Львів • Будапешт • Відень • Рим • Ватикан • Венеція • Львів
екскурсії у Римі, Венеції та Відні 60€ – депозит на додаткові екскурсії вже в ціні
Березень • 23, 26
1

День 1

Виїзд зі Львова, залізничний вокзал. Перетин українсько-угорського кордону.

Запрошуємо на прогулянку на кораблику по Дунаю (18 €)  Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу  та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Поселення у готель. Ночівля.

2

День 2

Сніданок. Переїзд у  Відень (пішохідна екскурсія • орієнтовно 2 год). 
Побачимо: пам’ятник імператриці Марії Терези, позолочену постать Іоганна Штрауса, Віденську оперу, Хофбург – офіційну імператорську резиденцію, Кільцевий бульвар, Ратушу, Парламент, собор святого Стефана.

Вільний час орієнтовно 7 годин.

Рекомендуємо відвідати: 

• екскурсію “Легенди вишуканого Відня” (16 €) Ти побачиш інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» Анкерур.

Збір групи. Нічний переїзд в Італію.

3

День 3

Ласкаво просимо до Італії! Екскурсія “Рим пам’ятає багато”. Барвисті  вулиці, пронизані древньою історією, величний Колізей, безліч старовинних храмів, прикрашених руками великих Мікеланджело і Рафаеля… – це все Вічне місто Рим! (пересування по Риму – на громадському транспорті за власні кошти)

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

Державу Ватикан (36 € + вх. квиток) Наш шлях веде нас у найменшу країну в світі, яка розмістилася на території одного міста. Ми зможемо здійснити прогулянку святими місцями і доторкнутись до історії християнства. Побачити Собор Святого Петра, оцінити музеї Ватикану, де зібрані колекції мистецтва від єгиптян до наших днів, відвідати неперевершену Сикстинську капелу.

Богемний Трастевере (16 €) Старовинний квартал Трастевере, розташований на правому березі Тібру, не схожий на звичайні римські квартали. Вузькі вулички, безліч ресторанів, маленькі площі, на яких розташувалися художники з мольбертами, неквапливий ритм життя створюють романтичний настрій.

Поселення у готель. Ночівля.

4

День 4

Сніданок (ланчбокс). Раннє виселення з готелю. Переїзд у Венецію.

Екскурсія у Венеції  – найбільш витончене і таємниче місто Італії. Це місто – прекрасна казка, яка застигла в камені. Багато століть майстри і художники прославляли його і прикрашали своїми творіннями. Тут прекрасно поєднуються розкішні палаци і скромні вузенькі вулички, мовчазні канали та галасливі ринки. (додатково оплачується в’їзд на кораблику у місто – 26 €/21 €)

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

таємниці каналів (18 €)  Умілі гондольєри в смугастих футболках і капелюхах зможуть показати всю красу чудового міста.

Палац Дожів (21 €) За задумом, палац своїм внутрішнім дизайном повинен був підкорювати іноземних послів. Саме цим пояснюється розкіш і багатство внутрішніх кімнат, над якими працювали найбільші художники того часу: Тіціан, Веронезе, Тінторетто, Белліні…

Збір групи, повернення в Україну. Нічний переїзд.

5

День 5

Переїзд в Будапешт. Вранці запрошуємо відвідати термальні купальні графа Сечені (вх. квиток орієнтовно 14€) – заряд бадьорості і енергії на цілий день!
Рекомендуємо відвідати Тропікарій – Океанарій (10 €) Найбільший в Центральній Європі. 8 залів! Де кипить життя тропіків і океанських глибин – алігатори, морські скати, величезні пітони, сонні черепашки, симпатичні мавпочки, розумні папуги та ліниві ігуани. А ще в 11-метровому тунелі можна поспостерігати за тигровими акулами в присутності безлічі інших рибок різної форми і розмірів з барвистим макіяжем та манікюром … (знаходиться в торговому центрі Campona + TESCO)

Перетин кордону. Час прибуття до Львова орієнтовно о 23:00

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у Відні, Римі та Венеції
60 € – депозит на додаткові екскурсії
проживання у готелях 3*,сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи – 4 обідо-вечері 80€
відвідати купальні Сечені, Ватикан
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

Завантажити програму туру

Рим канікули

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг