Коли відкриють кордони?

коли відкриють кордони?

Вільне пересування між країнами – це те, на що ми, а також більшість з Вас, з нетерпінням чекаємо! Адже відкриті кордони – це не лише туризм, для багатьох це можливість працювати, можливість відвідувати друзів та родичів, можливість просто почувати Себе вільним.

Щодня спростерігаємо за країнами та ділимось нашою інформацією з Вами:

Австрія приймає до себе громадян з країн, що є в Шенгенській зоні (окрім Італії). З 29 травня заплановане відновлення роботи готелів, внутрішні аеропорти на даний час працюють. Наразі точної дати вільного в’їзду для українців немає, урядом розглядається така можливість з початку червня.

Болгарія послабила карантинні заходи та уже дозволено проводити масові заходи, концерти (з заповненням приміщення на 30%), відкриті музеї та інші культурні заклади. На 13 травня заплановане засідання уряду з підняттям питання щодо відкриття кордонів для в’їзду громадян з метою туризму, наразі заплановано відкриття на 1 липня.

Грузія відновлює міжнародний туризм з 1 липня, станом на сьогодні уже відкриті усі магазини (в тому числі з продажу одягу та взуття). З 15 травня відновлюється внутрішній туризм.

Естонія відкриває свої кордони для країн Балтії з 15 травня, точної інформації щодо можливості в’їзду для українців з метою туризму наразі немає.

Єгипет відкритий для відвідування з 1 липня, а з 1 червня повністю відновлює внутрішній туризм.

Італія та Іспанія – найбільш вражені країни Європи. Планують стати знову відкритими для туристів з початку осені.

Чехія планує відновити міжнародний туризм з 25 травня, на даний час громадянам чехії не заборонено перетинати кордон та можна вільно пересуватись країною.

Чорногорія планує відновити міжнародний туризм з 1 червня, станом на сьогодні уже відновлено роботу магазинів, музеїв та громадського транспорту.

Коли в Ураїні відкриють кордони?

Міністерство інфраструктури України змоделювали 3 етапи відновлення пасажирського сполучення:

• ЕТАП 1

– з 22 травня – відновлять свою роботу міський та приміський громадськи транспорт

– з 29 травня – заплановане відновлення 50% залізничного сполучення, внутрішньообласний громадський транспорт та внутрішні авіарейси

• ЕТАП 2

– з 9 червня – міжобласні та міжнародні автобусні маршрути

– з 12 червня – 100% залізничного сполучення

• ЕТАП 3

– після карантину – відновиться міжнародне авіа та залізничне сполучення

 

Слідкуємо за оновленнями на урядових порталах різних країн, – тому повідомлятимемо Вас про усі зміни, які торкаються туризму при поступленні будь-якої нової інформації.

 

#світпрокидається

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь