Львів – Берлін – Париж – Прага – Краків – Львів

Відправлення  Львів (від залізничного вокзалу)
29.12.2018
Час відправлення 07:30
У вартість входить
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту депозит 28 €  – можна використовувати на будь-які додаткові екскурсії
проживання в готелях згідно програми + сніданки супровід керівника групи
страхування оглядові екскурсії згідно програми
У вартість не входить
власні витрати
додаткові екскурсії

 

1

День 1

07:00 — збір групи на залізничному вокзалі.
07:30 – виїзд зі Львова. Перетин кордону.

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берлін – місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянський солдат-визволитель – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота ….. І це не все що чекає на Тебе у могутьому місті Берлін. Пішохідна екскурсія.

Рекомендуємо відвідати:

пивну екскурсію Берліном (25€). Міні-Oktoberfest у Берліні, – п’ять сортів пива, баварська рулька Хансе та цікаві розповіді екскурсовода… відчуй смак справжнього хмільного життя німців.

екскурсію “Чарівний Берлін” (17€). Тут ти зможеш відвідати Потсдамер-пляц, – ця площа є втіленням сучасного Берліну, саме тут ти побачиш унікальне поєднання історії, розваг, мистецтва, магазинів і кулінарних шедеврів, які демонструють стиль нової столиці. У тебе буде можливість побувати та Бульварі зірок, побачити театр — місце проведення знаменитого Берлінського кінофестивалю Берлінале, пам’ятник Голокосту, фрагмент Берлінської стіни.

Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

3

День 3

Побувати в Парижі, мрія багатьох. Мабуть, жодне місто на Землі не володіє настільки непереборною привабливістю, як французька столиця. Кожен з нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут, побачити своїми очима Ейфелову вежу, Лувр, Тріумфальну арку та Єлесейські поля, пройтися по бульвару Мон Март, посидіти у знаменитих на весь світ кафе. Тут вулиці дихають історією, а кожен тротуар в Парижі – театр повсякденного життя.  Автобусна екскурсія. 
Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:
• хмарочос Монпарнас (18). Швидкісний ліфт за 38 секунд піднімає на 56-й поверх. Закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків приголомшливий вигляд на Париж  та можна зробити неймовірні фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх на відкритий вертолітний майданчик – панорама така, що дух захоплює!

• прогулянку на кораблику по Сені (16). Усім, хто істинно закоханий в Париж, прогулянка на кораблику ідеально розкриє всю чарівність вечірньої панорами міста. Пропливаючи найважливіші пам’ятки: Ейфелеву вежу – ікону міста, остів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, Ти по-справжньому відчуєш Париж… І все це у відблисках вечірніх вогнів, а легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження.

Рекомендуємо самостійно відвідати Ейфелову вежу (вхідний квиток від 10€). Париж неможливо уявити без його основного символа — Ейфелової вежі. Проте, навіть якщо Ти ніколи не цікавився цією всесвітньо відомою спорудою, – то в будь-якому випадку побачиш її вершину з усіх куточків Парижа. Щодня ця пам’ятка приймає близько 25 тисяч гостей і Ти також, піднявшись на неї, побачивши Париж з висоти пташиного польоту та ще більше захопишся неймовірною красою і величчю цього прекрасного міста.

Зустріч Нового 2019 Року!

Ночівля в готелі.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.
Рекомендуємо відвідати:

• один з найбільших музеїв світу – Лувр (35). На території площею сорок гектарів землі розташовані виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. У музеї знаходиться приблизно 300 000 експонатів і тільки 35 000 виставляються в залах. Найвідоміші експонати Лувра: звід законів Хаммурапі, Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, Мона Ліза та інші картини Леонардо да Вінчі, картини Рембрандта.

• Французька богема – Нічний Париж! (25) Столиця Франції вдень романтична, красива, загадкова, але ще прекрасніша після заходу сонця! Нічний Париж – це особлива атмосфера, – Єлисейські поля, оспівані Джо Дассеном, Сена з курсуючими по ній річковими трамвайчиками, Марсове поле, Тріумфальна Арка… ну і звичайно, площа Трокадеро котра відкриє для Тебе панораму на все місто. Лише звідси Ти зможеш зробити фото своєї мрії з приголомшливим виглядом на Ейфелеву красуню. Під кінець прогулянки, у найромантичнішому місті з келихом шампанського в руках Ти насолодишся спалахом тисячі вогнів її величності Ейфелевої вежі!

Збір групи. Нічний переїзд у Прагу.

5

День 5

Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою правдою про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків, про страшного м’ясника Томаша, який бродить ночами озброєний величезною сокирою, про таємниці Празьких курантів. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві (25€), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

• унікальну екскурсію Празьким Градом (15€). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

6

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

Дорогою додому пропонуємо відвідати екскурсію у Кракові (10€). Для туристів, які не бажають відвідати екскурсію в Кракові, – пропонуємо трансфер до центральної частини міста (5€). Для решти туристів вільний час в торговому центрі.

Прибуття у Львів близько 24:00

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг