Відійди від стереотипів, – святкуй ВИПУСКНИЙ 2021 правильно!

випускний в Європі – це модно!
з Тобою поїде професійний фотограф
Ти матимеш найкрутіше та стильне святкування ВИПУСКНОГО!
а ще… святкування випускного за кордоном – це приватна вечірка, дискотека на кораблику або круїзному лайнері та звичний усім ресторан у найкрутіших локаціях!
випускна поїздка з нами – надійно та прозоро, – жодних прихованих платежів та обов’язкових доплат.

Повір, – це у кілька разів цікавіше та вигідніше, ніж святкування у ресторані Твого міста

Випускний на круїзному лайнері

Випускний 2021 - Рига та Стокгольм + море

Тривалість 5 днів:  Рига, Стокгольм, Юрмала* - 1 день • 2 ночі на паромі/дискотека

Випускний 2021 - Естонія, Фінляндія та Швеція + круїз

Тривалість 5 днів: Таллінн, Стокгольм, Гельсінкі* - 1 день • 2 ночі на паромі та 1 в готелі  

Випускний 2021 - Рига та Стокгольм + море (без нічних переїздів)

Тривалість 5 днів: Рига, Стокгольм, Юрмала* - 1 день • 2 ночі на паромі та 2 в готелі    

Випускний 2021 - Копенгаген та Стокгольм + круїз

Тривалість 6 днів: Берлін, Копенгаген, Стокгольм, Рига - 1 день • 2 ночі на паромі та 1 в готелі  

Випускний 4 - 6 днів

Випускний 2021 - Будапешт та Відень

Тривалість 4 дні: Будапешт - 2 дні, Відень* - 1 день • 2 ночівлі у готелі        

Випускний 2021 - Прага та Краків

Тривалість 4 дні: Прага - 2 дні, Краків - 1 день • 2 ночівлі у готелі      

Випускний 2021 - Венеція та море

Тривалість 4 дні: Венеція - 1 день, море - 1 день • 1 ночівля у готелі        

Випускний 2021 - Ніцца, Монако та Мілан

Тривалість 6 днів: Мілан - Ніцца - Монако - Венеція - 1 день • 3 ночівлі у готелі  

Випускний 6 - 8 днів

Випускний 2021 - Париж + DISNEYLAND/ASTERIX

Тривалість 6 днів: Париж – 2 дні, Берлін, Прага – 1 день • 3 ночівлі у готелях  

Випускний 2021 - Амстердам, Берлін та Прага

Тривалість 6 днів: Амстердам – 2 дні, Берлін, Прага – 1 день • 3 ночівлі у готелях

Випускний 2021 - Рим, Венеція та Мілан

Тривалість 6 дні:  2 дні в Римі, Венеція та Мілан - 1 день +море  • 3 ночівлі у готелі  

Випускний 2021 - Барселона, Ніцца та Мілан

Тривалість 8 днів: Барселона, Ніцца, Монако, Мілан, Венеція та море • 5 ночей у готелях

Випускний вечір у школі чи ВУЗі – це один з найважливіших моментів життя кожного. Щороку батьки та випускники місяцями обговорюють: Як краще відсвяткувати? Які спогади створити? Яке випускне плаття купити? Чи потрібна фотозона? Яку зачіску зробити? Як зробити святкування випускного цікавим? Де купити костюм на випускний? Якого ведучого запросити? В яку суму грошей обійдеться випускний вечір?

Уже декілька років поспіль нам довіряє все більше школярів та батьків. Ми створюємо автобусні тури для випускників, які стають чудовою альтернативою ресторанам. Запрошуємо Вас відійти від стереотипів та зробити це свято яскравішим. Ніщо так не запам’ятається, як спільне фото однокласників коло Ейфелевої вежі в Парижі, чи на морі у Монако, чи на круїзному лайнері, чи навіть на кораблику в Будапешті.

Поїздки на випускний в Європу є ідеальним варіантом для Ваших дітей, адже такі переваги як економія коштів, нові враження, спільна поїздка з друзями точно зіграють ключову роль у рішенні.

Перевагами в турах в Європу є фотограф, який щодня робитиме професійні фото для Ваших дітей, можливість долучитись до вечірок чи відсвяткувати в одному з найкращих ресторанів Мілану, Амстердаму чи Барселони, можливість відвідати парки розваг, шопінг.

Тури для школярів на випускний в Європу створені з максимальною зручністю для груп, з передбаченим вільним часом, часом для розваг, на екскурсії та фотосесії. З кожною групою їде керівник групи та обов’язково надається безкоштовне місце на кожні 10 осіб. Окрім гіда з дітьми подорожує два водії, автобуси обладнані мікрофоном, що є зручно для комунікації, двома-трьома телевізорами, системою кондиціювання та відповідають усім стандартам міжнародних перевезень. У всіх містах нас супроводжують місцеві ліцензовані екскурсоводи, у яких є досвід роботи з дитячими групами мінімум 5 років. Екскурсоводи також рекомендують кафе для обідів, магазини для шопінгу та локації для фото, де ідеально буде виглядати сукня на випускний. Випускні тури зі Львова, також може бути виїзд з Києва та з Луцька чи з Тернополя.

Окрім послуг, що є у вартості (екскурсії, ночівлі, проїзд, фотограф) Ви також можете відвідати додаткові та факультативні екскурсії та поїздки. За бажанням можна відпочити на морі в Італії, Латвії чи Франції, відвідати музеї такі як Лувр, палац Шенбрунн, парки розваг – Діснейленд, парк Астерікс чи Порт Авентура, міста – Монако, Сентендре, Дрезден та інші. Не потрібно шукати сценарії випускного, адже ми передбачили усі можливі ідеї та варіанти.

Дати виїзду турів співпадають також з періодом шкільних канікул, тому підійдуть не лише випускникам, а й іншим школярам. Більшість програми підійдуть навіть наймолодшим мандрівникам. Ближня Європа та такі міста як Краків, Прага, Будапешт та Відень можуть стати ідеальним варіантом для початку подорожей для Вашої дитини. Екскурсійні тури навчають самостійності, розвивають, дозволяють дітям спілкуватись та розвивати англійську, французьку та німецьку мови.