Безкоштовні місця для керівників!
Парки розваг та зоопарки у програмі туру!

Відправлення м. Львів, 22.03
Час відправлення 19:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок+вечеря  супровід керівника групи

супровід керівника групи

У вартість не включено

організаційний внесок

Колектив – 40 євро/ос, Солісти – 60 євро/ос

 

 

1

День 1

18:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

2

День 2

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Безліч чудових міст розкинулося на берегах Блакитного Дунаю, але лише одне з них у всьому світі відоме як перлина Дунаю – це Будапешт. З висоти пташиного польоту Будапешт схожий на гігантський амфітеатр. По обох берегах річки постають перлини світової спадщини: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайська фортеця, знаменита церква Матяша, Рибацький бастіон, що привертає прекрасною панорамою на Дунай і протилежний берег, який відкривається з його тераси … Парламент, Площа Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд … і це не все, що чекає Тебе в Будапешті. Вільний час.

Рекомендуємо:
– після прогулянки Нас запрошує до себе в гості бурий ведмідь Крістоф, кумедні мавпочки, кольорові папугаї, павільйон з екзотичними метеликами, загін зі слонами, лінивці, пінгвіни з Магадаскару і багато інших тварин. На території Будапештського зоопарку також функціонує міні-зоопарк домашніх тварин, де у вольєрах можна погратись з вівцями та козами…для бажаючих відкритий дитячий майданчик (9 євро/дор, 7 євро/дит до 14р.)

відвідати торговий центр “Кампона”! Тут Ти зможеш повністю поринути у світ шопінгу, а також у Тебе буде унікальна можливість побувати океанаріумі-тропікаріумі. Тебе чекають 8 величезних залів, де можна зустріти безліч представників дикої і екзотичної природи! Кожен буде мати можливість побувати в тропічних джунглях , у величезному тунелі-акваріумі, де Ти познайомишся з морськими хижаками , тисячами маленьких риб і побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна можливість познайомитися з справжнім скатом , який радо запрошує до себе всіх відвідувачів , а також дозволяє до себе доторкнутися ! (трансфер 6 )

 прогулянку на кораблику по Дунаю (18 ). Тут, на Набережній Будапешта, наче в галереї, тільки картина одна. І здається тут нічого лишнього, кожна будівля, кожен міст, кожна деталь на картині гармонює з іншою. І саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу, та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля на території Угорщини. 

3

День 3

Сніданок

Виселення з готелю. Переїзд у Відень

Фестивальний день.

Програма фестивального дня: перевірка сцени і звуку, загальна репетиція.

Церемонія по відкриттю, представлення учасників.

Гала концерт переможців, Церемонія по нагородженню.

Після закінчення фестивального дня всі діти і педагоги отримують пам’ятні сувеніри, керівники і педагоги також отримують листи подяки та сертифікати про участь в круглому столі.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 09:00.

Головна мета 17-го Міжнародного фольклорного конкурсу танців і музики “Віденські зірки” – зібрати нових цікавих молодих талановитих людей з усього світу, представити їх вміння і традиції перед публікою і суспільством, дати їм можливість знайти нових друзів зі схожими інтересами, збагатити мультинаціональної культуру взімним повагою до культурних традицій інших країн і націй, популяризувати дитячу і молодіжну творчу діяльність, підвищити профессіоналний якості і кваліфікації педагогів і художніх керівників. Участь у фестивалі “Віденські зірки” дає можливість виступити в концертних залах Відня і показати творчі результати перед журі і віденською публікою! Найяскравіші зірки Відня візьмуть участь в Гала концерті переможців!
Учасники:

17-ий Міжнародний фольклорний конкурс танців і музики “Віденські зірки” призначений для:
– солістів
– ансамблів
– Груп молодих виконавців з різних країн світу.
Конкурсна програма учасників схвалюється Організаційним Комітетом на підставі отриманих заявок. Розклад конкурсу для всіх учасників визначається попередньо і залежить від віку учасників. Всі учасники повинні підготувати конкурсну програму в рамках тривалості, уточненої для кожної конкурсної категорії: 7 хвилин для солістів, дуетів і малих груп і 15 хвилин для ансамблів.
категорії:

Учасники в міжнародному фольклорному конкурсі танців і музики “Віденські зірки” розділені за такими віковими категоріями:
Маленькі діти – від 6 до 8 років;
Діти – від 9 до 12 років;
Юнаки 1 – від 13 до 15 років;
Юнаки 2 – від 16 до 18 років;
Дорослі 1 – від 19 до 25 років;
Дорослі 2 – старше 26 років;

Жюрі:

Журі оцінює вміння учасників на конкурсному виступі в жанрових і вікових категоріях за 10-бальною очкової системі. Підсумки фестивалю-конкурсу обчислюються в кінці всіх конкурсних виступів.
нагороди:

Організаційний Комітет нагороджує дипломами за участь, дипломами Лауреатів першої, другої і третьої ступені, переможця – Гран-Прі та фестивальними медалями всіх учасників. Ансамблі та групи з 3 і більше осіб отримують великий кубок або трофей фестивалю і диплом, солісти і дуети отримують маленький кубок або трофей фестивалю і диплома. Абсолютний фестивальний переможець отримує Гран-Прі фестивалю і Диплом Гран-Прі. Всі педагоги, хореографи груп і керівники ансамблів теж отримують дипломи фестивалю.
Технічні вимоги:

Всі звукові записи для конкурсної програми повинні бути записані тільки в звичайному аудіо-форматі на CD.
Всі звукові записи повинні бути високої якості.
На кожному CD для конкурсу повинно бути записано тільки одне музичний твір.
Всі CD повинні бути надані Організатору під час реєстрації і на них має бути написано ім’я учасника латинськими літерами, назва композиції і тривалість.
Учасники повинні проінформувати Організатора, якщо в музичному творі на CD є пауза або тихі моменти.
Диски у форматі CD + R / CD + RW / DVD + RW не приймаються!

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг