Фестивалі та конкурси під егідою WOFA – Всесвітня Асоціація Фестивалів

Багатожанровий міжнародний фестиваль

Дипломи, сертифікати, медалі та кубки

Міжнародне визнання таланту

2 фестивальних дні: круглий стіл керівників з організаторами, марш-хода учасників, виступи, гала-концерт та церемонія нагородження

Поїздка у супроводі професійного фотографа та гіда 24/7

2-разове харчування

Організаційні внески у вартості

У вартість пакету включено: проїзд автобусом зі Львова, проживання у готелі, курортний збір, харчування, внески, фотозвіт, гід та страхування

15.05 - Dance and Music Festival "ISTANBUL FEST" (м. Стамбул, Туреччина)

Тривалість 7 днів: Стамбул – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

22.06 - XI Міжнародний фестиваль "DURRES FEST" (м.Дуррес, Албанія)

Тривалість 7 днів: Дуррес – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

09.06 - XI міжнародний фестиваль "KVARNER FEST"(Хорватія)

Тривалість 6 днів: Хорватія – 4 дні • 3 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

16.06 - XI Міжнародний фестиваль "MONTENEGRO FESTIVAL"(Чорногорія)

Тривалість 7 днів: Будва – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

22.07 - Dance and Music Festival "ISTANBUL FEST" (м. Стамбул, Туреччина)

Тривалість 7 днів: Стамбул – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

29.07 - XI міжнародний фестиваль "KVARNER FEST"(Хорватія)

Тривалість 6 днів: Хорватія – 4 дні • 3 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

06.07 - XI Міжнародний фестиваль "MONTENEGRO SUMMER FESTIVAL"(Чорногорія)

Тривалість 7 днів: Будва – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

30.06 - Чемпіонат Європи з фольклору "EURO FOLK 2021" (Болгарія)

Тривалість 7 днів: Сонячний Берег – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

23.08 - Чемпіонат Світу з фольклору "WORLD FOLK 2021" (Болгарія)

Тривалість 8 днів: Сонячний Берег – 6 днів • 5 ночівель у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

28.08 - XI Міжнародний фестиваль "DURRES FEST" (м.Дуррес, Албанія)

Тривалість 7 днів: Дуррес – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

22.08 - XI міжнародний фестиваль"KVARNER SUMMER"(Хорватія)

Тривалість 6 днів: Хорватія – 4 дні • 3 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА  

13.08 - XI Міжнародний фестиваль "MONTENEGRO FEST" (Чорногорія)

Тривалість 7 днів: Будва – 5 днів • 4 ночівлі у готелі ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА

Якщо Ви хочете залишити побажання або не змогли знайти відповідь на те чи інше запитання на сайті, будь ласка зв’яжіться з нами напряму або через форму праворуч.

79058, м. Львів, вул. П. Куліша 26/3


  Поїздка на міжнародний творчий фестиваль-конкурс – це найкраща можливість для колективу чи  соло виконавця проявити свою творчість.

  Дитячий фестиваль проводиться у різних країнах Європи, де може взяти участь: фольклорний колектив, хореографічний ансамбль, танцювальна студія, вокалісти, хор, інструментальний оркестр, прикладники, народні колективи та інший ансамбль.

  Існує декілька видів міжнародних художніх фестивалів, а саме: фестиваль-конкурс, фольклорний фестиваль, кубок, творчі змагання, національні виступи, концертні поїздки, художній та музичний фестиваль.

  Ми займаємося організацією поїздок на фестиваль-конкурс, які відбуваються під егідою місцевих будинків культури, Міністерством культури. У кожному змаганні чи конкурсі завжди присутні професійні журі, а організаторами виступають відомі продюсери та відбуваються творчі майстер-класи, а також прямі трансляції на відомих міжнародних телеканалах.

  Зазвичай, формат та положення фестивалю-конкурсу передбачає наступні етапи: зустріч організаторів та круглий стіл, представником якого є керівник кожного колективу, затвердження графіку виступу кожного учасника конкурсу. Наступний етап – це офіційне відкриття фестивалю, та відбірковий конкурсний виступ учасників поїздки. Після цього – гала концерт, де визначається переможець у кожній номінації та категорії. Завершальний етапом гала концерту є церемонія вручення сертифікатів, кубків та дипломів усім учасникам та нагородження переможців творчого міжнародного фестивалю.

  У міжнародному фестиваль конкурс беруть участь колективи різних жанрів:

  – академічний та народний хор
  – дитячий та юнацький хор
  – вокальний ансамбль та солісти
  – хореографічний ансамбль та солісти
  – оркестр і ансамблі струнних, духових і народних інструментів
  – фольклорний колектив
  – музичні театри, театр мод
  – художники
  – танцювальний колектив за стилями: хіп-хоп, східні танці, латино-американський танець, бальні танці, сучасний танець, контемп, степ.

  Зважаючи на регламент, існують наступні вікові обмеження для участі у фестивалі:
  1. Дитяча номінація – від 6 до 12 років
  2. Юнацька номінація – від 13 до 26 років
  3. Змішана – від 6 до 18 років

  Ціль кожного міжнародного дитячого, молодіжного, юнацького мистецького фестивалю конкурсу  – організація відкритого простору для розвитку міжнародних контактів в музичній творчості, для досягнення дружніх відносин між колективами з різних країн Європи.
  Окрім грошових призів учасники фестивалю отримують неабиякий досвід. Усі колективи та солістів оцінюють провідні музичні та хореографічні діячі культури.

  Ми організовуємо поїздки на творчі фестивалі:

  З відпочинком на морі – Болгарія, Туреччина, Єгипет, Хорватія, Чорногорія, Італія, Албанія, Греція, Іспанія.
  в Європі – Франція, Чехія, Німеччина, Сербія, Македонія, Польща, Угорщина, Словаччина

  З авіаперельотом – Турція, Єгипет, Париж, Прага, Мілан, Грузія

  В ціну кожного творчого фестивалю-конкурсу включено проїзд комфортабельним автобусом єврокласу чи переліт, проживання у готелях 3-4*, харчування, організаційний внесок, страхування медичне та від нещасного випадку, супровід керівником групи, безкоштовне місце для керівника кожного колективу, фотосесії протягом поїздки та під час виступу.

  Для того, щоб прийняти участь у міжнародному фестивалі, – потрібно лише заповнити заявку, яку надішле Вам наш менеджер. З Собою у поїздку на мистецький конкурс слід брати реквізити колективу (прапор, банери), флешку та диски з музичним супроводом. Іншу апаратуру брати не потрібно, усім забезпечує організатор колективу. Перед  початком фестивалю відведений час для кожного учасника для репетиції на головній сцені, де будуть відбуватись усі творчі виступи.

  Також з дітьми можуть їхати на Міжнародний творчий фестиваль-конкурс батьки, бабусі та дідусі,  – це буде чудовою підтримкою на закордонному фестивалі для Вашої дитини. Усі глядачі можуть бути присутні як під час відбірного етапу фестивалю, так і під час гала-концерту та нагородження. В кожній поїздці на фестиваль-конкурс Ви відчуєте турботу від наших професійних керівників груп та водіїв, адже це один з основних напрямків нашої діяльності, і з нами уже з 2017 по 2021 рік їздили танцювальні колективи, хори, музичні школи у різні країни Європи з більшості обласних центрів та міст України.

  Найпопулярніші фестивалі відбувались у Празі (Чехія), Мілані (Італія), Парижі (Франція), Будві (Чорногорія), Ханіоті (Греція), Сонячному Березі та Варні (Болгарія), озері Балатон (Угорщина), Відні (Австрія), Будапешті (Угорщина), Єгипті ,Турції, Стамбулі (Туреччина). Календар міжнародних фестивалів-конкурсів 2021 постійно оновлюється та доповнюється, адже ситуація з коронавірусом covid-19 змушує нас підлаштовуватись і вибирати безпечні країни. Діти повинні розвивати свої вміння, удосконалювати їх та постійно брати участь у конкурсах, змаганнях на фестивалях творчості.

  Будемо раді з Вами займатись розвитком та удосконаленням Ваших дітей, вихованців, колективів, солістів та ансамблів. До зустрічі на міжнародних творчих фестивалях з TAStour.

  Міжнародний творчий фестиваль-конкурс