• проживання у 3* готелі в Будапешті
• фотосесії під час всього туру!
• БЕЗКОШТОВНІ місця для викладачів!

НЕЗАБУТНЯ ВЕЧІРКА НА КОРАБЛИКУ ПО ДУНАЮ 

При групі 30+1 – 130 євро
                     40+2 – 110 євро
                    50+2 – 90 євро

Відправлення м. Львів,  паркінг поруч із залізничним вокзалом
Час відправлення 19:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*,сніданок  супровід керівника групи

медичне страхування

послуги фотографа протягом всієї подорожі

У вартість не включено додаткові екскурсії, вхідні квитки

 

1

День 1

18:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

2

День 2

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія по Будапешту. Саме це місто називають “Перлиною Дунаю”, – місто вогнів, місто парків та чудової архітектури! Під час екскурсії ми побачимо Королівський палац і Середньовічний квартал, Парламент, Площу Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд, Будайську фортецю, знамениту церкву Матяша, Рибацький бастіон, звідки Тобі відкриється неймовірна панорама на Дунай і протилежний берег.  А ще, – саме в Будапешті Ти матимеш нагоду скуштувати найсмачніший гуляш та відвідати Треш бари (руїн-бари) — одна з молодіжних “фішок” Будапешту. Вільний час.

Запрошуємо на вечірку на кораблику по Дунаю (35€, тривалість близько 3 год) – корпоративна вечірка зі стильною фотозоною лише для Вашої групи з DJ-єм, крутою музикою та необмеженою кількістю шампанського/соку.  Море позитивних вражень і нереально крутих фото гарантовано! Ти матимеш нагоду насолоджуватись неймовірними вогнями Парламенту та загадати бажання, пропливаючи під мостами Дунаю.
Така випускна вечірка запам’ятається назавжди.
Поселення у готель

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Відень 

Пішохідна екскурсія у Відні, – помпезній столиці Австрії. Скрізь позолота, вишукана архітектура, інструментальна музика, неквапливі та виважені авістрійці і безліч допитливих туристів. Саме таким постане це вальсуюче місто перед Тобою.

Вільний час, щоб насолодитись містом самостійно. 

Рекомендуємо відвідати: 

• оглядову екскурсію у Палац Шенбрунн (10 €- трансфер). Палац та величезний парк поруч, – один з найважливіших культурних пам’яток Австрії, – літня резиденція династії Габсбургів. Ти побачиш апартаменти Марії-Терезії, її вітальню, спальню і кабінет, в якому шестирічний Моцарт грав перед імператрицею. А парк, закладений ще у XVII столітті чоловіком Марії Терезії, здивує козжого любителя квітів та фонтанів, адже рослинний лабіринт, пальмовий будинок неодмінно затримають на собі Твій погляд.

Опісля запрошуємо у парк Пратер – найвідоміший віденський парк розваг, що розкинувся на площі аж 6-ти кілометрів! Тут Ти знайдеш велетенське оглядове колесо, американські гірки, печери страху, ігрові зали, місця для пікніку, банджі-джампінг зі 152-метрової вежі Донаутурм та безліч інших розваг, які будуть до душі саме Тобі! (вхідні квитки. від 2 євро)

Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг