Автобусні тури

Автобусні тури

Шукаєш автобусні тури в Європу?

З нетерпінням очікуємо на закінчення карантину. Сподіваємось, що вже зовсім скоро Європа буде знову доступна для українців.

Обирай Свій маршрут, пакуй валізу та обирай собі автобусні тури в Європу! Ми Тебе запевняємо, – вартість, що Ти бачиш у нас на сайті БЕЗ ДОДАТКОВИХ ДОПЛАТ!

 

Що таке автобусні тури в Європу?

Автобусні тури  – це екскурсійні подорожі до Європи у складі групи, яка сьогодні є одна з найпопулярніших видів туризму.
Види автобусних екскурсійних турів: тури вихідного дня, тури на вік- енд, автобусні тури з відпочинком на морі, паломницькі тури, дитячі тури, гастрономічні тури, шопінг тури, поїздка -концерт чи фестиваль, лижні тури й ін. Поїхати в автобусні тури можна протягом цілого року, а найпопулярнішими періодами є :

 • тури на Новий рік – найгучніше святкувати відбувається у містах Європи – Берлін, Краків, Париж, Амстердам, Венеція, Рим, а саме в цей час відкрита різдвяна ярмарка.
 • тури на травневі свята – найпопулярнішими напрямками є тури у :  Амстердам, Будапешт, Прага, Відень, Мілан, Барселона, Цюріх, Стокгольм, Копенгаген, парк Кейкенхоф.
 • тури на 8 березня – це романтична Верона, цікава Флоренція, Дрезден, Ніца, Монако, Стамбул.
 • тури з відпочинком на морі  – можливість поїхати на море у : Італію, а це Адріатика й Лігурія, Чорногорія, Хорватія, Греція, Іспанія, Болгарія.
 • святкові тури – відбуваються у такі свята : тури на День святого Валентина, тури на день Незалежності, тури на день Конституції, тури  на день Короля в Амстердамі, Тури на Новий рік, Тури на травневі свята, тури на Різдво.

Автобусні екскурсійні тури поділяються :

 • на вік енд – тривалістю 2-4 дні
 • тури без нічних переїздів – 3-12 днів
 • тури з нічними переїздами – 3-12 днів

Переваги автобусних турів:

1. Це дешево. Якщо ви хочете не дорого поїхати в Європу –  це саме для Вас, адже групова поїздка завжди вигідніше ніж індивідуальна подорож.

2. Цікавий маршрут. Всього за декілька днів можна побачити 2-6 країн і міст Європи.

3. Відсутність самостійного планування. Нічого не потрібно організовувати самостійно – купляти квитки, бронювати готель, замовити екскурсію, шукати трансфер/проїзд до готелю, купляти страхування. Все професійно  організовано туроператором, залишається просто насолоджуватися поїздкою по Європі.

4. Економія часу. Всього за 4 дні можливість побачити 3 країни. Погодтеся, самостійно це зробити набагато складніше.
5. Пізнавально. Зазвичай, базові оглядові екскурсії включені у вартість поїздки, проте пропонується великий вибір додаткових екскурсій під час поїздки у автобусні тури.

23 tours
Випускний в Європі

Випускний в Європі

Відійди від стереотипів, – святкуй ВИПУСКНИЙ 2022 правильно!

Готове рішення – святкуй 5-6 днів замість 1-го

Вечірка, вручення атестатів, дискотека, круїз та море

Гід та фотограф 24/7  – повний супровід уже в ціні

Кожен 11-ий безкоштовно, жодних обов’язкових платежів

25 tours
Дитячі Канікули

Дитячі Канікули

Що Ви отримаєте, бронюючи наші тури на шкільні канікули?

 • кожен 11-ий подорожує безкоштовно
 • усі екскурсії у вартості
 • жодних додаткових обов’язкових витрат
 • страхування у вартості
 • україномовні керівники груп
 • комфортні готелі
 • акції на тури для дітей

 

Як краще провести шкільні канікули? Звісно, в Європі!

Діти завжди з нетерпінням чекають на шкільні канікули і уже традиційно дитячі канікули в Європі є одним з найкращих варіантів. Ми слідкуємо за Міністерством освіти та науки України, зокрема за тим “коли будуть дитячі канікули в школі”. Для учнів молодших класів рекомендуємо звернути увагу на короткі автобусні тури – 2-4 дні, саме з таких програм зазвичай розпочинають мандрувати діти. Для старших класів цікавими будуть програми на 4 та більше днів в Європі.

У автобусних турах для дітей до чотирьох днів можна відвідати країни, які межують з Україною та їх сусіди. Найцікавішими містами є: Краків, – туристична столиця сусідньої Польщі; Будапешт – місто, яке розкинулось на берегах річки Дунай; Відень – місто імператорів та помпезності; Дрезден – місто історії та багатої архітектури; Прага – місто легенд та ласощів. Практично кожному з цих міст є чудові аквапарки, парки розваг та зоопарки. Прогулянки на корабликах у Чехії та Угорщині запам’ятаються Вашим дітям назавжди!

Тури на дитячі канікули в Європу тривалістю понад 4 дні охоплюють мінімум 2 країни. Найбільш популярнми є автобусні тури у Францію та країни Скандинавії. Школярі можуть відвідати парки атракціонів – Леголенд, Порт Авентура, Гардаленд, Астерікс і, звісно, Діснейленд. Для тих, хто любить історію та хоче розвивати мови – запрошуємо на щоденні екскурсії містами. Якщо Ваша поїздка припадає на теплу пору року, – обов’язково зверніть увагу на тури в Італію та Іспанію, адже екскурсійну програму можна поєднати з відпочинком на морі.

Автобусні тури для дітей

Створені максимально зручно і обов’язково передбачають час на харчування, сувеніри, прогулянки та відпочинок. З кожною групою їде керівник групи та два водії, а також надаються безкоштовні місця для батьків та вчителів (кожен 11-ий). В ціну включено проїзд, проживання, екскурсії у містах та немає жодних додаткових доплат за депозити чи додаткові екскурсії. Ви самостійно керуєте витратами Ваших дітей.

Виїзд зі Львова, а також за Вашим бажанням може бути виїзд з Києва чи іншого міста. Більш детальну інформацію про виїзд з іншого міста Ви можете отримати у наших менеджерів, які займаються організацією дитячих турів на шкільні канікули.

Основні послуги включені у ціну туру та ми надаємо можливість відкрити для Себе країну ще ширше. Спеціально для тих, хто любить насичені поїздки ми підготували факультативні програми, які передбачають відвідування музеїв, галерей, озер, національних парків та замків чи палаців.

Екскурсійні тури в Європу на дитячі канікули  – це чудова можливість вивчити культуру та звичаї інших держав, ознайомитись способом життя європейців та підвищити свій рівень іноземних мов. Подорожі розвивають та навчають!

Відгуки вчителів та школярів підтверджують те, що ми надаємо якісні послуги та хорошу вартість, – тому чекаємо Тебе у наших турах!

21 tours
Творчі фестивалі

Творчі фестивалі

Календар дитячих та юнацьких фестивалів та конкурсів під егідою Європейської Асоціації Фольклорних Фестивалів – офіційного партнера ЮНЕСКО

Творчі фестивалі – можливість представити Себе чи Свій колектив на міжнародній арені та здобути першість серед учасників з усіх кутків Європи!

Актуальна інформація та календар регулярно оновлюється та доповнюється.

Можливість відвідати екскурсію містами, шопінг-центрів та розважальних комплексів.

 

Поїздка на міжнародний творчий фестиваль-конкурс – це найкраща можливість для колективу чи  соло виконавця проявити свою творчість.

Дитячий фестиваль проводиться у різних країнах Європи, де може взяти участь: фольклорний колектив, хореографічний ансамбль, танцювальна студія, вокалісти, хор, інструментальний оркестр, прикладники, народні колективи та інший ансамбль.

Існує декілька видів міжнародних фестивалів, а саме: фестиваль-конкурс, фольклорний фестиваль, кубок, творчі змагання, національні виступи, художній та музичний фестиваль.

У міжнародному фестиваль конкурс беруть участь колективи різних жанрів:

– академічний та народний хор
– дитячий та юнацький хор
– вокальний ансамбль та солісти
– хореографічний ансамбль та солісти
– оркестр і ансамблі струнних, духових і народних інструментів
– фольклорний колектив
– музичні театри, театр мод
– танцювальний колектив за стилями: хіп-хоп, східні танці, латино-американський танець, бальні танці, сучасний танець, контемп, степ.

Ціль кожного міжнародного дитячого, молодіжного, юнацького фестивалю конкурсу  – організація відкритого простору для розвитку міжнародних контактів в музичній творчості, для досягнення дружніх відносин між колективами з різних країн Європи.
Окрім грошових призів учасники фестивалю отримують неабиякий досвід. Усі колективи та солістів оцінюють провідні музичні та хореографічні діячі культури.

Ми організовуємо поїздки на дитячі творчі фестивалі:

З відпочинком на морі – Болгарія, Туреччина, Єгипет, Хорватія, Чорногорія, Італія, Албанія, Греція, Іспанія.
в Європі – Франція, Чехія, Німеччина, Сербія, Македонія, Польща, Угорщина, Словаччина

15 tours