Львів • Будапешт • Мюнхен • Нойшванштайн • Зальцбург • Львів
екскурсії у Будапешті та Мюнхені

дві ночівлі в готелі + сніданки

кораблик по Дунаю

трансер до замку Нойшвайштайн

Жовтень • 18, 25
1

День 1

18:00 – виїзд зі Львова.

Переїзд до Будапешту
2

День 2

 

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія у Будапешті (автобусно-пішохідна екскурсія • орієнтовно 2 год). Побачимо: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайську фортецю, церкву Матяша, Рибацький бастіон, де відкривається прекрасна панорама на Дунай і протилежний берег, Парламент, Площу Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд.  

Після екскурсії їдемо у торговий центр “Кампона”, де можна здійснити шопінг, а також відвідати океанаріум-тропікаріум ( вхідний квиток 8€/дор, 6€/дит)

На завершення запрошуємо на прогулянку на кораблику по Дунаю  з екскурсоводом та необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу  та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля на території Австрії. 

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Мюнхен
Екскурсія по місту. Мюнхен, красиве місто Німеччини, весела столиця пивного раю і авто BMW…

 

Вільний час
Переїзд до замку Нойшванштайн –  ( + вхідний квиток оплачується додатково). При першому погляді на цей замок здається, що хтось забув тут свою іграшку – настільки нереальними здаються вежі Нойшванштайну, кольору слонової кістки, які летять на тлі темно-зелених ялин. Пропонуємо Вам ближче познайомитися з цим видатним архітектурним дивом, відвідавши пішохідну екскурсію з гідом. 

Збір групи. Переїзд на поселення у готель.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Зальцбург.
Зальцбург – унікальне місто. У ньому гармонійно поєднуються альпійська природа і древня архітектура. Оглядова екскурсія (дор. – 15€, діти до 11,99 р. – 12€). Це оптимальний час, щоб обійти все старе місто, щоб не втомитися фізично і легко сприймати інформацію. Крім унікальних доповнень, Ви звичайно ж побачите палац і парк Мірабель, музеї Моцарта, будинки Крістіана Доплера і Герберта фон Караяна, центральну вулицю Гетрайдегассе, концертні зали Festspielhäuse, монастир святого Петра, Кафедральний собор і багато іншого. Під час прогулянки по центру Зальцбурга вас не залишить відчуття нереальності того, що відбувається – ніби ви потрапили в казку. Тут все дихає історією, тут відчувається дух Моцарта.

У вільний час рекомендуємо :

«Рай на землі – екскурсія на озера Зальцкаммергут» (дор. – 35€; діти до 11,99 р. –  30€). Екскурсія на озера, найяскравіша і вражаюча, так як завжди радує можливість доторкнутися до неймовірної краси. Це і природня краса, і неповторні пейзажі, створені людиною. Екскурсія на озера регіону Зальцкаммергут займає цілий день. Налаштуйтеся на цілий день захоплюючих пейзажів. Картина одна кражча іншої змінюють одна одну.

 

Нічний переїзд до Львова

5

День 5

Прибуття до Львова орієнтовно в обідній час

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у Будапешті та Мюнхені
проїзд до замку Нойшвайштайн
прогулянка на  кораблику по Дунаю
проживання у готелях 3*, сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі
Фото замок Нойшванштайн

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг