Шукаєш автобусні тури в Європу?

З нетерпінням очікуємо на закінчення карантину. Сподіваємось, що вже зовсім скоро Європа буде знову доступна для українців.

Обирай Свій маршрут, пакуй валізу та обирай собі автобусні тури в Європу! Ми Тебе запевняємо, – вартість, що Ти бачиш у нас на сайті БЕЗ ДОДАТКОВИХ ДОПЛАТ!

 

Що таке автобусні тури в Європу?

Автобусні тури  – це екскурсійні подорожі до Європи у складі групи, яка сьогодні є одна з найпопулярніших видів туризму.
Види автобусних екскурсійних турів: тури вихідного дня, тури на вік- енд, автобусні тури з відпочинком на морі, паломницькі тури, дитячі тури, гастрономічні тури, шопінг тури, поїздка -концерт чи фестиваль, лижні тури й ін. Поїхати в автобусні тури можна протягом цілого року, а найпопулярнішими періодами є :

  • тури на Новий рік – найгучніше святкувати відбувається у містах Європи – Берлін, Краків, Париж, Амстердам, Венеція, Рим, а саме в цей час відкрита різдвяна ярмарка.
  • тури на травневі свята – найпопулярнішими напрямками є тури у :  Амстердам, Будапешт, Прага, Відень, Мілан, Барселона, Цюріх, Стокгольм, Копенгаген, парк Кейкенхоф.
  • тури на 8 березня – це романтична Верона, цікава Флоренція, Дрезден, Ніца, Монако, Стамбул.
  • тури з відпочинком на морі  – можливість поїхати на море у : Італію, а це Адріатика й Лігурія, Чорногорія, Хорватія, Греція, Іспанія, Болгарія.
  • святкові тури – відбуваються у такі свята : тури на День святого Валентина, тури на день Незалежності, тури на день Конституції, тури  на день Короля в Амстердамі, Тури на Новий рік, Тури на травневі свята, тури на Різдво.

Автобусні екскурсійні тури поділяються :

  • на вік енд – тривалістю 2-4 дні
  • тури без нічних переїздів – 3-12 днів
  • тури з нічними переїздами – 3-12 днів

Переваги автобусних турів:

1. Це дешево. Якщо ви хочете не дорого поїхати в Європу –  це саме для Вас, адже групова поїздка завжди вигідніше ніж індивідуальна подорож.

2. Цікавий маршрут. Всього за декілька днів можна побачити 2-6 країн і міст Європи.

3. Відсутність самостійного планування. Нічого не потрібно організовувати самостійно – купляти квитки, бронювати готель, замовити екскурсію, шукати трансфер/проїзд до готелю, купляти страхування. Все професійно  організовано туроператором, залишається просто насолоджуватися поїздкою по Європі.

4. Економія часу. Всього за 4 дні можливість побачити 3 країни. Погодтеся, самостійно це зробити набагато складніше.
5. Пізнавально. Зазвичай, базові оглядові екскурсії включені у вартість поїздки, проте пропонується великий вибір додаткових екскурсій під час поїздки у автобусні тури.