• БЕЗКОШТОВНІ місця для викладачів!
• проживання у 3* готелях
• фотосесії під час всього туру!

2 ДНІ У МОГУТНЬОМУ МІСТІ РИМ! Відпочинок на Тірренському морі

При групі 30+1 – 290 євро
                     40+2 – 240 євро
                    50+2 – 210 євро

Виїзд Львів
Час виїзду 08:00
У вартість входить
проїзд автобусом проживання в готелях категорії 3*
сніданки в готелі супровід керівника групи

послуги фотографа протягом всього туру

У вартість не входить
проїзд в громадському транспорт   вартість додаткових факультативів + вхідні квитки

 

Текстова програма ТУТ

1

День 1:

07:30 – збір групи

08:00 – виїзд на україно-угорський кордон.

Нічний переїзд до Венеції

2

День 2

Неможливо не побувати в одному з найвідоміших міст у світі – романтичній Венеції! (в’їзд у Венецію – 20€/ос) Немає сенсу описувати загальними фразами це місто куди ми відправляємось, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами: єдине що варто додати що все, що ви чули про Венецію — правда! І канали замість вулиць у старому місті, і старовинні будівлі які пронизані дивовижною історією, і гондольєри — все це правда!
Вільний час (9 годин)

Рекомендуємо відвідати:

• Прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25)
• Прогулянка по Гранд-Каналу – головній вулиці Венеції. Гранд-канал ділить місто на дві частини буквою S і є центром, навколо якого зосередженне все життя у Венеції. Береги “найкрасивішої вулиці світу” прикрашають кольорові будинки, старовинні будівлі та собори. Із палуби річкового таксі можна побачити десятки прекрасних палаців. Ця мандрівка як і Венеція, надовго залишиться у твоїй пам’яті! (18).

Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

3

День 3:

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Рим (пересування містом на громадському транспорті за власні кошти)
Сьогодні для Тебе відкриється унікальна нагода відвідати Вічне місто — Рим, місто, яке зберігає всю історію людства!  Найбільший римський амфітеатр — Колізей, Форум з вівтарями Сатурна і Вулкана, античний храм, а сьогодні мавзолей — Пантеон, палац Полі зі своїм неперевершеним фасадом — фонтаном Треві, де красується могутній Нептун, знаменита римська “Друкарська машинка” – монумент Вітторіано…і це ще не все! На Тебе очікує незабутня подорож у часових просторах!

Рекомендуємо відвідати державу-музей — Ватикан (45€; діти до 18 років – 30€), унікальне місто у місті! Собор Святого Петра, Сикстинська капела, безліч музейних колекцій творів античного мистецтва, шедеврів італійського живопису і скульптури — все це тут, у найменшій державі!

Ночівля в готелі.

4

День 4:

Сніданок. Вільний час у Римі.

Запрошуємо відправитися до моря і влаштувати пікнік  на набережній Тірренского моря, а також незабутню фотосесію! (10€)

Орієнтовно о 16.00 – збір групи. Переїзд до Мілану.

Поселення у транзитний готель. Ночівля.

5

День 5:

Сніданок. Переїзд у Мілан.
Сьогодні ми відкриємо для Тебе частинку цієї прекрасної країни – екстравагантний Мілан. Тут все по іншому, – це місто високої моди, місто ділового життя, місто грошей та змі. Саме тут, 20 років творив та проживав справжній геній – Леонардо да Вінчі. Тут знаходиться “Таємна Вечеря” і вона, так само, як і чудовий шедевр готичної архітектури Міланський собор вважається символом міста! Оглядова екскурсія по місту.

Вільний час у місті (9 годин)

Рекомендуємо відвідати прекрасне місце,  – океанаріум в Мілані (вхідний квиток). Тут, у величезному тунелі-акваріумі, Ти познайомишся з морськими хижаками, тисячами маленьких риб та побачиш всю красу кольорового коралового рифу! Також у тебе буде унікальна нагода познайомитись зі справжнім скатом, який привітно запрошує до себе всіх відвідувачів.
Решта вільного часу присвяти шопінгу в Мілані і фотосесії з фотографом у центрі міста.

Орієнтовно о 21.00 – збір групи. Нічний переїзд до Львова

6

День 6:

Прибуття до Львова орієнтовно о 23:00

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг