Львів • Зальцбург •Венеція •  Львів
екскурсії у Зальцбургу та  Венеції
фотосесії протягом усього туру
без нічних переїздів
можливість відвідати :
– острови Мурано та Бурано
– Верону та Мілан
– відпочинок на адріатичному морі
При групі 50+5 – 230 євро
                     40+4 – 250 євро
                    30+3 – 290 євро
1

День 1:

08:00 збір групи на залізничному вокзалі.
08:30 виїзд на українсько-угорський кордон.

Дорогою  відвідаємо прогулянку на кораблику по Дунаю(20€) з екскурсоводом та необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Поселення в готель на території Угорщини. Ночівля

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Зальцбург.
Оглядова екскурсія у Зальцбурзі (пішохідна • тривалість орієнтовно 2 год).  Ми обійдемо все старе місто і побачимо: палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор і багато іншого. Повірте, – Ваші фото будуть такими, ніби Ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта.

У вільний час рекомендуємо :

• відвідати Зальцкаммергут (35€). Потрапимо у надзвичайно мальовничий озерний край, а саме тут Ти милуватимешся красою Альп, які раніше зустрічав у просторах інтернету.

Переїзд в готель на територію Італії. Ночівля.

3

День 3:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Венеції.

Оглядова екскурсія (пішохідна • орієнтовно 2 год) у Венеції! Побачимо місто, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами, а тут площа Сан-Марко, Палац дожів, вежа Кампаніле, бібліотека і колони Сан-Марко, Міст Зітхань і ще добрий десяток місць, взятих під охорону ЮНЕСКО (в’їзд/виїзд в місто на кораблику – 20€/ос – оплата на місці). Вільний час орієнтовно 7 годин.

Рекомендуємо відвідати:

прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25 €)

острови Мурано і Бурано (25€). Острів Мурано відомий тим, що місцеві майстри створюють дивовижні скляні вироби найхимерніших форм. Відвідаємо склодувні фабрики і майстерні, які діють донині. Побачимо і зможемо замовити скло острова Мурано. Острів Бурано у Венеції знаменитий своїми різнокольоровими пряниковими будиночками і мереживами.

Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

4

День 4:


Сніданок. Виселення з готелю.
Рекомендуємо на вибір:

• відпочинок на морі  – трансфер на пляж Адріатичного моря для купання та відпочинку.

• Верона (30€) – , згідно з легендою, саме тут жила одна із найзнаменитіших закоханих пар світу – Ромео і Джульєтта. Тисячі людей приїжджають у Верону, щоб схилитися перед силою кохання шекспірівської пари. Тут закохані сучасності залишають на стінах «будинку Джульєтти» різні послання. Проте, не лише цією романтичною історією славиться Верона – ще однією справжньою перлиною Верони є давньоримський амфітеатр, який чудово зберігся. Оглядова екскурсія

• Мілан (45€) – столицю моди, діловий центр Європи. Це одне з найстародавніших міст Італії і її фінансовий центр. Аристократичний дух Італії на Пьяцца Дуомо, театр Ла Скала, безліч музеїв та соборів з розписами Леонардо да Вінчі – все це можна відчути у Мілані. Галереї мод, знамениті у всій Італії нічні клуби, шопінг, де кожна річ буде по-своєму безцінна. Мілан – це прекрасне поєднання античності, сучасності та незалежності. Оглядова екскурсія.

Переїзд в готель на територію Угорщини.

5

День 5:

Сніданок. Виселення з готелю.

Прибуття у Львів орієнтовно о 22:00.

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у екскурсії у Венеції  та Зальцбургу
фотосесії протягом туру та фотозвіт
проживання у готелях 3*, сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
відвідати острови Мурано та Бурано,
вільний час на Лігурійському узбережжі для відпочинку на морі
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

Фото Випускний у Венеції

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг