• БЕЗКОШТОВНІ місця для викладачів!
• проживання у 3* готелі в Празі
• фотосесії під час всього туру!

НЕЗАБУТНЯ ВЕЧІРКА НА КОРАБЛИКУ ПО РІЧЦІ ВЛТАВА 

При групі 30+1 – 130 євро
                     40+2 – 110 євро
                    50+2 – 90 євро

Відправлення м. Львів, 
Час відправлення  08:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання у готелі 3*, сніданок  супровід керівника групи

медичне страхування

послуги фотографа протягом всієї подорожі

У вартість не включено факультативні екскурсії та вхідні квитки

Текстова програма ТУТ

1

День 1

07:30 – збір групи на залізничному вокзалі у м. Львові
08:00 – виїзд зі Львова. Перетин україно-польського кордону.

Запрошуємо на екскурсію у Кракові – неприступний, і в той же час привітний Вавель, торгівельні ряди Сукенніце (тут сувенір знайдеться для кожного), Ягелонський Університет, заплутані вулички старого міста, ну і як не загадати бажання під «хейнал», мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Нічний переїзд в Прагу.

2

День 2

Оглядова екскурсія у місті Прага – місті, в якому хочеться гуляти і гуляти, постійно відкриваючи все нові і нові місця! Їсторії зі смаком легенд, таємничості, часом шокуючою і заворожуючою правдою, про події минулих років. Тут Ви дізнаєтеся про таємниці будинкових знаків – Біля золотого персня, Біля трьох золотих троянд, Біля дикунів, Біля трьох прапороносців, Біля двох золотих ведмедів, Біля чорного хреста … Дізнаєтеся, чому Тобі не страшний м’ясник Томаш, який бродить ночами озброєний величезною сокирою. І все це – чудова і таємнича Прага!

– символ Чехії – величний Празький Град (10 €). Сьогодні він є найбільшим діючим замковим комплексом світу, який складається з трьох основних великих внутрішніх дворів. Достатньо оглянутися, щоб зрозуміти, що Ти у великому історичному та культурному центрі країни, заснованому ще в 9 столітті. На його території, з різних часів, зберігся великий ансамбль палаців, храмів та інших будівель, виконаних в декількох архітектурних стилях. Вийшовши на околиці Граду, попадаєш в Градчани – багатий, дворянський район Праги, який облюбувала знать для зведення своїх палаців і особняків.

Поселення у готель. Ночівля.

3

День 3

Сніданок. Вільний день.

У вільний час пропонуємо:

– відвідати аквапарк “AquaPalace” – саме тут Ти потрапиш у справжню водяну казку, адже на Тебе очікують: палац Скарбів, палац Пригод, а також палац Відпочинку. Колихання на хвилях фантазії, драйв у шести тогобанах, містика водяних печер, таємниці піратського корабля та безліч інших розваг з нетерпінням очікують саме на Тебе! (20 євро/дор, 15 євро/дит 100-150 см, 3 год).

ВИПУСКНА ВЕЧІРКА на р. Влтава (50€, тривалість близько 3 год), корпоративна вечірка зі стильною фотозоною лише для Вашої групи з DJ-єм, крутою музикою та вечерею (шведський стіл і WelcomeDrink).  Море позитивних вражень і нереально крутих фото з панорамою Праги гарантовано.

Збір групи. Нічний переїзд до Львова.

4

День 4

Прибуття до Львова орієнтовно о 12:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг