Основна ціль фестивалю – пошук і відкриття нових талантів серед дитячих і молодіжних творчих колективів та солістів, встановлення міжнародних дружніх зв’язків, обмін досвідом та творчими досягненнями учасників з різних країн світу, підвищення професійної майстерності і кваліфікації педагогів, учасників та керівників. Дитячий Фестиваль дає можливість пізнати культуру, звичаї і традиції інших країн та гідно представити свою країну.
Учасники фестивалю з: Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Чехії, Словаччини, Німеччини, України, Туреччини, Сербії, Боснії, Румунії, Словенії, Італії, Швеції, Молдавії, Вірменії, Хорватії, Чехії, Словаччини, Болгарії, Угорщини .
Жанри:
- хореографія
- вокал
- інструментальний жанр
- фольклорна творчість
- обрядові театри
- ансамблі народної творчості
- театральне мистецтво
- лялькові театри
- театри мод
- показ мод
- образотворче/прикладне мистецтво
- інші, відповідно до прийнятих заявок
Запрошуються: солісти, малі форми, колективи/камерні формації, хори, оркестри, ансамблі та колективи
ХОРЕОГРАФІЯ два номера тривалістю до 7 хв.
«Народний танець» Колективи представляють народний танець або народно-стилізований танець на основі фольклору країни, яку представляють.
«Класичний танець» Представлення оригінальної класичної спадщини або нова інтерпретація на основі балетних творів.
«Сучасний танець»Виконання в цій категорії можуть бути в наступних стилях:
- street dance (хіп-хоп, диско, брейк-денс, джаз-фанк, крамп та інші);
- джаз танець (фольк-джаз-танець, афро-джаз-танець, бродвей-джаз-танець, лірикал-джаз-танець, джаз-модерн танець та ін.);
- модерн танець, контемпорарі (contemporary dance), контактна імпровізація (contacts improvisation) та ін.
«Бально-спортивний танець» Формейшен: європейська або латино-американська програми — на вибір: ансамблі ( від 6-8 пар); малі форми ( 2-5 пар)
«Естрадний танець» дитячий танець (сюжетно ігровий танець для дітей 1 та 2 вікової групи)
«Вокально-хореографічні колективи» хореографічний виступ колективу. Вокальні твори виконуються під «мінусову» фонограму або “живий” вокальний супровід. Дозволяється використання фонограм «бек-вокалу».
Інші хореографічні форми:
- Шоу програми
- Шоу-bellydance
- Східні танці
ВОКАЛ (солісти, малі форми, ансамблі, хори) два номера тривалістю до 7 хв. Всі твори виконуються a capella, під “мінусову” фонограму або “живий” супровід. Дозволяється використання фонограм «бек-вокалу». Не допускається DOUBLE-вокал (інструментальне або голосове дублювання основної партії)
ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР два номера тривалістю до 7 хв.
- Струнні та щипкові інструменти (солісти, малі форми 2-4 ос)
- Духові інструменти (солісти, малі форми 2-4 ос);
- Народні інструменти (солісти, малі форми 2-4 ос);
- Оркестри та ансамблі
ФОЛЬКЛЬОРНА ТВОРЧІСТЬ/ОБРЯДОВІ ТЕАТРИ два номера тривалістю до 8 хв. слово, танець, жест, музика, дія, які люди використовували під час обрядів, свят, ритуалів. Запрошуються фольклорно-етнографічні колективи, що представляють номери і програми, створені на основі фольклору, звичаїв та обрядів.
ТЕАТРАЛЬНЕ МИСТЕЦТВО/ЛЯЛЬКОВІ ТЕАТРИ тривалість до 10 хв колективи представляють малі сценічні форми, моно-вистави, етюди, сцени з вистав та п’єс, які мають композиційно-закінчений характер
ЧИТЦІ/АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ тривалість до 4 хвилин (індивідуали, малі групи до 5 ос.): художнє слово (вірші, проза); літературно-музична композиція, мініатюра, пантоміма, скетч, інсценування
ЦИРКОВЕ МИСТЕЦТВО/естрадно-спортивне мистецтво тривалість до 5 хвилин (індивідуали, малі групи до 5 ос., колективи): пластичне шоу, акробатика, каучук, жонглювання, клоунада
ТЕАТРИ МОД / Показ мод тривалість до 10 хвилин. Театри мод представляють одну колекцію у вигляді міні-спектаклю або шоу.
ОБРАЗОТВОРЧЕ МИСТЕЦТВО
- роботи виконуються у вільній техніці на об’єкті та домашня робота (привезена з Собою)
- власні матеріали та етюдник від учасників: гуаш, акварель, олівець. Формат малюнка не повинен перевищувати 50 х 70 см.
- на звороті роботи надається інформація: П.І.Б. учасника, навчальний заклад, назва роботи, техніка виконання
- виставка робіт
Кожен учасник / колектив подає Заявку на участь у фестивалі у вказаний термін. При поданні заявки пізніше зазначеного терміну – рішення приймається організатором.
Учасники мають право брати участь в декількох жанрових категоріях за наявності окремої заявки на участь з 2 номерами у категорії.
Вікові категорії
- Малята (4 – 7 років)
- Молодша вікова група (7-9 років)
- Середня вікова група (10-13 років)
- Старша вікова група (14-17 років)
- Дорослі (старші 18 років)
- Змішана
Допускається до 30 % учасників старшого віку у молодшій категорії.
Для участі у фестивалі-конкурсі необхідно подати заявку на електрону пошту tastourlviv@gmail.com
Разом із заявкою просимо надіслати нам короткий опис колективу та 2-3 фото/відео матеріали
Кожен колектив повинен мати прапор своєї країни та/або інші атрибути
У випадку, якщо необхідно підготувати запрошення/листи-подяки, адресовані партнерам, спонсорам, керівники заздалегідь відправляють офіційні дані на tastourlviv@gmail.com
Учасники прибувають у супроводі батьків і керівників, які відповідають за життя та здоров’я дітей. Керівники, батьки та дорослі особи, що супроводжують дітей самостійно несуть відповідальність за збереження костюмів та реквізиту, уважно ставляться до збереження майна під час виступів та на території закладів, де проживають під час проведення фестивалю.
Місце виступу учасників та виставки, проживання визначається організатором фестивалю.
Відгуки про тур
Ще немає відгуків.
Залиште відгук