ОСІНЬ 2019 – програми на Дитячі Канікули готові!

Фото Рига та Стокгольм

Друзі, раді повідомити, що актуальні ціни на тури для школярів уже у нас на сайті!

 

АВТОБУСНІ ТУРИ ЄВРОПОЮ – Ви «ЗА» чи «ПРОТИ»? ?‍♀

Які плюси та мінуси приховують автобусні тури в Європу ?

 «ЗА»

• за малі гроші Ти отримуєш максимум побечених місць. Для прикладу, – тур у Відень ти придбаєш за 75-100€ (з включеною у вартості ночівлею, екскурсіями та сніданком). Авіатур у це місто коштуватиме, щонайменше, 250€.

• напрявляючись в ту чи іншу країну автобусним туром Ти відвідаєш й інші міста по дорозі та матимеш там екскурсії. Наприклад, купуючи тур у Відень, – Ти неодмінно потрапиш у Будапешт/Прагу/Краків.

• Тебе не хвилюватимуть жодні організаційні моменти, – бронювання готелів/екскурсій/добирання до місць призначення/пошуки закладів харчування/виписка страхових полісів, а також Ти отримуватимеш цікаву інформацію про країни та що варто купити на пам’ять з тої чи іншої країни.

• Тебе не хвилюватиме мовний бар’єр чи культурні особливості країни, адже протягом усього туру керівник групи відповідає за Твій комфорт

 «ПРОТИ»

• переїзди в автобусі та черги на кордонах. Більшість недорогих автобусних турів мають нічні переїзди. Так, це дозволяє побільше часу провести в тому чи іншому місті, – проте спати у напівсидячому положенні далеко не кожному під силу. Зазвичай тривалість проходження кордонів займає 2-4 години, а у пікові дати (Новий Рік, День Незалежності..) це може тривати і 10-14 годин.

• Ти не маєш можливості самостійно спланувати час, – зазвичай маршрути формуються так, – що вільного часу на огляд того чи іншого міста Ти матимеш від 1 до 9-ти годин. Все під час туру координує керівник групи, нічні гуляння набережними чи вузькими вулицями будуть неможливими майже в усіх випадках.

• готель. Зазвичай Ти знатимеш у яких саме закладах Ти проживатимеш під час туру за 7-2 дні до виїзду. Готелі переважно розташовані на окраїнах великих міст, в маленьких транзитних містечках, при автобанах, – не факт, що з вікна відкриватиметься неймовірний краєвид на місто та співатимуть зранку пташки.

• повторення міст. Якщо Ти вже побував у Будапешті, Відні, Празі, Кракові, Дрездені чи Берліні та хочеш потрапити у Париж, – Ти неодмінно відвідаєш якісь з міст повторно. При виборі турів у такі країни як Франція, Італія, Іспанія, Нідерланди та інші, – у Тебе маршрут пролягатиме через базові транзитні міста, які ймовірно Ти відвідав уже раніше під час подорожей на вік-енд.

 

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь