Франція – зміна правил в’їзду в країну
Париж

Франція – змінила правила в’їзду

Тури в Париж тут

Франція внесла Україну в так званий Оранжевий список країн, а це означає, що змінились правила в’їзду для українців. Зміни відбулись 10-11.10.2021, проте у багатьох виникає низка запитань, які не висвітлені на жодному з сайтів – Посольство, Поліція країни чи Міністерство охорони здоров’я.

Спершу розглянемо правила в’їзду. Франція: вільний в’їзд у країну дозволений лише для вакцинованих туристів, де після 2-ої дози має пройти щонайменше 7 днів. Дозволені вакцини: Pfizer, Moderna, AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield.

Виключення:
• діти до 12-ти років
• коли відвідування країни відбувається за нагальною причиною (лікування, смерть родича та інше)

Чи можна їхати у Францію з паперовим сертифікатом від сімейного лікаря? – Так, перевірте чи вірно вказані Ваші паспортні дані, чи висвітлені дати вакцинації, чи повністю завершений курс вакцинації.

Чи можна їхати дитині 12 – 18 років у супроводі повністю вакцинованого дорослого без сертифікату вакцинації? – ні, лише з нагальною метою (туризм – не нагальна мета).

Чи потрібно проходити самоізоляцію після в’їзду на територію Франції? – ні, при наявності сертифікату про повну вакцинацію (через мінімум 7 днів з моменту отримання 2 дози вакцини) самоізоляцію проходити не потрібно

Як підготуватись до відвідування Франції?

  • перевірте термін дії Вашого біометричного закордонного паспорту (до закінчення терміну дії паспорта має бути мінімум 90 днів з моменту запланованого закінчення поїздки)
  • згенеруйте сертифікат про повну вакцинацію через додаток ДІЯ на Вашому комп’ютері та роздрукуйте його (друкований сертифікат не є обов’язковим, Ви можете пред’являти на вимогу Ваш QR-код просто з мобільного телефону). У випадку відсутності додатку ДІЯ чи у випадку проблем з генерацією сертифікату, – візьміть паперовий сертифікат у Вашого сімейного лікаря
  • заповніть анкету (її можна завантажити ТУТ – Statment of honor)
  • обов’язкові документи, які стосуються подорожі – страховий поліс з покриттям COVID-19 на території країни перебування, документи, що підтверджують проживання у Франції, квитки (якщо Ви подорожуєте літаком).

Якщо у Вас залишились запитання чи бажаєте більш детально дізнатись умови в’їзду, – напишіть у діалоговому вікні французької поліції Ваше запитання англійською, – надзвичайно оперативно відповідають.

Для того, щоб відвідати у Парижі Лувр, DISNEYLAND, музеї, кафе… необхідно пред’явити QR-код.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь