Тривалість 4 дні: Краків, Прага та Відень • 3 ночівлі у готелях

Краків • Прага • Відень • Будапешт* • Егер

скоро з’явиться

Подорожуємо туристичним автобусом єврокласу

Проживаємо 3 ночі у готелях 3*

3 сніданки у готелях, шведський стіл – класичний європейський сніданок

Наш гід з Вами 24/7 – повний супровід протягом усієї подорожі

екскурсії: Прага, Празький Град, Відень

Кожен учасник нашої подорожі застрахований

• цілий день у Відні та можливість відвідати парк розваг Пратер
• прогулянка на кораблику по р. Влтава з чудовим обідом
• символ Чехії – величний Празький Град безкоштовно
• прогулянка на кораблику по Дунаю у вечірньому Будапешті


ДЕТАЛЬНА ПРОГРАМА


1
08:30 – збір групи у м. Львів
09:00 – виїзд зі Львова на канікули. Перетин українсько-польського кордону.
Дорогою запрошуємо у Краків (10€), або трансфер в центр м. Кракова (5€). Побачимо:  Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, площу Ринок, Ягелонський Університет та почуємо  мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.
Шкільна поїздкаВипускний в ПольщіТур в Європу

Або ж  пропонуємо вільний час в торговому центрі (TESCO). Переїзд у транзитний готель, ночівля. 

2
Сніданок. Переїзд у Прагу.

Екскурсія у місті Прага (пішохідна • орієнтовно 1,5 год) Побачимо:  Порохову вежу, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, Староміську площу та Астрономічний годинник, єврейський квартал Йозефів, Карлову вулицю і, звичайно ж, Карлів міст!

Тур в ПрагуШкола в ЧехіїВипускний в ЧехіїВипускний не в рестораніШколярі в ЧехіїВипускна вечірка

Опісля відвідаємо символ Чехії – величний Празький Град (у вартості). Вийшовши на околиці Граду, попадаєш в Градчани – багатий, дворянський район Праги, який облюбувала знать для зведення своїх палаців і особняків.

Вільний час. Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл неодмінно відновить сили (28 €).

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля. 


3
Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Австрію

Переїзд у  Відень (пішохідна екскурсія • орієнтовно 2 год). 
Побачимо: пам’ятник імператриці Марії Терези, позолочену постать Іоганна Штрауса, Віденську оперу, Хофбург – офіційну імператорську резиденцію, Кільцевий бульвар, Ратушу, Парламент, собор святого Стефана.

Автобусний тур для дітейПарк розваг у ВідніПалац для випускниківРозваги для школярів

Рекомендуємо відвідати:

•  Палац Шенбрунн (8 € – трансфер). Для династії Габсбургів він служив літньою резиденцією. Поряд з палацом Шенбрунн розкинувся прекрасний парк,  закладений 1705 року чоловікомімператриці Марії Терезії. 
• екскурсію “Легенди вишуканого Відня” (13 €) Ти побачиш інший Відень – середньовічний, величний, надихаючий. Старий єврейський квартал; найдавніша церква Святого Рупрехта; будинок Моцарта і, звичайно-ж, «танцюючий годинник» Анкерур.

Збір групи. Переїзд у Будапешт. На завершення дня та канікул запрошуємо на прогулянку на кораблику по Дунаю (20 ) з екскурсоводом та необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу  та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

Поселення у готель в Угорщині. Ночівля. 


4
Сніданок. Виселення з готелю.

Запрошуємо насолодитися і отримати релакс в Термальних купальнях Saliris Resort – Spa & Conference Hotel – Egerszalók (22€ • 3 години). Чисте повітря, гарний ландшафт, сосновий ліс і великий комплекс з лікувальною водою. «Угорське Памуккале» запрошує нас у 17 критих та відкритих басейнів біля підніжжя соляних схилів.

Переїзд у Львів, прибуття після 00:00


У вартості:
проїзд автобусом
3 ночівлі у готелях
3 сніданки у готелях
екскурсія у Празі та Празький Град
екскурсія у Відні
супровід гіда 24/7 
медичне страхування

Додаткові опції:
дозвілля на канікули
додаткове харчування (комплексний обід ≈ 10-20€)

АВТОБУС. Надаємо туристичний автобус компанії Еліта-Транс, не старше 2005 р. з ліцензією на міжнародні туристичні перевезення. Оснащений: системою кондиціювання та обігріву, сидіннями з відкидними спинками max 120° (окрім сидінь в останньому ряді) та відстанню між сидіннями 0,7-0,8 м., мікрофоном, 2-3 телевізорами (залежить від пасажиромісткості), багажним відділенням та поличками над сидіннями в салоні. Важливо знати: під час переїздів кожні 3-4 години будуть санітарні зупинки, де буде можливість придбати їжу та гарячі напої. У санітарних цілях і враховуючи екологічний комфорт всієї групи навіть при наявності в салоні автобуса туалету – він використовуватись не буде (передбачені обов’язкові регулярні санітарні зупинки).  Гарячі напої (чай, кава) в автобусі не надаються.

ГОТЕЛЬ.  Проживання 3 ночі в готелях 3* в межах міст Прага та Будапешт, а також у транзитному готелі на території Чехії.. Поселення у 2- та 3-місні номера зі зручностями, також можливо забронювати 1-місний номер з доплатою. У кожному номері є ліжко, ванна кімната  (подбайте за фен для волосся самостійно), шафа для одягу, TV. Сніданки у готелі – шведський стіл. Поселення у готель відбувається організовано, за попереднім розподілом по номерах не раніше 14:00. Виселення з готелю не пізніше 10:00.

ГІД-СУПРОВОДЖУЮЧИЙ. З кожною групою їде наш представник, який супроводжує групу 24/7 і забезпечує виконання програми подорожі. В обов’язки входить: інформування групи про час, місце збору і від’їзду, координація дій при проходженні кордонів, розселення у готелях, організація додаткових екскурсій, надання інформації. Рекомендує: заклади харчування, цікаві локації, сувенірні магазини та торгові центри для відвідування. Контролює дисципліну і правила поведінки учасників подорожі.

Пріоритетом в діях гіда завжди є робота з групою і дотримання програми. Керівник групи продовжує роботу з групою у випадку: неявки котрогось з туристів до місця збору або від’їзду групи, при настанні страхового випадку з туристом, при втраті документів або речей туриста та інших обставинах, при яких окремий турист не може продовжити подорож у складі групи.

СТРАХУВАННЯ. Кожен учасник застрахований, групове страхування: медичне та від нещасних випадків.

• цілий день у Відні та можливість відвідати парк розваг Пратер (вхідні квитки від 1,5€/ос/атракціон)
• прогулянка на кораблику по р. Влтава з чудовим обідом (тривалість 1-1,5 год • 28€)
• символ Чехії – величний Празький Град безкоштовно (екскурсія з місцевим екскурсоводом)
• прогулянка на кораблику по Дунаю у вечірньому Будапешті (тривалість 1-1,5 год • 20€)

Чіткі та прозорі умови бронювання, зокрема – немає жодних прихованих умов та додаткових платежів, вартість на сайті є кінцевою. Ми надаємо абсолютно безкоштовну подорож кожному 11-ому – для класного керівника/батьків/директора школи.

Порядок бронювання:
  оберіть дату та місце виїзду, Ваш формат дозвілля (за бажанням) та вкажіть Ваші побажання
надішліть список учасників подорожі (прізвище, ім’я, серія та номер закордонного паспорта) або фото закордонних паспортів. Ще немає паспорта – не проблема, – паспортні дані можна вказати за 7 днів до дати виїзду
  оберіть місця в автобусі, кількість та типи номерів у готелі
отримайте  договір, де будуть зазначені усі деталі подорожі. Попередньо можна ознайомитись ТУТ
здійсніть оплату за Ваше бронювання. Оплату МОЖНА ділити на етапи, – 30% протягом 7-ми днів з моменту бронювання, кінцеву оплату – за 21 день до виїзду
це все, – Вам більше нічого не потрібно робити. Організація Вашого випускного у надійних руках.

Бажаєте їхати самостійно (лише Ваш клас)? Вартість при групі:
50 осіб – 165€
40 осіб – 175€
30 осіб – 200€
* можливий виїзд з Вашого міста та у будь-яку дату

Документи для подорожі:
чинний біометричний  паспорт або закордонний паспорт з дійсною Шенгенською візою (термін дії паспорта після завершення подорожі – не менше 90 днів)
для дітей віком до 16 років додатково – нотаріально завірену довіреність/дозвіл на виїзд за кордон від кожного з батьків (усиновителів, опікунів), які не беруть участі в поїздці та свідоцтво про народження дитини (оригінал)

Рекомендуємо взяти з Собою:

• плед та дорожню подушку,
• зручне взуття (мін 2 пари)
• зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук
• питну воду (з розрахунком 1 пл на день, – її можна буде поставити у багажне відділення нашого автобуса)
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 
Шкільні канікули в Європі