Тури в Грецію – ТОП-10 готелів з харчуванням “все включено”
Тури в Грецію

Як підібрати тури в Грецію для відпочинку?

Греція – це країна, яка популярна для відпочинку серед туристів з Європи та українців. Архітектура, грецька кухня, грецька гостинність – і це ще не весь перелік переваг купівлі тури в Грецію!

Чим вигідні тури в Грецію?

  • авіаквитки в Грецію з Польщі, Молдови, Німеччини та інших країн
  • автобусні тури в Грецію на різні тривалості відпочинку, квитки на автобус в Грецію
  • доступна вартість відпочинку
  • можливість обирати готелі різних категорій та різний тип харчування
  • пляжі в Греції на будь-який смак – піщані, галькові, скелясті

Залиште заявку на тури в Грецію або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

ТОП-10 готелів у Греції з харчуванням “все включено” (ALL INCLUSIVE)

Secret Paradise Hotel & Spa 4*Тури в Грецію

Готель після повного оновлення у 2018 році, на першій лінії курорту Неа-Калікратія. Пляж одразу через дорогу, захід в море – пісок. Поруч з готелем є кафе, магазин та всього за 500 м. до центру курорту. У готелі є 2 басейни (лежаки коло басейну безкоштовно), тренажерний зал, дитячий басейн та дитяче харчування.

Acrotel Elea Village Hotel 4*Греція зі Львова

Готель на курорті Елія (півострів Сітонія) на першій лінії. Пляж та захід в море піщані. Номера готелю в хорошому стані, в кожному номері є холодильник. 

Mediterranean Resort 4*Греція все включено

Готель на курорті Паралія Катеріні, друга берегова лінія. Всього за 100 м. від моря, пляж – пісок, захід в море – дрібна галька. Номера готелю в хорошому стані, є тренажерний зал та басейн. 

Akti Ouranoupolis Hotel 4*Греція автобусом

Готель на курорті Урануполі (півострів Афон) на першій береговій лінії. Піщаний пляж знаходиться одразу через дорогу, захід в море – дрібна галька.  Для дітей готель пропонує дитяче харчування, дитячий басейн та ігорвий майданчик.

Club Olympus Grand Resort 4*

Готель на першій лінії на курорті Лептокарія (регіон Пієрія). Піщаний пляж з безкоштовними лежаками, захід – дрібна галька. Розташований всього за 1 км до центру курорту, поруч кафе та магазин. Номера готелю в хорошому стані, є анімація, дискотека, тренажерний зал та басейн. Для дітей: дитяче харчування, басейн, дитячий клуб та майданчик.

Alia Palace Hotel 5* – готель лише для дорослих

Готель лише для гостей “16+” на курорті Пефкохорі (півострів Кассандра). Знаходиться за 800 м від пляжу, куди протягом дня курсує безкоштовний шатл. У готелю власний піщаний пляж з пологим піщаним заходом в море та безкоштовними лежаками. Тут присутні вегетаріанське та дієтичне меню, хороштий сервіс. 

Kassandra Palace 5*

Готель на курорті Кріопігі (півострів Касандра) на першій лінії. У готелю власний піщаний пляж з безкоштовними лежаками, захід в море дрібна галька. Номера готелю в хорошому стані, є басейн, тренажерний зал, присутнє вегетаріанське та дієтичне меню. Для дітей готель пропонує: басейн, клуб та майданчик. 

Cavo Olympo Luxury & Spa 5* – готель лише для дорослих

Готель для гостей віком “16+” на курорті Плака-Літохоро. Знаходиться на першій лінії від галькавого пляжу, де безкоштовно надаються лежаки та парасольки. Поруч розвинена інфраструктура.

Portes Lithos Luxury Resort 5*

Новий готель 2018 року, що знаходиться на курорті Неа-Потідея (півострів Касандра). Готель пропонує відпочинок на власному піщаному пляжі, де надаються лежаки та парасольки безкоштовно. У готелю є 2 басейни та активна анімація. Для дітей: басейн, клуб та майданчик. 

Sermilia Cronwell Resort 5*

Готель на курорті Псакудія (півострів Сітонія) на першій береговій лінії за 100 м. до моря (через дорогу). Пляж – пісок, захід в море – дрібна галька, лежаки на пляжі безкоштовно. На території є басейн та  тренажерний зал, щодня проводиться активна анімація. Родзинкою готелю є його панорамний skybar, де відбувається дискотека. Для дітей пропонується: басейн, дитячехарчування, дитячий клуб та майданчик. 

 

Залиште заявку на тури в Грецію або перегляньте тури онлайн

М. ЛЬВІВ, ВУЛ. П. КУЛІША 26/3 - поблизу ТЦ ФОРУМ

Бронюйте онлайн або в офісі

 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь