Бронюйте готелі для Свого відпочинку онлайн

Як знайти готель для відпочинку?

Забронювати готель

Скористайтесь для швидкого зв'язку з менеджером

 

На цій сторінці Ви можете знайти ціни на проживання на курортах Європи, у Туреччині чи Єгипті:

Болгарія – проживання у готелях, апартаментах та приватному секторі 2022

Болгарія – це країна, яка була однією з перших країн, куди розпочався масовий туризм з України. Курорти Болгарії пропонують різноманітні готелі та апартаменти для відпустки, які задовільнять гаманець та потреби кожного. Золоті Піски, Сонячний Берег, Обзор, Поморіє чи елітні Дюни і Єленіте? Забронюйте готель у Болгарії за найкращою ціною! Доїхати у Болгарію можна на власному авто або купити квитки на автобус (чартер).

Чорногорія – відпочинок на морі 2022

Чорногорія приваблює неймовірною природою, надзвичайно чистим Адріатичним морем та приємними цінами. На нашому сайті Ви можете знайти ціни на готелі у Будві, Бечічі, в Ульцині, де піщані пляжі, чи будь-якому іншому курорті. У Чорногорії є готелі з харчуванням “все включено”, приватні вілли, та чудові нові бутік-готелі.  Відстань від Львова до Чогногорії 1400 км, багато наших туристів їде на власному авто.

Готелі у Хорватії

Хорватія зі своїми найчистішими пляжами в Європі приваблює безліч туристів. Дубровнік, Макарська, Задар, Рієка, Опатія…. назви цих курортів відомі більшості з Вас. Забронювати готель у Хорватії можна на будь-якому з курортів, також дуже популярним серед туристів є відпочинок у приватних віллах. Якщо Ви їдете у Хорватію на всласному авто, – обов’язково відвідайте Плітвіцькі озера, місто Спліт та Корнати. Також окрім материкової частини країни Ви можете відпочити на островах. Найпопулярніші острови це – Брач, Хвар та Крк.

Греція – знайти проживання у готелі

Греція серед усіх вищеперелічених країн знаходиться найбільш віддалено від України, проте 100% рівноцінно забезпечена увагою українців. Халкідіки, Пієрія, Афіни – найпопулярніші місця пляжного відпочинку. Якщо полюбляєте шукати дешеві авіаквитки самостійно – зверніть увагу на готелі та вілли на островах Крит, Родос та Корфу.

 

Правила перетину кордону Ви можете знайти тут.

Відпочинок на пляжіЗнайти готельЗнайти готель в ГреціїЗнайти готель в Чорногоріїмісто КркЗайти готель в БолгаріїАвіа тур зі Львова в Єгипет