Ви готові? Ми – так! Святкування Випускного 2021

Програми Випускних поїздок на 2021 рік уже готові!

Уже розроблені нові програми, добавлені нові можливості, цікаві локації та варіанти святкування випускного. Ми розділили варіанти святкування на групи, що допоможе Вам підібрати найкращий варіант.

Ми уже почали отримувати від Вас запитання і хочемо прокоментувати основні:

Дівчата хочуть одягнути вечірні плаття, чи буде можливість? – Звісно, з кожною групо їде фотограф, – Ви лише уявіть фото у сукні поруч з Ейфеловою Вежею, чи на велетенському круїзному лайнері, чи в аристократичному Відні… – це буде просто фантастично!

Що буде з оплаченими коштами, якщо кордони будуть закриті? – Уже у 2020 році ми зберегли випускний для 11-их класів, замість країн Європи, які не дозволяли в’їзд, – ми поїхали у Чорногорію, Хорватію, Туреччину та Болгарію. У випадку повного закриття кордонів, – усі кошти гарантуємо повернути.

Чи не закачує на круїзному лайнері? – Пароми у наших програмах довжиною 180-200 метрів та на 10-12 палуб (це як велетенська багатоповерхівка), оснащені системою стабілізації хитавиці. Наявність шторму залежить від погоди (зазвичай осінь-весна та вночі). Чим вище каюта, – тим більше відчувається хитання, ми ж проживаємо на 2-4 палубах, що дозволяє мінімально відчувати рух судна. Також на паромі на кожній палубі Вам любязно запропонують спеціальні імбирні льодяники на випадок поганої погоди у морі.

Що з харчуванням, чи передбачене воно по програмі та чи можна зробити святкову вечерю? – Звісно, у всіх подорожах, де є ночівлі у готелях, – сніданки включені. Також ми подбали про атмосферне святкування та вибрали найкращі ресторани для святкової вечері, а на круїному лайнері на вас чекає можливсть поласувати цілим класом у панорамному ресторані морепродуктами, солодощами від найращих поварів Балтійських країн.

Чи будуть розваги під час поїзки та вільний час? – Ми не ставимо за ціль наситити програми 1000500 екскурсіями,  знайомимо випускників з містом чи країною, гуляємо, робимо фото, а ввечері маємо змогу відвідати приватні вечірки, дискотеки на корабликах, шоу-програми та інше.

П’ять блоків – варіанти святкування Вашого Випускного 

мрієте побувати на круїзному лайнері та відірватись на дискотеці? Латвія, Естонія, Швеція, Данія та Фінляндія

4-денні варіанти святкування випускного, де точно не буде багато переїздів – Угорщина, Чехія, Польща

найбільш відвідувані міста Європи, – проведіть цілий тиждень разом – Франція, Італія, Нідерланди та Іспанія

відпочинок на найкращих курортах Адріатичного, Мармурового чи Чорного моря – Чорногорія, Хорватія, Туреччина та Болгарія

• авіатури за найкращою ціною! Туреччина, Єгипет та Стамбул – усе з відпочинком на морі за найкращою ціною!

Корисно знати:
у програмах немає жодних додаткових обов’язкових доплат та умов, вартість на сайті є кінцевою
в групах їдуть лише випускники (+батьки та вчителі)
випускний для кожного 11-го повністю безкоштовний
можна їхати лише Вашим класом чи школою, без долучення інших випускників, така можливість зазначена у кожній програмі у розділі “бронювання”

Порядок бронювання

зателефонуйте нам 068 762 93 66 або напишіть у Viber чи на tastourlviv@gmail.com, щоб уточнити: наявність достатньої кількості місць, можливість виїзду у бажану для Вас дату, бонуси для груп
надішліть список  або фото закордоних паспортів. Ще немає паспорта – не проблема, – паспотні дані можна вказати за 3 дні до дати виїзду. Додавати/віднімати учасників випускної поїздки можна!
отримайте  договір
здійсніть оплату на наш розрахунковий рахунок (оплату можна ділити на етапи 30% та 70%, – кінцеву слід здійснити за 21 день до виїзду)
отримайте InfoVoucher за 7 днів до виїзду з такою інформацією: контакти керівника групи, адреса готелю, номера Ваших посадкових місць в автобусі, контактами  дипломатичних представництв України за кордоном
збирате валізу та гайда у подорож!

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь