Безкоштовні місця для керівників!
Парки розваг та зоопарки у програмі туру!

Групи 20 + 1 – 135 €
              30 + 2 – 110 €
            40 + 3 – 90 €
            50 + 4 – 80 €

Відправлення м. Львів, 26.03 , 06.05 – 14:00
Вартість  від 80 євро
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок  супровід керівника групи

супровід керівника групи

У вартість не включено

організаційний внесок

 40 Євро з учасника колективу (але не більше 800 Євро з колективу)

60 Євро з соліста

 

1

День 1

14:00 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
14:30 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Нічний переїзд в Прагу.

2

День 2

Прага – місто, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Пішохідна екскурсія по місту – це справжня пригода зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою душу правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!
Факультативно пропонуємо:

– відвідати аквапарк “AquaPalace” – саме тут Ти потрапиш у справжню водяну казку, адже на Тебе очікують: палац Скарбів, палац Пригод, а також палац Відпочинку. Колихання на хвилях фантазії, драйв у шести тогобанах, містика водяних печер, таємниці піратського корабля та безліч інших розваг з нетерпінням очікують саме на Тебе! (20 євро/дор, 15 євро/дит 100-150 см, 3 год)

– запрошуємо Тебе на прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

– екскурсію “Легенди Праги”. Ти прогуляєшся містом крізь століття, – містом наповненим легендами та правдивими історіями, що заворожують подих та заставляють серце битись швидше. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідоатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра. Поринь у світ тіней та загадок! (10€)

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля.

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Фестивальний день.
Трансфер на фестиваль, репетиції учасників.
Відкриття Фестивалю-Конкурсу та конкурсні виступи.
Гала-концерт та нагородження. Вручення Дипломів і Кубків учасникам. Круглий стіл для членів журі, керівників і педагогів. Дискотека для учасників.

Після закінчення фестивального дня всі діти і педагоги отримують пам’ятні сувеніри, керівники і педагоги також отримують листи подяки та сертифікати про участь в круглому столі.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно 12:00.

Номінації учасників:

 • Інструментальна творчість: народна, класична, естрадна, джаз
 • Вокальна творчість: народний вокал, академічний вокал, естрадний вокал, вокально-інструментальний ансамбль
 • Хореографічна творчість: народний танець, класичний танець, естрадний танець (включаючи народну стилізацію), сучасний танець, бальні танці
 • Театральна творчість: художнє слово, драматичний театр, мюзикл, театр міміки і жесту, театр мод, ляльковий театр
 • Оригінальний жанр
 • Образотворче мистецтво: живопис і графіка, фотомистецтво, декоративно-прикладне мистецтво

Групові категорії учасників:

 • солісти
 • малі форми (2-3 учасника)
 • ансамблі
 • хори (вокальні ансамблі більше 12 чоловік)
 • оркестри (інструментальні ансамблі більше 8 чоловік)

Вікові категорії учасників:

 • дошкільна вікова категорія – до 7 років
 • молодша вікова категорія – 7 – 10 років
 • середня вікова категорія – 11 – 13 років
 • старша вікова категорія – 14 – 18 років
 • змішана молодша вікова категорія – середній вік до 12 років включно
 • змішана старша вікова категорія – середній вік старше 13 років
 • доросла вікова категорія – старше 18 років

Порядок участі:

Участь у фестивалі-конкурсі – це участь в одній номінації, однієї вікової категорії, однієї групової категорії. В рамках однієї  участі ансамблі, хори і оркестри презентують концертно-конкурсну програму з двох різнохарактерних номерів, з тривалістю кожного номера не більше 4-ох хвилин.

У номінації «театральна творчість» та «інструментальна творчість» (ансамблі та оркестри), а також вокальна творчість (хори) допустима презентація одного номера або цільної конкурсної програми тривалістю не більше 10 хвилин.

В рамках однієї участі солісти і малі форми презентують концертно-конкурсну програму з одного номера, тривалістю не більше 5 хвилин.

У номінації «інструментальна творчість» для солістів і малих форм допустима презентація двох номерів, загальною тривалістю не більше 5 хвилин.

При перевищенні часового ліміту журі має право зупинити виступ і дискваліфікувати конкурсантів.

Репетиції та виступи проходять строго згідно за розкладом, наданим організаторами фестивалю-конкурсу.

Зміни по репертуару приймаються не пізніше, ніж за 21 день до початку фестивального туру, шляхом письмового повідомлення фахівця з огранізації фестивалів-конкурсів.

У номінації «образотворче мистецтво» участь відбувається в форматі виставки, що проходить протягом фестивалю-конкурсу. В рамках однієї участі може бути представлено одна або дві роботи (роботи підписані), розміру (для декоративно-прикладного мистецтва – площі підстави) 50×70см або менше.

При необхідності використання звукозаписів учасники завчасно висилають фахівцю з огранізації фестивалів-конкурсів фонограми по електронній пошті, а також привозять їх з собою на флеш-накопичувачі і на CD (кожен трек на окремому CD). Все необхідне технічне та музичне обладнання (технічний райдер) має бути зазначено в заявці на участь.

Жюрі фестивалів (Європейська Асоціація Фольклорних Фестивалів):

Склад журі складається оргкомітетом фестивалю з відомих артистів, педагогів творчих дисциплін, режисерів, керівників творчих колективів, діячів культури та мистецтв, громадських діячів.

Список членів журі не розголошується до початку фестивалю. Після закінчення фестивалю проходить круглий стіл, на якому учасники та педагоги мають можливість обговорити з членами журі конкурсні виступи та обмінятися думками.

Конкурсні виступи учасників оцінюються за загальноприйнятими критеріями: технічна майстерність (відповідно номінації), артистизм, складність репертуару та відповідність репертуару віком, створення художнього образу, з урахуванням суб’єктивної думки кожного з членів журі.

Призи та нагороди:

Всі учасники фестивалів отримують пам’ятні сувеніри.

У кожній номінації, віковій і груповий категорії присвоюються звання Лауреата I, II і III ступенів, а також звання Дипломанта.

Лауреати нагороджуються дипломами та кубками, Дипломанти нагороджуються тільки дипломами учасника.

Одному з власників I призу, журі присвоює Гран-Прі. Володарі Гран-Прі отримують можливість взяти участь в тій же номінації в одному з фестивалів-конкурсів проекту «Салют Талантів» без організаційного збору протягом одного календарного року з моменту отримання Гран-Прі.

Спеціальні дипломи, що видаються при наявності видатних учасників, на думку журі: «Кращий балетмейстер», «Кращий концертмейстер», «Кращий хормейстер», «Кращий режисер», «Диплом за кращий костюм», «Диплом самого артистичного учасника», «Диплом самого юного учасника »,« Диплом за кращу художню роботу ».

Педагоги, керівники і концертмейстери отримують офіційні листи подяки та сертифікати про проходження круглого столу.

Організаційний внесок за одну номінацію :

40 Євро з учасника колективу (але не більше 800 Євро з колективу)

60 Євро з соліста

 

 

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг