Львів – Краків – Закопане – Львів

Відправлення м. Львів
30.12.2018
Час відправлення 23:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок  супровід керівника групи

страхування

У вартість не включено додаткові екскурсії, вхідні квитки
1

День 1

22:30 – збір групи поруч із залізничним вокзалом, Львів.
23:00 – виїзд, нічний переїзд у Краків.

2

День 2

Прибуття у Краків.
Краків – культурний осередок Польщі і її колишня офіційна столиця. Саме тут коронували польських королів та заснували Ягеллонський університет – найстаріший у країні. Це місто-побратим Києва і місто-партнер Львова. Під час оглядової екскурсії ми відвідаємо краківську площу Ринок з оригінальною будівлею Ратуші, величний Маріацький костел, з вищої вежі якого щогодини грає сурмач.

Рекмендуємо відвідати:

Замок Вавеля (10 € + вхідний квиток). Ми відвідаємо Королівський замок, який поєднує в собі архітектурні елементи різних стилів та епох. У замку зберігаються численні скарби польської культури, серед найбільш цінних експонатів – меч коронації Щербец і унікальна колекція середньовічних гобеленів, виготовлених у Фландрії. Особливою красою відзначається каплиця Зігмунта (Сигізмунда) із знаменитим 11-тонним дзвоном “Зігмунт”, який звучить в переломні моменти життя польської держави.

екскурсію Казімєж – єврейський квартал (15 €). Ми відвідаємо історичний єврейський район Кракова – культурний центр міста, з кафетеріями, пабами, маленькими антикварними крамницями. Тут вирує життя, це популярне сьогодні місце, яке оточують історичні будівлі – свідки колишнього процвітання Казімєжа, а пізніше – трагічного періоду німецької окупації. Саме тут велися зйомки відомого фільму Стівена Спілберга “Список Шиндлера”.

Збір групи. Поcелення у готель. Зустріч Нового 2019 Року!

Трансфер до центральної площі міста на святкування Нового Року 2019 (15 €)

Ночівля. 

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у у Закопане.
Мальовниче польське містечко розташоване у Татранському Національному Парку. У Закопане Ви будете насолоджуватись неймовірними гірськими краєвидами, відвідаєте Новорічний Ярмарок та митимете змогу придбати колоритні польські сувеніри, покататись на лижах чи санках або ж піднятись на одну з вершин фунікулером.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

3

День 3

Прибуття у Львів орієнтовно о 08:00

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг