• дитячі розваги в розважальному комплексі ЛІДО
• відпочинок в аквапарку ЛІВУ

• можливість відвідати найвідоміші музеї Скандинавії 
 розважальні програми на паромах

Вартість при групі: 18+1 – 135 євро
                                         9+1 – 145 євро 
                                         5+1 – 165 – євро

Бажаєте їхати самостійно, без долучення інших туристів?
45+2 – 150 євро

ЧАС ВИЇЗДУ зі Львова Львів, 23.10 о 14:00
ЧАС ПРИБУТТЯ до Львова Орієнтовно о 09:00
ОДЯГ Комфортний для переїздів в автобусі. Потурбуйтесь про головний убір, парасолю та сонцезахисні окуляри.
У ВАРТОСТІ
проїзд автобусом згідно програми паромна переправа Рига-Стокгольм-Рига
2 оглядові екскурсії ночівля та сніданок у готелі
НЕ У ВАРТОСТІ
харчування на паромі
16Є/ос депозит на додаткові екскурсії

Текстова програма ТУТ

1

День 1

13.30 – 14.00 – посадка в автобус поруч із головним залізничним вокзалом у м. Львів.
14:00 Виїзд зі Львова.
Нічний переїзд територією Польщі до Латвії.

2

День 2

Прибуття в Ригу.  Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Пропонуємо відвідати:

 розважальний комплекс Лідо (8€) – це найбільша будівля із дерева в Європі, де високо цінують латвійську культуру і давні традиції приготування їжі. Тут великий парк атракціонів, дитяча автошкола, скакалки, гірки, лазалки та інші розваги. Смачна і різноманітна їжа, наближена до латиської національної кухні.
• найстаріший зоопарк в Прибалтиці,  – Ризький! (дорослі 12€/6€ дітигромадським транспортом)Офіційно він існує вже понад сто років! Тут, Ти побуваєш в Тропічному будинку, де мешкає понад 80 видів тварин тропічних лісів, а у зоопарку вітають відвідувачів тигри,  жирафи, зебри, бурий ведмідь, фламінго та симпатичні тюленчики  і це ще далеко не кінець переліку звірів, які чекають на дитячі посмішки!

Поселення в готель.

Пропонуємо подорож в часі, де в одному місті можна з сьогодення одразу перенестись в 18 або навіть 13 століття. Тут, на вулицях Риги, де з будівель по сьогодні доносяться голоса купців, Ти почуєш легенди: про відьму-сороку, деревяного солдатика, вірне кохання, “страшний сон” рижського палача, привидів рижського замку. На власні очі зможеш побачити богиню Антропу, пушки для удару по Пеклу, Дім “закатованих”, балкон Джульєти на Сліпому перехресті, вуха царя Мідаса, Адама і Єву, а також загадкову двійню. Все це можливо, відвідавши вечірню пішохідну екскурсію “Таємна Рига” всього за 10 євро!
Ночівля.

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день.Рекомендуємо відвідати:
• екскурсію по м. Юрмала* (13 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

аквапарк Ліву(вх.квиток) Це триповерхова будівля з 25-метровою вежею, що має цікаву архітектуру будови і винятковий дизайн. Інтер’єр аквапарку має оформлення у вигляді стародавнього корабля, виконаного в карибському стилі. Гайда до розваг!
17:30 – Відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

Ніч на паромі.

4

День 4

Сніданок на паромі (оплачується додатково за бажанням)
10:30 – прибуття до Стокгольму.
Оглядова екскурсія “Стокгольм – місто мостів”, своєрідний коктейль з ритму, моди, сучасності і творчості… Чарівний Стокгольм – це гармонія фарб та органічність природи. Цей пронизаний водою райський куточок називають «Північною Венецією», хоча таке місто не варто порівнювати з іншими. Розміщений на 14 островах, які з’єднані між собою 60 мостами, він заворожує навіть досвідчених мандрівників.
Рекомендуємо відвідати:
• пішохідну екскурсію по старому місту Гамла Стан (10 євро). На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. “Все як як і в інших містах”, – кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні – це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан – це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

музей Васа (25 євро/12 євро), єдиний у світі збережений до наших днів корабель XVII ст. Гордість шведського морського флоту, корабель Васа був створений прекрасним і пафосним, з величезною кількістю прикрас і золота, тому не зовсім точний розрахунок призвів до того, що він перекинувся і затонув у Стокгольмській гавані у 1628 році, під час свого першого плавання. Після декількох років підготовчих робіт Vasa був піднятий з морського дна 24 квітня 1961р. Завдяки тому, що збереглося більше 95% первинних елементів конструкції, а також сотні різьблених скульптур, корабель Васа є унікальною художньою цінністю і однією з найвизначніших туристичних визначних пам’яток світового масштабу. Корабель демонструється в спеціально збудованому музеї, де також представлено дев’ять виставок, які мають до нього відношення, магазин з багатим вибором товарів і висококласний ресторан.
17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу.
Ніч на паромі.

5

День 5

Сніданок (оплачується додатково за бажанням). 11.00 прибуття в Ригу.
Переїзд до Львова.

А по дорозі, запрошуємо Вас на екскурсію Придворні інтриги Рундальського палацу (10 євро). Це величний палац, збудований за проектом та під особистим керівництвом відомого архітектора Франческо Расстреллі. Тебе чекають розкішні зали, прекрасним оздобленням яких пишались сучасники: золотой тронний зал, білий зал, величну картинну галерею, кабінети з колекцією японського та китайського фарфору. Классична музика створює атмосферу XVIII ст. кажуть, що іноді парадними залами палацу блукають привиди – Чорна та Біла леді. Нічний переїзд у Львів.

6

День 6

Прибуття у Львів близько 09:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг