоративно-прикладне мистецтво.

Групові категорії учасників:

солісти
малі форми (2-3 учасника)
ансамблі
хори (вокальні ансамблі більше 12 чоловік)
оркестри (інструментальні ансамблі більше 8 чоловік).
Вікові категорії учасників:

дошкільна вікова категорія – до 7 років
молодша вікова категорія – 7 – 10 років
середня вікова категорія – 11 – 13 років
старша вікова категорія – 14 – 18 років
змішана молодша вікова категорія – середній вік до 12 років включно
змішана старша вікова категорія – середній вік старше 13 років
доросла вікова категорія – старше 18 років

Порядок участі:

Участь у фестивалі-конкурсі це участь в одній номінації, однієї вікової категорії, однієї групової категорії. В рамках одного участі ансамблі, хори і оркестри презентують концертно-конкурсну програму з двох різнохарактерних номерів, c тривалістю кожного номера не більше 4х хвилин. У номінації «театральне творчість» і «інструментальне творчість» (ансамблі та оркестри), а також вокальна творчість (хори) допустима презентація одного номера або цільної конкурсної програми тривалістю не більше 10 хвилин. В рамках одного участі солісти і малі форми презентують концертно-конкурсну програму з одного номера, тривалістю не більше 5 хвилин. У номінації «інструментальне творчість» для солістів і малих форм допустима презентація двох номерів, загальною тривалістю не більше 5 хвилин.
Репетиції та виступи проходять строго згідно з розкладом, наданим організаторами фестивалю-конкурсу. Зміни по репертуару приймаються не пізніше, ніж за 21 днів до початку фестивального туру, шляхом письмового повідомлення фахівця з організації фестивалів-конкурсів.
У номінації «образотворче мистецтво» участь відбувається в форматі виставки, що проходить протягом фестивалю-конкурсу. В рамках одного участі може бути представлено одна або дві роботи (роботи підписані), розміру (для декоративно-прикладного мистецтва – площі підстави) 50×70см або менше.
При необхідності використання звукозаписів учасники завчасно висилають фахівця з організації фестивалів-конкурсів фонограми по електронній пошті, а також привозять їх з собою на флеш-накопичувачі і на CD (кожен трек на окремому CD). Все необхідне технічне та музичне обладнання (технічний райдер) має бути зазначено в заявці на участь.

Жюрі фестивалів:

Склад журі складається оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури та мистецтв, громадських діячів. Список членів журі не розголошується до початку фестивалю. Після закінчення фестивалю проходить круглий стіл, на якому учасники та педагоги мають можливість обговорити з членами журі конкурсні виступи та обмінятися думками. Конкурсні виступи учасників оцінюються за загальноприйнятими критеріями: технічна майстерність (відповідно номінації), артистизм, складність репертуару та відповідність репертуару віком, створення художнього образу, з урахуванням суб’єктивної думки кожного з членів журі.

Призи та нагороди:

Всі учасники фестивалів отримують пам’ятні сувеніри. У кожній номінації, віковій і груповий категорії присвоюються звання Лауреата I, II і III ступенів, а також звання Дипломанта. Лауреати нагороджуються дипломами та кубками, Дипломанти нагороджуються тільки дипломами учасника. Одному з власників I призу, журі присвоює Гран-Прі. Володарі Гран-Прі отримують можливість взяти участь в тій же номінації в одному з фестивалів-конкурсів проекту «Салют Талантів» без організаційного збору протягом одного календарного року з моменту отримання Гран-Прі. Спеціальні дипломи, що видаються при наявності видатних учасників, на думку журі: «Кращий балетмейстер», «Кращий концертмейстер», «Кращий хормейстер», «Кращий режисер», «Диплом за кращий костюм», «Диплом самого артистичного учасника», «Диплом самого юного учасника »,« Диплом за кращу художню роботу ». Педагоги, керівники і концертмейстери отримують офіційні листи подяки та сертифікати про проходження круглого столу.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг