Найсвіжіша інформація – коронавірус та туризм

Коронавірус в Європі
Франція – враженими вірусом є міста Oise, Somme, Haute Savoie, Alpes Maritimes. У Парижі закритий для відвідувачів Лувр, проте ті, хто придбав квитки раніше онлайн можуть відвідати музей! Disneyland працює в звичному режимі.
 
Італія – 9 березня уряд ухвалив рішення про обмеження на території всієї країни (вступив в дію з 10 березня). Пересуватися всередині Італії можливе лише з поважної причини – на роботу, через стан здоров’я або у зв’язку з сімейними обставинами. Також діятиме заборона на публічні зібрання, аби не допустити великого скупчення людей. Тимчасово скасували усі спортивні змагання на території країни до 3 квітня. Натомість італійські футбольні клуби продовжать виступати в єврокубках, але їхні домашні матчі відбуватимуться без глядачів на трибунах.
 
Німеччина – міста, де було виявлено хворих на вірус Шлезвіг-Гольштейн, Гамбург, Нижня Саксонія, Бремен, Берлін, Північний Рейн-Вестфалія, Рейнланд-Пфальц, Гессен, Баден-Вюртемберг, Баварія. Як і інші країни, Німеччина скасувала великі події, такі як виставка туризму ITB та книжковий ярмарок у Лейпцигу. Туристичні об’єкти працюють у звичному режимі.
 
Іспанія – спалах захворювань відбувся у місті Харо (за 520 км від Барселони), для декількох кварталів міста було висунуто рекомендацію щодо мінімізації пересування містом. Також є інфіковані у Мадриді (600 км від Барселони), де закрили на карантин навчальні заклади на 14 днів.
 
Нідерланди – для більшості підтверджених пацієнтів у Нідерландах відоме джерело інфекції. Більшість з них були в Італії або були в тісному контакті з іншим підтвердженими пацієнтами. Більшість пацієнтів, для яких джерело інфекції невідоме або досі досліджується, живуть у Північному Брабанті (за 150 км від Амстердаму) та Утрехті або пов’язані з цими містами тим чи іншим способом. У країні немає паніки, вони чітко підготовлені та не роблять ізоляцій, не “закривають” міста, як інші держави.
 
 
Куди ж їхати на відпочинок?
• Туреччина – ЖОДНОГО випадку
• Чорногорія – ЖОДНОГО випадку
• Шрі-Ланка – 1 випадок
• Україна – 1 випадок
• Кіпр – 2 випадки
• Болгарія – 4 випадки
• Угорщина – 8 випадків
• Польща – 11 випадків
У всіх цих країнах жодного летального випадку
 
Загалом в світі зафіксовано 113,642 хворих на коронавірус (з них понад 80 тисяч у Китаї), виздоровіло уже майже 64 тисячі осіб.
 
Рекомендуємо:
– часто мити руки
– кашляти прикриваючи рот ліктем
– уникати рукостискань, обіймів, поцілунків
– уникати масових заходів
– не піддаватись паніці та фільтрувати новини масмедіа, перевіряти інформацію
Коронавірус в Європі
В свою чергу повідомляємо, – відпочинок – запорука гарного настрою, самопочуття і душевної рівноваги. Він обов’язково потрібен для здоров’я, для відновлення ресурсів організму, для поліпшення працездатності і продуктивності.
 
* усі подані дані актуальні на 10.03.2020
 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь