Що Ви отримаєте, бронюючи наші тури на шкільні канікули?

  • кожен 11-ий подорожує безкоштовно
  • усі екскурсії у вартості
  • жодних додаткових обов’язкових витрат
  • страхування у вартості
  • україномовні керівники груп
  • комфортні готелі
  • акції на тури для дітей

 

Як краще провести шкільні канікули? Звісно, в Європі!

Діти завжди з нетерпінням чекають на шкільні канікули і уже традиційно дитячі канікули в Європі є одним з найкращих варіантів. Ми слідкуємо за Міністерством освіти та науки України, зокрема за тим “коли будуть дитячі канікули в школі”. Для учнів молодших класів рекомендуємо звернути увагу на короткі автобусні тури – 2-4 дні, саме з таких програм зазвичай розпочинають мандрувати діти. Для старших класів цікавими будуть програми на 4 та більше днів в Європі.

У автобусних турах для дітей до чотирьох днів можна відвідати країни, які межують з Україною та їх сусіди. Найцікавішими містами є: Краків, – туристична столиця сусідньої Польщі; Будапешт – місто, яке розкинулось на берегах річки Дунай; Відень – місто імператорів та помпезності; Дрезден – місто історії та багатої архітектури; Прага – місто легенд та ласощів. Практично кожному з цих міст є чудові аквапарки, парки розваг та зоопарки. Прогулянки на корабликах у Чехії та Угорщині запам’ятаються Вашим дітям назавжди!

Тури на дитячі канікули в Європу тривалістю понад 4 дні охоплюють мінімум 2 країни. Найбільш популярнми є автобусні тури у Францію та країни Скандинавії. Школярі можуть відвідати парки атракціонів – Леголенд, Порт Авентура, Гардаленд, Астерікс і, звісно, Діснейленд. Для тих, хто любить історію та хоче розвивати мови – запрошуємо на щоденні екскурсії містами. Якщо Ваша поїздка припадає на теплу пору року, – обов’язково зверніть увагу на тури в Італію та Іспанію, адже екскурсійну програму можна поєднати з відпочинком на морі.

Автобусні тури для дітей

Створені максимально зручно і обов’язково передбачають час на харчування, сувеніри, прогулянки та відпочинок. З кожною групою їде керівник групи та два водії, а також надаються безкоштовні місця для батьків та вчителів (кожен 11-ий). В ціну включено проїзд, проживання, екскурсії у містах та немає жодних додаткових доплат за депозити чи додаткові екскурсії. Ви самостійно керуєте витратами Ваших дітей.

Виїзд зі Львова, а також за Вашим бажанням може бути виїзд з Києва чи іншого міста. Більш детальну інформацію про виїзд з іншого міста Ви можете отримати у наших менеджерів, які займаються організацією дитячих турів на шкільні канікули.

Основні послуги включені у ціну туру та ми надаємо можливість відкрити для Себе країну ще ширше. Спеціально для тих, хто любить насичені поїздки ми підготували факультативні програми, які передбачають відвідування музеїв, галерей, озер, національних парків та замків чи палаців.

Екскурсійні тури в Європу на дитячі канікули  – це чудова можливість вивчити культуру та звичаї інших держав, ознайомитись способом життя європейців та підвищити свій рівень іноземних мов. Подорожі розвивають та навчають!

Відгуки вчителів та школярів підтверджують те, що ми надаємо якісні послуги та хорошу вартість, – тому чекаємо Тебе у наших турах!