Відійди від стереотипів, – святкуй ВИПУСКНИЙ 2020 правильно!

Чому ВИПУСКИНИЙ У ЄВРОПІ?

♥ Це модно!
♥ Ти отримаєш нові враження разом з найближчими друзями
♥ Ти матимеш найкрутіше та стильне святкування ВИПУСКНОГО року!
♥ Ти відчуєш на Собі смак життя у різних куточках Європи
♥ Всього за кілька днів Ти матимеш змогу побувати в аквапарках, парках атракціонів, покататись на корабликах по річках та морях
♥ Ти співатимеш улюблені пісні в автобусі
♥ У Тебе залишаться круті фото на довгу пам’ять про найщасливіші роки Твого життя
♥ А ще… долучайся до наших SECRET PARTY!

Повір, – це у кілька разів вигідніше, ніж святкування у ресторані Твого міста

ВИПУСКНИЙ 2020 - Краків + ENERGYLANDIA

Львів • Краків • Затор (парк розваг) •  Львів екскурсія у Кракові фотосесії протягом туру трансфер до парку розваг ENERGYLANDIA SECRET PARTY

Випускний 2020 - Венеція, Флоренція та море

Львів • Венеція • Генуя • Флоренція • Львів екскурсії у Венеції, Генуї та Флоренції фотосесії протягом усього туру відпочинок

Випускний 2020 - Естонія, Фінляндія та Швеція +круїз

Львів • Таллінн • Стокгольм • Гельсінкі • Львів екскурсії у Таллінні та Стокгольмі випускна вечірка на круїзному лайнері 2
Фото Хорватія море
Рання пташка!

Випускний 2020 - Хорватія 5 днів на морі

Львів • Хорватія 5 днів/4 ночі • Львів  5 днів відпочинку на морі проживання в готелі 4 ночі зі сніданками
Фото Італія море Випускний
Рання пташка!

Випускний 2020 - Італія 5 днів на морі

Львів • Італія 5 днів/4 ночі • Львів 5 днів відпочинку на морі проживання в готелі 4 ночі зі сніданками

Випускний у школі чи ВУЗі – це один з найважливіших моментів життя кожного. Щороку батьки та випускники місяцями обговорюють: Як краще відсвяткувати? Які спогади створити? Яке випускне плаття купити? Чи потрібна фотозона? Яку зачіску зробити? Де купити костюм на випускний? Якого ведучого запросити? Як заробити гроші на випускний?

Уже декілька років поспіль нам довіряє все більше школярів та батьків. Ми створюємо автобусні тури для школярів, які стають чудовою альтернативою ресторанам. Запрошуємо Вас відійти від стереотипів та зробити це свято яскравішим. Ніщо так не запам’ятається, як спільне фото однокласників коло Ейфелевої вежі в Парижі, чи на морі у Монако, чи на круїзному лайнері, чи навіть на кораблику в Будапешті.

Автобусні тури в Європу на випускний є ідеальним варіантом для Ваших дітей, адже такі переваги як економія коштів, нові враження, спільна поїздка з друзями точно зіграють ключову роль у рішенні.

Перевагами в турах в Європу є фотограф, який щодня робитиме професійні фото для Ваших дітей, можливість долучитись до вечірок чи відсвяткувати в одному з найкращих ресторанів Мілану, Амстердаму чи Барселони, можливість відвідати парки розваг, шопінг.

Тури для школярів на випускний в Європу створені з максимальною зручністю для груп, з передбаченим вільним часом, часом для розваг, на екскурсії та фотосесії. З кожною групою їде керівник групи та обов’язково надається безкоштовне місце на кожні 10 осіб. Окрім гіда з дітьми подорожує два водії, автобуси обладнані мікрофоном, що є зручно для комунікації, двома-трьома телевізорами, системою кондиціювання та відповідають усім стандартам міжнародних перевезень. У всіх містах нас супроводжують місцеві ліцензовані екскурсоводи, у яких є досвід роботи з дитячими групами мінімум 5 років. Екскурсоводи також рекомендують кафе для обідів, магазини для шопінгу та локації для фото. Випускні тури зі Львова, також може бути виїзд з Києва та з Луцька чи з Тернополя.

Окрім послуг, що є у вартості (екскурсії, ночівлі, проїзд, фотограф) Ви також можете відвідати додаткові та факультативні екскурсії та поїздки. За бажанням можна відпочити на морі в Італії, Латвії чи Франції, відвідати музеї такі як Лувр, палац Шенбрунн, парки розваг – Діснейленд, парк Астерікс чи Порт Авентура, міста – Монако, Сентендре, Дрезден та інші.

Дати виїзду турів співпадають також з періодом шкільних канікул, тому підійдуть не лише випускникам, а й іншим школярам. Більшість програми підійдуть навіть наймолодшим мандрівникам. Ближня Європа та такі міста як Краків, Прага, Будапешт та Відень можуть стати ідеальним варіантом для початку подорожей для Вашої дитини. Екскурсійні тури навчають самостійності, розвивають, дозволяють дітям спілкуватись та розвивати англійську, французьку та німецьку мови.