Львів • Рига • Стокгольм • Юрмала • Львів
екскурсії у Ризі та Юрмалі 2 ночі на круїзному лайнері
Серпень • 8, 23                        Вересень • 19                 Жовтень • 11, 23
1

День 1

08:00 – Збір на залізничному вокзалі м.Львова.

08:30 -Виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.

2

День 2

Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами постане чудове Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Архітектура Риги просто вражає, – Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – це класичне європейське місто та одне з найбільших міст на Балтійському узбережжі, – тут точно немає місця для нудьги. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

Шляхом до Стокгольму – дискотека, караоке, розважальні ігри. Ніч на паромі.

3

День 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково за бажанням) 10:30 – прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія “Стокгольм – місто мостів” (20€) – своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей, пронизаний водою, райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Рекомендуємо відвідати:

• пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (12€). На перший погляд це типове старе місто – вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики… “Все як як і в інших містах”, – кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ж ні! Місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найкрасивіші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. Стокгольм і його стара частина Гамла Стан – це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

•  Стокгольмську ратушу (20€). Стокгольмська ратуша – одна із найголовніших туристичних пам’яток Стокгольма, символ шведської столиці. Тут проходять засідання міської влади, проводяться важливі політичні переговори, а в Золотому і Синьому залах ратуші щорічно проходить бенкет після вручення Нобелівських премій. Ти завітаєш у Золотий зал, який прикрашає мозаїка з понад 18 млн позолочених плиток, що зображає сцени з історії Швеції.

17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.

4

День 4

Сніданок (оплачується додатково). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд до Львова.

Дорогою ми відвідаємо м. Юрмала! Тут приємно прогулятися вздовж моря, відчути як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва. Крім того Юрмала – це символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

5

День 5

Прибуття у Львів близько 11:00.

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії в Ризі та Юрмалі
проживання 2 ночі у 4-місній каюті з вигодами (60€ – доплата за 2-місну каюту, за бажанням)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування
екскурсія у Стокгольмі
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

Стокгольм Юрмала Рига

Відгуки про тур

07.06.2017

Їздили в поїздку зі школярами, – нам усе сподобалось, – рекомендуватиму усім!

Залишити відгук

Рейтинг