Львів • Берлін • Амстердам •  Прага • Львів
екскурсії у Берліні та Амстердамі
2 ночі в готелі та 2 нічних переїзди
депозит на додаткові екскурсії 33€ у вартості
екскурсія у  Празі в ціні
Березень • 25
1

День 1

08:00 – виїзд зі Львова. Переїзд на територію Польщі.

Рекомендуємо відвідати екскурсію у Кракові (10€ або лише проїзд до центру міста – 5€ ) Побачимо:  Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, площу Ринок, Ягелонський Університет та почуємо  мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.
* якщо не бажаєте їхати у Краків. – матимете вільний час у супермаркеті (близько 3 год)

Нічний переїзд у Берлін

2

День 2

Прибуття у Берлін.

Екскурсія у Берліні (пішохідна • тривалість орієнтовно 2,5 год) Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянського солдата-визволителя – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, і, звичайно, Бранденбургські ворота.

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

• екскурсію “Чарівний Берлін” (17€). Відвідаємо Потсдамер Платц, – ця площа є втіленням сучасного Берліну,  Бульвар зірок, пам’ятник Голокосту, фрагмент Берлінської стіни.

Переїзд на ночівлю на території Нідерландів

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо у Заансе Сханс + Волендам (20€). Заансе Сханс це селище де компактно зібране все,  чим славиться ця невелика за нашими мірками країна- майстерня по виготовленню кломпів – національного голландського взуття з дерева; пекарня з сільським хлібом. А рибальське містечко Волендам запам’ятається великою кількістю яхт, човнів…тут місцеві жителі які розгулюють в національному вбрані  не відпустять тебе без фото на пам’ять, ну і звичайно є можливість скуштувати морепродукти.

Переїзд в Амстердам. Вільний час.

Запрошуємо на екскурсію в Амстердамі (у вартості, пішохідна • тривалість орієнтовно 2 год) Площа Дам і Королівський палац, Райксмузеум і знаменитий Будинок Рембрандта, єврейський квартал і діамантова фабрика, спадкоємиця ювелірних традицій минулого.

Рекомендуємо також відвідати прогулянку на кораблику по Амстердаму (16 ).

Нічний переїзд до Праги.

4

День 4

Прибуття у Прагу. Екскурсія у місті Прага (пішохідна • орієнтовно 1,5 год) Побачимо:  Порохову вежу, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, Староміську площу та Астрономічний годинник, єврейський квартал Йозефів, Карлову вулицю і, звичайно ж, Карлів міст!

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (28 €).

• символ Чехії – величний Празький Град (18€). Вийшовши на околиці Граду, попадаєш в Градчани – багатий, дворянський район Праги, який облюбувала знать для зведення своїх палаців і особняків.

Поселення у транзитний готель.
5

День 5

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у Берліні, Амстердамі та Празі
депозит, який використовуєте на будь-які додаткові екскурсії – 33€
проживання у готелях 3*, сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі
Фото школярі у Берліні
Канікули Швейцарія Італія Німеччина Legoland
Фото школярі у Берліні

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг