Що робити з авіаквитками у зв’язку з COVID-19?

Що робити з авіа

МАУ

Пропонує можливість безкоштовно (при наявності місць в оригінальному класі бронювання) змінити дату вильоту. Все в межах терміну придатності квитка на заплановані подорожі в/з Італії в березні-квітні.

Air Malta

Якщо пасажир купив квиток до 3 березня 2020 року включно, він може запросити пільгове переоформлення на інший рейс. Рейс  може виконуватися до 31 грудня 2020 року. Запит на переоформлення повинен бути відправлений до 31 березня 2020 року.

Для бронювань з 4 березня 2020 року можливе пільгове переоформлення вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року або повернення авіаквитка. Повернення можливе при зверненні не менше ніж за 30 днів до початкового вильоту.

При внесенні змін або повернення авіаквитка стягується збір у розмірі 10 євро за польотний сегмент.

Air France/KLM

Пільгова політика для всіх бронювань, включаючи старі, зроблених до 31 березня 2020 року, на рейси до 31 травня 2020 року. Не стягується штраф за зміну квитка при перенесенні дати вильоту або зміну маршруту. Нова дата вильоту повинна бути пізніше 31 травня 2020 року. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

Якщо пасажир хоче перенести виліт на дати після 31 травня 2020 року, авіакомпанія випустить ваучер, який можна використовувати для покупки квитків протягом року.

LOT

Пільгова політика тільки для зміни квитків, куплених в період з 6 по 31 березня на рейси до 24 квітня 2020 року. Штраф не стягується, якщо перебронювати на рейси до 31 грудня 2020 року при збереженні маршруту і оригінального класу бронювання. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

Lufthansa Group (Austrian Airlines, Lufthansa, Swiss)

Для бронювань, зроблених до 5 березня 2020 року включно на рейси до 30 квітня 2020 року, можна безкоштовно один раз поміняти дату вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року.

Для бронювань, зроблених з 6 по 31 березня 2020 року, можна безкоштовно поміняти дату вильоту на рейси до 31 грудня 2020 року. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів. Зміна маршруту заборонено.

Qatar Airways

На всі нові та старі бронювання, якщо вони включають вильоти до 30 червня 2020 року, пасажири можуть безкоштовно змінити дату вильоту або повернути квиток. Для цього необхідно звернутися не менше ніж за 3 дні до початкової дати вильоту.

При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів. Якщо пасажир захоче повернути квиток, він отримає ваучер, дійсний рік з моменту випуску, для оформлення нових замовлень на рейси Qatar Airways.

Turkish Airlines

Для бронювань, зроблених до 5 березня 2020 року включно, при зверненні в авіакомпанію до 16 березня 2020 року пасажир може безкоштовно змінити дату вильоту.

Для бронювань, зроблених і оформлених з 6 по 24 березня 2020 року, штраф за зміну дати вильоту не стягується, якщо початкове бронювання включає рейси до 31 грудня 2020 року.

Пасажир повинен звернутися за внесенням змін не менше ніж за 5 днів до початкового вильоту. При зміні класу бронювання на більш високий стягується різниця тарифів.

Emirates

Для всіх квитків, оформлених до 31 березня 2020 р можливе безкоштовне переоформлення на нові дати/маршрут. Без зборів за переоформлення, передбачених правилами застосованого тарифу.

Збір за зміну дати або переоформлення не застосовується до всіх квитків, які були виписані в період до 31 березня 2020 р., Незалежно від дати подорожі.

Пасажир може змінити свій квиток на будь-яку дату в межах 11 місяців з дати покупки оригінального квитка. При цьому клас бронювання повинен відповідати оригінальному бронювання.

Alitalia

Aвіабілети виписані до 5 березня включно в Італію і з датами подорожі з 23 лютого по 3 квітня.

Безкоштовна зміна дати. Нова дата подорожі повинна бути до 30 червня на власні рейси Alitalia – в оригінальному класі бронювання або в першому наявному (той самий клас обслуговування)

Квитки повинні бути переписані не пізніше 3 квітня.

Різниця в тарифі, якщо така є, повинна бути оплачена пасажиром.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь