Львів – Прага – Карлові Вари – Кутна Гора – Львів

Відправлення м. Львів
30.12.2018
Час відправлення 11:30
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелях 3*,сніданки  супровід керівника групи

страхування

У вартість не включено особисті витрати

додаткові екскурсії, вхідні квитки

 

1

День 1

11:00 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
11:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону. Нічний переїзд в Прагу.

2

День 2

Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків, історію страшного м’ясника Томаша, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!
Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

• унікальну екскурсію Празьким Градом (12 €). Тут Ти зможеш побачити Ейфелову Вежу. Здивувався? Думаєш, що до Парижу вже далеченько? Та ні, тут є своя вежа — Празька, і саме тут ти зможеш їх порівняти – французьку вежу та чеську. Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення пропонуємо самостійно піднятись на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

Пропонуємо трансфер в Прагу для зустрічі Нового Року (10 €).

ЗУСТРІЧ НОВОГО 2019 РОКУ!

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля.

3

День 3

Сніданок. Переїзд у  “Флоренцію на Ельбі” – Дрезден. Своїх відвідувачів з давніх давен Дрезден заворожує блискучим і захоплюючим поєднанням традицій та сучасності. Прогулюючись центром міста, з його колишньою Резиденцією саксонських курфюрстів і королів, видом на чудовий ландшафт Ельби, Ти відчуєш неповторний шарм «Флоренції на Ельбі» – міста мистецтва, старовинної витонченої архітектури, величезних музейних колекцій, оркестрів та хорів зі світовим ім’ям. Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

Кам’яний бастіон Саксонії – Бастай (18 €). Бастай в перекладі з німецької означає бастіон, і з першого погляду можна здогадатися, чому це місце назвали саме так. Він розташований на річці Ельба в німецькій землі Саксонії. Підноситься майже на 200 метрів над річкою, Бастай був утворений в процесі ерозії більше мільйона років тому. У першій половині 19-го століття він став настільки популярним, що тут побудували міст, який з’єднує кілька скель, що сам по собі став своєрідним дивом інженерії.

містечко Майсен (22€) – одне з найстаріших міст Саксонії, яке відоме на всю Європу своїм фарфором, старовинним величним замком Альбрехтсбург заснованим в 10 ст. н.е. та вином. Сердньовічні вулички, готичні собори, сповнені життям площі та будинки, магазинчики та кафе — все це чарівний Майсен, який запрошує в гості.

Збір групи. Повернення в готель. Ночівля.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у центральну частину Праги. Вільний день.

Рекомендуємо відвідати:

Карлові Вари (28 €). Можна тільки уявити яка картина відкрилася Карлу IV шістсот років тому, під час полювання на оленів, де зараз розташований один з найкрасивіших світових курортів – Карлові Вари. Найбільший та напопулярніший у Чехії, він розташований у передгірному містечку в долині річки Тепла.

Природа наділила ці краї цілющими мінеральними джерелами та чудовим гірським пейзажем. Джерела в Карлових Варах оточені колонадами, які чарують своєю красою, унікальністю і є водночас архітектурними пам’ятниками.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова

5

День 5

Прибуття у Львів орієнтовно о 12:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг