3 дні в Парижі
Парк розваг DISNEYLAND у програмі туру!

 Вартість при групі:  30+1 – 410 €
                                             40+2 – 360 €

                                              50+2 – 330 € 

Послуги фотографа протягом поїздки!

Відправлення  Львів – 04.05.2019
Час відправлення 08:00
У вартість входить
проїзд комфортабельним автобусом по маршруту участь у фестивалі
проживання в готелях та сніданки згідно програми супровід керівника групи
страхування оглядові екскурсії згідно програми
У вартість не входить додаткові екскурсії
вхідні квитки
1

День 1

08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин кордону.

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд у Берлін – місто з незвичайною історичною долею. За час свого існування він пережив багато злетів і падінь. Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянський солдат-визволитель – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, Бранденбургські ворота ….. І це не все що чекає на тебе у могутьому місті Берлін. Оглядово – пішохідна екскурсія.

Вільний час.

А далі запрошуємо у вражаючий світ тварин – Берлінський зоопарк (вхідний квиток15€ дорослі/8 € діти), що займає перше місце в світі за кількістю видів тварин, представлених в ньому. Тут, в екзотичних павільйонах і відкритих вольєрах можна познайомитися з рідкісними тваринами – великими пандами, горилами, птахами ківі. А в акеанаріумі при Берлінському зоопарку можна прогулятися по річковим і океанським ландшафтам від Великого бар’єрного рифа з тропічними рибами і акулами до місць проживання крокодилів в джунглях Амазонки.

Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

3

День 3

Прибуття в Париж, поселення у готель. Вільний час.
Ночівля у готелі.

4

День 4

Сніданок.

Оглядова екскурсія у Парижі. Мабуть, жодне місто на Землі не володіє настільки непереборною привабливістю, як французька столиця. Кожен з нас прагнув хоча б раз у житті побувати тут, побачити своїми очима Ейфелову вежу, Лувр, Тріумфальну арку та Єлесейські поля, пройтися по бульвару Мон Март, посидіти в знаменитих на весь світ кафе.
Рекомендуємо відвідати у вільний час Ейфелову вежу (вхідний квиток18).

Фестивальний день:
• трансфер на фестиваль

• репетиції учасників
• відкриття Фестивалю-Конкурсу
• конкурсні виступи.

Гала-концерт та нагородження. Вручення Дипломів і Кубків учасникам. Круглий стіл для членів журі, керівників і педагогів. Дискотека для учасників.

Повернення у готель. Ночівля.

5

День 5


Сніданок. Вільний день у Парижі.

Рекомендуємо відвідати :

• хмарочос Монпарнас (15). Швидкісний ліфт за 38 секунд піднімає на 56-й поверх. Ти потрапиш на закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків приголомшливий вигляд на Париж – можна зробити фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх на відкритий вертолітний майданчик – панорама така, що дух захоплює!

• прогулянку на кораблику по Сені (15 ). Усім, хто істинно закоханий в Париж, прогулянка на кораблику ідеально розкриє всю чарівність вечірньої панорами міста. Пропливаючи найважливіші пам’ятки: Ейфелеву вежу – ікону міста, острів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, Ти по-справжньому відчуєш Париж…

Повернення у готель. Ночівля.

6

День 6


Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо в Disneyland (вхідний квиток80€). Disneyland – це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів. Щоб вивчити Disneyland не вистачить і двох днів. Краще раз побачити, ніж сто раз прочитати. Мерщій в Disneyland!

Збір групи. Нічний переїзд до Праги

7

День 7


Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:

• запрошуємо тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві (25€), легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили.

• унікальну екскурсію Празьким Градом (15€). Запрошуємо на екскурсію по Празькому Граді, де кожен будинок по-особливому гарний та має свою таємничу історію. А на завершення рекомендуємо підйом на оглядовий майданчик Празької вежі, звідки відкривається неймовірна краса Праги!

Рекомендуємо у вільний час:
Хто сказав, що на санках не можна кататися влітку? У Празі – можна!
Тут на Тебе чекає бобслейна дорога (вх. квитки3€/спуск) яка буде цікава як дорослим так і дітям. Крім цього, на території комплексу, є прекрасний канатний центр, дитячий майданчик і ресторанчик. Це місце створене для сімейного відпочинку!

Переїзд в готель. Ночівля на території Чехії.

8

День 8

Сніданок. Виселення з готелю.

Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 23:00