Греція зі Львова • дешеві готелі ціна/якість
Греція зі Львова

Греція зі Львова – як полетіти дешево та не переплачувати?

Дешевий відпочинок в Греції – це реальність! В українців склався стереотип, що Греція зі Львова – це не дешево. Насправді, вартість відпочинку дорівнює ціні відпочинку у Туреччині, усе залежить від обраного готелю та турагенції, де Ви бронюєте тур.

Чим вигідні тури в Грецію?

  • виліт Польщі/Молдови/Німеччини та короткотривалий переліт, вильоти 3 рази в тиждень
  • автобусні тури в Грецію на різні тривалості відпочинку та квитки на автобус в Грецію
  • доступна вартість відпочинку
  • можливість обирати готелі різних категорій та різний тип харчування
  • пляжі в Греції на будь-який смак – піщані, галькові, скелясті

Залиште заявку на тур в Греція зі Львова або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

ТОП-10 дешевих готелів – Греція зі Львова

Afrodite Beach Hotel 3*

Готель на курорті Неї-Порі (регіон Пієрії) на першій лінії від моря. Коло готелю піщаний пляж, захід в море – дрібна галька. Поруч з готелем є кафе, супермаркет, знаходиться всього за 2.5 км від центру курорту. Номера в хорошому стані, в кожному номері є холодильник.

Kymata Hotel 3*

Готель на курорті Паралія Катеріні на першій береговій лінії. Пляж – пісок, захід в море – дрібна галька. Поруч є кафе, магазин, автобусна зупинка. Готель розташований в центрі курорту. Номера в хорошому стані, в кожному номері є холодильник. 

Aqua Mare Hotel 3*

Готель на курорті Неа Каллікратія (на Халкідіках) на другій береговій лінії від пляжу. Всього за 150 м. до моря, пляж та захід в море піщані. Поруч є кафе, магазин, автобусна зупинка. Кожен номер обладнаний холодильником.

Dionysos Inn Hotel 3*

Готель розташований на курорті Ханіоті на другій береговій лінії за 200 м. від моря. Пляж у готелю піщаний, захід в море – дрібна галька. 90% номерів після ремонту, в кожному номері є холодильник, а на території басейн.

Olympus Thalassea Boutique Hotel 3*

Готель на курорті Паралія Катеріні на другій лінії за 300 метрів від пляжу. Пляж піщаний, захід в море – дрібна галька. Готель відкрився в 2015 році, – номера в хорошому стані, в кожному номері є холодильник. 

Alkyon Hotel 4*Греція зі Львова

Готель на курорті Кріопігі (півострів Кассандра) на третій береговій лінії. Всього за 500 м. від моря, готель надає безкоштовний трансфер на пляж. Пляж піщаний, захід в море – дрібна галька. Усі номера готелю після ремонту в 2017 році, в кожному номері є кухонний блок, а на території готелю є басейн та безкоштовні лежаки коло басейну. 

Royal Hotel Polichrono 4*Відпочинок в Греції

Готель на курорті Поліхроно (півострів Кассандра) на другій лінії від пляжу. Пляж піщаний,  захід в море – дрібна галька. 80% номерів готелю після ремонту в 2018 році, в кожному номері є кухонний блок. Готі можуть скористатись басейном на території готелю та лежаками. Для дітей є ігровий майданчик. 

Tresor Sousouras Hotel 4*Греція готель

Готель на курорті Ханіоті на першій лінії. Пляж поруч з готелем піщаний, а захід в море дрібна галька. 90% номерів готелю після ремонту в 2015 році, в кожному номері є холодильник. На території готелю є басейн та безкоштовні лежаки коло басейну. Для дітей: дитячий басейн та майданчик. 

Portes Beach 4*Халкідіки готель

Готель знаходиться на курорті Неа-Потідея (півострів Кассандра, Халкідіки) на першій береговій лінії. Пляж поруч з готелем піщаний. При виборі харчування “все включено” (All inclusive) – лежаки та парасольки на пляжі безкоштовні. Готель після повного оновлення в 2016 році, є басейн, тренажерний зал та активна анімація. Для дітей: басейн, клуб та майданчик. 

Залиште заявку на тур в Греція зі Львова або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь