Ти відвідаєш “Північну Венецію” – Стокгольм, перлину Латвії – Юрмалу та насолоджуватимешся неймовірними панорамами на велетенському паромі!

Новорічна Вечеря вже у вартості!

Відправлення м. Львів
29.12.2018
Час відправлення 15:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
2 ночі на круїзному лайнері (4-місн каюта), 1 ніч у готелі 3*  супровід керівника групи

страхування

Новорічна забава

депозит 28 € – можна використати на рекомендовані екскурсії

У вартість не включено додаткові екскурсії, вхідні квитки

 

1

День 1

14:30 – Збір на залізничному вокзалі м.Львова.

15:00 -Виїзд зі Львова. Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.

2

День 2

Прибуття в Ригу. Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами постане чудове Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Архітектура Риги просто вражає, – Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – це класичне європейське місто та одне з найбільших міст на Балтійському узбережжі, – тут точно немає місця для нудьги.

Поселення у готель. Ночівля.

 
3

День 3

Сніданок. Вільний час в Ризі.

Рекомендуємо відвідати:

 м. Юрмала! (20€)  Тут приємно прогулятися вздовж моря, відчути як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Додай до цього джерела з цілющою мінеральною водою, якою заповнюють навіть басейни, лікувальні грязі, помірний приморський клімат та сторічні традиції оздоровлення й лікування в юрмальських курортних готелях, гостинність і європейський сервіс, добре збережену традиційну дерев’яну архітектуру, і Ти зрозумієш, наскільки влучною є ця назва!

17:30 – відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.

Святкування Нового 2019 року!
Смачна кухня, хмільні напої, шоу програми – зустрінь 2019-ий весело!

4

День 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково за бажанням) 09:30 – прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія “Стокгольм – місто мостів”  – своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей, пронизаний водою, райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.

Вільний час. 17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу. Ніч на паромі.

5

День 5

Сніданок (оплачується додатково за бажанням). 11.00 прибуття в Ригу. Переїзд до Львова.

А дорогою додому, запрошуємо Вас на екскурсію “Придворні інтриги Рундальського палацу” (10€). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали з прекрасним оздобленням: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст., а ще подейкують, що парадними залами палацу блукають привиди – Чорна та Біла леді.

Нічний переїзд у Львів.

5

День 5

Прибуття у Львів близько 11:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг