Львів • Будапешт • Відень • Львів

цілий день у Будапешті + екскурсія
день у Відні + екскурсія
можливість відвідати океанаріум у Будапешті
ночівля у готелі 3* та сніданок
4 дні – 1 ніч в готелі та 2 нічних переїзди
прогулянка на кораблику по Дунаю у вартості
1

18:30 – збір групи на залізничному вокзалі.
19:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд.

2

Прибуття в Будапешт.
Оглядова екскурсія у Будапешті (автобусно-пішохідна екскурсія • орієнтовно 2 год). Побачимо: Королівський палац і Середньовічний квартал, Будайську фортецю, церкву Матяша, Рибацький бастіон, де відкривається прекрасна панорама на Дунай і протилежний берег, Парламент, Площу Героїв, поспект Андраши, замок Вайдахуняд.

Після екскурсії їдемо у торговий центр “Кампона”, де можна здійснити шопінг, а також відвідати океанаріум-тропікаріум (проїзд – 10€, вхідний квиток в океанаріум 8€/дор, 6€/дит)

На завершення запрошуємо на прогулянку на кораблику по Дунаю (у вартості) з екскурсоводом та необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу  та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.
Ночівля на території Угорщини.

3
 Сніданок. Переїзд у  Відень (пішохідна екскурсія • орієнтовно 2 год).
Побачимо: пам’ятник імператриці Марії Терези, позолочену постать Іоганна Штрауса, Віденську оперу, Хофбург – офіційну імператорську резиденцію, Кільцевий бульвар, Ратушу, Парламент, собор святого Стефана.

Вільний час орієнтовно 5 годин.

Рекомендуємо відвідати: 

  • Палац Шенбрунн (8 € – трансфер). Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк,  закладений 1705 року чоловіком імператриці Марії Терезії.
  • екскурсію “Легенди вишуканого Відня” (12 €) Ти побачиш інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» Анкерур.
  • автобусну екскурсію “Відень неперевершений”(15 €)Проїдемось по  Рінгштрассе!  Віденський оперний театр, Парламент, Ратуша , а також ми потрапимо до Будинку Хундертвассера!

Збір групи. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд до Львова.

4

Прибуття до Львова орієнтовно о 11:00.


проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії в Будапешті та Відні
прогулянка на кораблику по Дунаю
проживання у готелі 3*,сніданок (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування

додаткове харчування для групи
зоопарк у Будапешті
термальні купальні Сечені у Будапешті
парк розваг у Відні – Пратер
прогулянка на кораблику по Дунаю
фотограф

Готель 3* на території Угорщини

Проживання у 2- та 3-місних номерах

У кожному номері є ванна кімната

Харчування – сніданок – шведський стіл

 керівник групи – це уповноважений представник компанії на маршруті, який координує і забезпечує виконання програми туру.
в обов’язки супроводжуючого групи входить: забезпечення програми туру, інформування туристів про час, місце збору і від’їзду групи. Координацію дій при проходженні кордону, розселення в закладах розміщення по маршруту, забезпечення туристів загальною інформацією по маршруту.

– організовує додаткові екскурсії

– взаємодіє з екскурсоводами на маршруті і контроль виконання екскурсійної програми, взаємодіє з водіями, представниками приймаючої сторони, офіційними службами, контролює дисципліну і правила поведінки туристів на маршруті.

– керівник групи перебуває разом з групою в межах програми туру. За обставин, коли турист відстав від групи, пріоритетом в діях супроводжуючого є робота з групою і дотримання програми туру. Керівник групи продовжує роботу з групою навіть у випадку неявки котрогось з туристів до місця збору або від’їзду групи, при настанні страхового випадку з туристом, при втраті документів або речей туриста та інших обставинах, при яких окремий турист не може продовжити подорож у складі групи .

  • чинний біометричний паспорт або закордонний паспорт з діючою Шенгенською візою (термін дії паспорта після завершення подорожі – не менше 3 місяці);
  • для Туристів, які подорожують з дітьми віком до 16 років додатково – нотаріально завірену довіреність/дозвіл на виїзд за кордон дітей від кожного з батьків (усиновителів, опікунів), які не беруть участі в поїздці та свідоцтво про народження дитини (оригінал).
Фото дитячі канікули

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг