Львів • Рига • Стокгольм • Юрмала • Львів
екскурсії у Ризі та Юрмалі 2 ночі на круїзному лайнері
Березень • 5, 19, 26                 Квітень • 16, 30             Травень • 7, 21
1

День 1

08:00 – збір у  м.Львів.

08:30 – виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.

За умови швидкого проходження кордону пропонуємо відвідати Люблін – це місто із 700-літньою історією, багатою на події, що змінили Польщу і Європу. Історична спадщина Любліна насичена ягеллонською традицією, переплетенням народів, культур і релігій. Оглядова екскурсія (8 €).

2

День 2

Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами постане чудове Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Побачимо дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – це класичне європейське місто та одне з найбільших міст на Балтійському узбережжі, – тут точно немає місця для нудьги.

17:30 – відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

Шляхом до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри. Ніч на паромі.

3

День 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково за бажанням) 10:30 – прибуття до Стокгольму. Вільний час.
Рекомендуємо відвідати:

• оглядову екскурсія “Стокгольм – місто мостів” (20€ – екскурсія та трансфер в центр міста) – своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей, пронизаний водою, райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

• пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (12€). На перший погляд це типове старе місто – вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики… “Все як як і в інших містах”, – кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ж ні! Місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найкрасивіші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. Стокгольм і його стара частина Гамла Стан – це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

•  Стокгольмську ратушу (20€). Стокгольмська ратуша – одна із найголовніших туристичних пам’яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з понад 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції.

17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.

4

День 4

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд до Львова.

Дорогою ми відвідаємо м. Юрмала – “перлину” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі, чисте і свіже повітря, джерела з цілющою мінеральною водою, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування. Тут Ти зрозумієш наскільки влучно назване місто. Окрім цього, –  Юрмала – це символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

5

День 5

Прибуття у Львів близько 11:00.

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії в Ризі та Юрмалі
проживання 2 ночі у 4-місній каюті з вигодами (60€ – доплата за 2-місну каюту, за бажанням)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування
екскурсія у Стокгольмі
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

Стокгольм Юрмала Рига

Відгуки про тур

07.06.2017

Їздили в поїздку зі школярами, – нам усе сподобалось, – рекомендуватиму усім!

Залишити відгук

Рейтинг