Що буде з Випускним 2020?

Карантин вніс неабиякі зміни у життя випускників!

Ніхто не був готовим до онлайн-навчання, до перенесення ЗНО на невідомий термін, до відсутності живого спілкування з вчителями та репетиторами. Саме ці дії роблять наших випускників сильними і готують до дорослого життя! Так, зараз важко, але кожному з нас потрібно виокремлювати для Себе позитивні речі з ситуації!

Випускників позбавили можливості:
– бути готовим морально до іспитів та вступу
– отримати хвилину гордості за Себе при врученні атестатів у школі
– одягнути випускні плаття та костюми, які усі так довго обирали
– гордитися Собою на останньому дзвонику школи
– мати мотивацію та відчуття завершення одного з важливих життєвих етапів!

Що буде з випускним?

Ваш клас – це одна велика сім’я, яка неодмінно захоче підтримати один одного та провести у дорослий світ. Це може бути ресторан у Вашому місті (пам’ятайте, – обирати слід той заклад, який має небагато посадкових місць, максимум простору на відкритому повітрі та передбачає дотримання усіх санітарних норм), пікнік або спільна  подорож зі збереженням усіх рекомендацій МОЗ та ВООЗ.

Які країни буде безпечно (найбільш ймовірно) відвідати? Ось декілька європейських країн та ситуація у них:

Україна – 14 195 випадків коронавірусної хвороби, з них 2706 одужало. Послаблення з 11.05 – вільний доступ до парків, магазинів непродовольчих товарів, музеїв та ін.
Австрія – 15 774 випадків, з них 13 836 уже одужало! З 29 травня запрацюють зоопарки, готелі, розважальні заклади та будуть доступними усі туристичні місця.
Чехія – 8034 випадки, одужало 4372 ос. З 24 квітня дозволили перетин кордону, а з 25 травня заплановане повне відновлення роботи закладів харчування та готелів.
Польща – 15 200 випадків, одужало уже 5184 ос. Послаблення карантину розпочалось з 20 квітня і вже з 4 травня розпочали свою роботу готелі та торгові центри.
Латвія – 928 випадків та 464 особи одужало. Зараз відчинені дитячі садки, торгові центри (окрім вихідних), кафе та ресторани. З 12 травня відновлять роботу музеї та інші культурні заклади.
Греція – 2678 випадків, одужало 1374 ос. З 18 травня усі повертаються до школи, а з 4 травня уже працюють перукарні та усі непродовольчі магазини.
Швеція – країна не вводила жодних карантинних обмежень!
Чорногорія – 324 випадки, з них 266 вже одужали. Уже відновлена робота громадського транспорту, магазинів, музеїв та спортзалів.

Пам’ятайте, – найважливішим завжди буде Ваше здоров’я, цінуйте його та людей, які зараз поруч з Вами! Лише Ви можете керувати своїм настроєм, думками та мріями, – вірних Вам рішень у житті!

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь