Львів • Берлін • Париж • Disneyland • Прага • Краків • Львів
екскурсії у Берліні, Празі та Парижі в ціні
можливість відвідати DISNAYLAND
33€ – депозит на додаткові екскурсії вже в ціні
прогулянка на кораблику по Сені у вартості
              Березень • 17, 21, 24, 31
1

День 1

08:00 — збір групи на залізничному вокзалі. Перетин українсько-польського кордону.

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

2

День 2

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд у Берлін.

Екскурсія у Берліні (пішохідна • тривалість орієнтовно 3 год) Саме тут Ти побачиш: Курфюрстердамм, Європа-центр, церкву кайзера Вільгельма, Жандарменмаркт, Потсдамерплатц, Унтер-дер-Лінден, Фрідріхштрассе, Радянського солдата-визволителя – меморіал пам’яті, колону Перемоги, Шарлоттенбургські ворота, президентський палац Беллев’ю, новий Центральний вокзал – найбільший і сучасніший в Європі, і, звичайно, Бранденбургські ворота.

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

Музей Пергамон (25€) Гігантський комплекс зберігає під своїм дахом велику кількість античних колекцій, східну старовину та витвори ісламського мистецтва. Безперечним серцем музею є Вівтар “Пергамону” 165 року до нашої ери з Малої Азії.

• екскурсію “Чарівний Берлін” (17€). Відвідаємо Потсдамер Платц, – ця площа є втіленням сучасного Берліну,  Бульвар зірок, пам’ятник Голокосту, фрагмент Берлінської стіни.

Збір групи. Нічний переїзд в Париж.

3

День 3

Прибуття у Париж. Екскурсія містом (автобусно-пішохідна • тривалість орієнтовно 2 год). Побачимо: Ейфелову вежу, Лувр, Тріумфальну арку та Єлесейські поля, пройдемось по бульвару Мон Март. Тут, вулиці дихають історією, пам’ятники і музеї відомі у всьому світі, а кожен тротуар в Парижі – театр повсякденного життя.  Вільний час.

Відправляємось на прогулянку на кораблику по Сені (у вартості) Пропливаючи найважливіші пам’ятки: Ейфелеву вежу – ікону міста, остів Сіте, де знаходиться легендарний Собор Паризької Богоматері, Ти по-справжньому відчуєш Париж…

Рекомендуємо відвідати:
Хмарочос Монпарнас (18). Швидкісний ліфт за 38 секунд піднімає на 56-й поверх. Закритий оглядовий майданчик, де відкривається з усіх боків приголомшливий вигляд на Париж – можна зробити фотографії, а потім піднятися вже пішки на 59-й поверх на відкритий вертолітний майданчик – панорама така, що дух захоплює!
самостійно відвідати Ейфелову вежу (вхідний квиток).

Ночівля в готелі.

4

День 4

Сніданок. Виселення з готелю. Вільний день в Парижі.
Рекомендуємо відвідати:

• Disneyland (трансфер 18 +вхідний квиток від 70€). Disneyland – це не просто парк розваг, а ціла країна. Переступивши поріг, Ти неначе потрапляєш в казковий світ повний розваг та веселощів.
• один з найбільших музеїв світу – Лувр (35). На території площею сорок гектарів землі розташовані виставкові зали і сховища, в яких зібрані шедеври світового мистецтва різних епох, цивілізацій і культур. У музеї знаходиться приблизно 300 000 експонатів і тільки 35 000 виставляються в залах. Найвідоміші експонати Лувра: звід законів Хаммурапі, Венера Мілоська, Ніка Самофракійська, Мона Ліза та інші картини Леонардо да Вінчі, картини Рембрандта.
Збір групи. Нічний переїзд у Прагу.

5

День 5

Прибуття у Прагу. Екскурсія у місті Прага (пішохідна • орієнтовно 1,5 год) Побачимо:  Порохову вежу, Становий театр, перший Празький університет, костел Діви Марії перед Тином, Староміську площу та Астрономічний годинник, єврейський квартал Йозефів, Карлову вулицю і, звичайно ж, Карлів міст!

Вільний час орієнтовно 6 годин. Рекомендуємо відвідати:

• прогулянку на кораблику по р. Влтаві, легкий шум річкових хвиль за боротом підсилить твої враження від чарівної Праги, а шведський стіл відновить твої сили (25 €).

екскурсію “Легенди Праги”. Маловідомі романтичні вулички від Старомєстської до Малостранської площі розповідатимуть про життя, мрії і трагедії духа страченого бургомістра. Поринь у світ тіней та загадок! (15€)

• символ Чехії – величний Празький Град (15€). Вийшовши на околиці Граду, попадаєш в Градчани – багатий, дворянський район Праги, який облюбувала знать для зведення своїх палаців і особняків.

Переїзд в готель. Ночівля на території Польщі.

6

День 6

Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд до Львова.

По дорозі запрошуємо на екскурсію у Кракові (10€) Побачимо:  Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, площу Ринок, Ягелонський Університет та почуємо  мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.
Збір групи. Переїзд до Львова. Прибуття у Львів близько 24:00

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у Берліні, Парижі та Празі
33 € – депозит, який можна використати на додаткові екскурсії
прогулянка на кораблику по Сені в Парижі
проживання у готелях 3*, сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
зоопарк у Празі
парки розваг – Disneyland або Asterix
піднятися на Ейфелеву вежу
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

Випускний в Європі

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг