Львів • Венеція • Генуя • Флоренція • Львів
екскурсії у Венеції, Генуї та Флоренції
фотосесії протягом усього туру
відпочинок на Лігурійському узбережжі
можливість відвідати :
– острови Мурано та Бурано
– Чінкве-Терре
– Пізу
При групі 50+5 – 185 євро
                     40+4 – 215 євро
                    30+3 – 255 євро
1

День 1:

08:00 збір групи на залізничному вокзалі.
08:30 виїзд на українсько-угорський кордон. Нічний переїзд в Венецію.

Дорогою  відвідаємо прогулянку на кораблику по Дунаю(20€) з екскурсоводом та необмеженою кількістю шампанського для дорослих та соку для дітей. Саме з кораблика можна роздивитись всі деталі Парламенту, Рибацького Бастіону, Королівського палацу та загадати бажання пропливаючи під мостами, якими так гордиться Будапешт.

2

День 2

Оглядова екскурсія (пішохідна • орієнтовно 2 год) у Венеції! Побачимо місто, побудоване на 118 островах, з’єднане 400 мостами, а тут площа Сан-Марко, Палац дожів, вежа Кампаніле, бібліотека і колони Сан-Марко, Міст Зітхань і ще добрий десяток місць, взятих під охорону ЮНЕСКО (в’їзд/виїзд в місто на кораблику – 20€/ос – оплата на місці). Вільний час орієнтовно 7 годин.

Рекомендуємо відвідати:

прогулянку на гондолі, яка запам’ятається Тобі на все життя. Чорний видовжений човен і все навколо як легенда, як витвір мистецтва, відблиски будівель наповнять тебе романтикою неповторної Венеції. (25 €)

острови Мурано і Бурано (25€). Острів Мурано відомий тим, що місцеві майстри створюють дивовижні скляні вироби найхимерніших форм. Відвідаємо склодувні фабрики і майстерні, які діють донині. Побачимо і зможемо замовити скло острова Мурано. Острів Бурано у Венеції знаменитий своїми різнокольоровими пряниковими будиночками і мереживами.

Поселення в готель на території Італії. Ночівля.

3

День 3:

Сніданок. Переїзд у Геную.
Оглядова екскурсія у місті Генуя (тривалість орієнтовно 1 год). Ти завітаєш на батьківщину самого Христофора Колумба! Історичний центр досі зберігає шарм середньовічного міста, оточений кільцем зі стін чотирнадцятого століття. Побачимо також вулицю місцевої знаті – Гарібальді, вулицю шопінгу – Луцолі, палац епохи Відродження на площу Палаццо-Сан-Джорджіо.

Вільний час на узбережжі Лігурійського моря.

Рекомендуємо відвідати:

п’ять земель – Чінкве-Терре  (40€ – тривалість орієнтовно 5 годин) – скелі та море… неймовірний витвір мистецтва! Дивовижні п’ять комун – перлина Лігурії! Кольорові будинки, вузькі вулички, шум хвиль, які розбиваються об скелі, – тут час зупиняється…
Переїзд в транзитний готель. Ночівля.

4

День 4:

Сніданок. Переїзд у Флоренцію (в’їзд у місто відбувається на горомадському транспорті за власні кошти).

Оглядова екскурсія у Флоренції, – аристократичній столиця Італії, лише тут Ти зможеш побачити всі геніальні шедеври епохи Відродження! Побачимо площу Сеньйорії, площу Святого Йоанна з Баптистерієм, Кафедральний Собор, Синагогу і численні музеї.

Рекомендуємо відвідати:

• перлину Тоскани — Пізу (30). “Падаюча вежа” одна з унікальних архітектурних пам”яток світу, – багато хто вважає, що крім вежі в Пізі більше немає на що подивитись, проте ми також побачимо Кафедральний собор Санта Марія, баптистерій Святого Івана, Кампо-Санта, площу Пьяцца дель Дуомо, яку також називають Площею Чудес (трансфер до міста відбувається на громадському транспорті ,квитки у вартості).

Збір групи. Нічний переїзд у Львова.

5

День 5:

Прибуття у Львів орієнтовно о 22:00.

У вартість включено проїзд автобусом згідно маршруту
оглядові екскурсії у екскурсії у Венеції, Генуї та Флоренції
вільний час на Лігурійському узбережжі для відпочинку на морі
фотосесії протягом туру та фотозвіт
проживання у готелях 3*, сніданки (2-3-місні номера)
супровід керівника групи
медичне страхування
Додаткові опції додаткове харчування для групи
відвідати острови Мурано та Бурано,  Чінкве-Терре та Пізу
навушники для оглядових екскурсій – 6€
Рекомендуємо взяти з собою • документи – діючий закордонний паспорт, на який здійснювалось бронювання туру (для дітей до 16 р. додатково: свідоцтво про народження, дозвіл на виїзд за кордон, якщо подорож відбувається не з обома батьками), страховий поліс (надається туроператором в автобусі)
• плед та дорожню подушку, зручне взуття (мін 2 пари), зручний та теплий одяг, предмети особистої гігієни
• аптечку, питну воду, вологі та сухі серветки, антибактеріальний спрей для рук;
• фен для волосся, парасолю
• рюкзак, куди можна покласти особисті речі

 

Фото Випускний Флоренція

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг