Львів – Будапешт – Сентендре – Відень – Львів

Відправлення м. Львів
30.12.2018
Час відправлення 08:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок  супровід керівника групи

страхування
28€ – депозит, який можна використати на будь-які рекомендовані екскурсії

У вартість не включено додаткові екскурсії, вхідні квитки
1

День 1

08:00 – збір групи на залізничному вокзалі.
08:30 – виїзд зі Львова. Переїзд на територію Угорщини. Поселення в готель.

Рекомендуємо відвідати:

прогулянку на кораблику по Дунаю (20 € з необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Ночівля.

2

День 2

Сніданок.
Оглядова екскурсія у Будапешті. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, де відкривається прекрасна панорама на Дунай і протилежний берег, Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:
 містечко Сентендре, яке перенесе Тебе у час середньовіччя — вузенькі вулички, безліч сувенірних магазинів, старенькі сербські церкви… ну і звичайно музей марципанів! Запрошуємо у світ нових вражень! (15 )

• торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 9 €, вхідний квиток 8€/дор, 6€/дит)

Трансфер до пл. Героїв для зустрічі Нового Року (10 євро)
Святкування Нового Року на кораблику (85 євро)

Ночівля. 

3

День 3

Сніданок. Вільний день. Рекомендуємо відвідати:

•  місто музики, вальсів, парків, випічки і вина – Відень (30€).  Стиль міста дуже пишний: білі коні, танцюючі під елегантну музику; багаті декорації пам’ятника імператриці Марії Терези; позолочена постать Іоганна Штрауса на могилі із зеленими деревами; чутлива музика Ріхарда Штрауса; геометрична мозаїка орнаментальних полотен Густава Клімта… Величне та привабливе місто зачаровує своїх гостей шармом і аристократичною витонченістю. Це вальсуюче місто, яке нікуди не квапиться, гуляй його вулицями і милуйся палацами в стилі бароко, – не поспішай і Ти.

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

Рекомендуємо відвідати: 

•  Палац Шенбрунн (8 € – трансфер). Палац разом з оточуючими його будівлями і величезним парком, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії. Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк,  закладений 1705 року чоловіком імператриці Марії Терезії. Влітку тут рай для любителів квітів та фонтанів!

Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг