Львів • Краків • Затор (парк розваг) •  • Закопане • Вєлічка • Львів
екскурсія у Кракові
без нічних переїздів
трансфер до парку розваг ENERGYLANDIA
екскурсія у Вавель
Березень –  21, 24
1

День 1

08:30 – збір групи у м. Львів
09:00 – виїзд зі Львова. Перетин українсько-польського кордону. Прибуття до Кракова.

Пішохідна екскурсія (орієнтовно 1,5 год) Побачимо:  Вавель, торгівельні ряди Сукенніце, площу Ринок, Ягелонський Університет та почуємо  мелодію сурмача, яка ллється з вежі Маріанського костелу.

Зоопарк в Кракові (трансфер – дор. – 10€ / діти – 5€ + вх. квитки) –  улюблене місце місцевих дітлахів, і, звичайно ж, туристів. Зоопарк відкрився в 1929 році. Зараз тут мешкає 1400 видів різних тварин. В зоопарку можна зустріти цікавого жирафа або ледачого ведмедика, жваву мавпу або уважного лева, і головне – усі вони доглянуті і красиві!

Поселення у готель. Ночівля.

2

День 2


Сніданок.

Їдемо у парк розваг Енерджіландія (ENERGYLANDIA) (вхідні квитки – 33€/дор, 20€/дит до 140 см) займає площу близько 26 гектарів, де знаходиться 57 атракціонів, а також 4 сцени для вистав (два театри і два амфітеатри), на яких щодня проходять артистичні уявлення, піротехнічні та візуальні покази.

Рекомендуємо відвідати:

• Закопане (20€) – одне з найбільш високогірних міст Польщі (750 -1100 м над рівнем моря), розташований у вузькій впадині між Татрами і вузьким ланцюгом Губалувки. Закопане славиться не тільки лижними трасами, але і гуральським фольклором і живописною дерев’яною архітектурою.

• екскурсію «Казімеж – єврейський квартал» (15€). Відвідаємо історичний, єврейський район Кракова, який оточують історичні будівлі – свідки колишнього процвітання Казімєжа, а пізніше – трагічного періоду німецької окупації і зачисток тутешнього населення під час Голокосту. Саме тут велися зйомки відомого фільму Стівена Спілберга «Список Шиндлера».

Збір групи. Переїзд в готель. Ночівля.

3

День 3

Сніданок. Виселення з готелю.

Ідемо на екскурсію у Вавель (у вартості) – найкращий пам’ятник ренесансної культури, саме в цьому замку зібрана унікальна колекція гобеленів і найдорожча колекція східного мистецтва.

Рекомендуємо відвідати соляні шахти Велічки (40€) – на вас чекають цілі камерні кімнати, величні зали, підземні довгі переходи і загадкові коридори. І все це прикрашено скульптурами, архітектурними творіннями і барельєфами з солі. Шахти Велічки – єдиний гірничодобувний об’єкт в світі, який з самого початку і до сьогоднішнього дня не припинив своєї роботи.

Для тих хто не відвідує Велічку – вільний час в торговому центрі «TESCO»

Збір групи,  переїзд до Львова ( пізнє прибуття, залежить від перетину кордону).

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядова  екскурсія у  Кракові
екскурсія у Валель
трансфер до Енерджіляндії
проживання у готелі 3*,сніданок (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
зоопарк у Кракові
фотограф
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

Зображення парк розваг