VII. INTERNATIONAL SPRING FESTIVAL “LAGO DI GARDA” 

Виїзд Львів 08.00 (ж/д вокзал ) .
Прибуття Приблизно о 20.00
У вартість входить
проїзд автобусом Проживання в готелях категорії від 3*
Сніданки в готелі Супровід представником туристичного оператора
У вартість не входить
Проїзд в громадському транспорт   Вартість додаткових факультативів + вхідні квитки
Оформлення візи + страхівка обов’язкова оренда навушників для оглядової екскурсії у Венеції – 2 євро (попередня оплата обов’язкова)

 

1

День 1:

Львів. 08:00 збір групи на залізничному вокзалі.

08:30 виїзд на україно-угорський кордон. Нічний переїзд в Венецію.

По дорозі пропонуємо факультативно прогулянку на кораблику по Дунаю (18)
Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого зайвого, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

2

День 2

Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі – романтичній Венеції! (в’їзд на кораблику 20/ос; діти до 12р. – 15). Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда! Вільний час.

Рекомендуємо:
– Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25)
– Прогулянка по Гранд-Каналу – головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги “найкрасивішої вулиці світу” прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18).

Поселення в готель. Ночівля.

.

3

День 3:

Сніданок. Виселення з готелю.

Фестивальний день

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4:

Прибуття у Львів (орієнтовно до 20:00)

Озеро Гарда є найбільшим і найбільш відвідуваним озером Італії. Озеро довжиною 51 км, але лише в ширину 17 км у найширшому місці на півдні. Відстань навколо озера становить 158 км. Мальовничі села, середньовічні замки та променади на березі озера розташовані уздовж берегової лінії. Озеро має різноманітний ландшафт з пляжами уздовж південних берегів та скелястими скелями над північною береговою лінією. Озеро Гарда славиться чистою водою, прекрасно підходить для купання влітку. Віндсерфінг, вітрильний спорт та походи в багато парків озера є популярними заняттями.

Найбільший весняний фестиваль в Італії готовий прийняти численні групи на прекрасне озеро Гарда, коли навесні на природі прокидається і все починає цвісти. Завдяки гарному симбіозу високоякісних послуг та гостинності, Garda є одним із найбільш популярних весняних свят, організованих Sopravista – італійським лідером у галузі майстерності, що спеціалізується на реалізації Міжнародного фестивалю фольклору та сучасного мистецтва, пропонуючи професіоналізм. У цьому прекрасному місці у Венето розташовані головним чином групи, які шукають екскурсій та веселощів, а також ті, хто шукає престижний фестиваль.
Є 2 концерти, парад і безліч місць для відвідування, як прекрасно збережена Верона, яка є четвертим найбільш відвідуваним містом Італії, Венеція з її островами, Малчезине має історичний центр з крихітними вулицями, невеликою гаванію та середньовічним замком . З Мальчесіне канатна дорога йде до Монте-Балдо, відома як Сад Європи, де є ботанічні сади, пішохідні стежки та вражаючі краєвиди. Gardaland є основним парком розваг в Італії, де провести прекрасний день, що характеризується веселими та сильними емоціями.

Умови фестивалю:

Міжнародний фестиваль народного та сучасного мистецтва – це неконкурсійний фестиваль.
На фестивалі можуть брати участь фольклорні танцювальні та пісенні групи, вокальні групи, інструментальні групи, а також групи інших стилів мистецтва – сучасний, джазовий, хіп-хоп, класичний балет …
Немає вікового обмеження.
Кількість груп, що беруть участь, обмежена.
Організатори подають запрошення для спонсора або отримання візи для Італії.
Для участі у фестивалі група повинна заповнити та надіслати нам заявку, артистичний профіль та деякі фотографії групи.
Асамблеї можуть використовувати живу музику або музику на компакт-диску. Кожен ансамбль повинен подати програму не більше 10 хвилин.
Всім групам пропонується відправити свою музику щонайменше за 2 тижні до свята!

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг