За що Ти отримуєш знижку на тур?

Фото знижки та акції

Слово «знижка» все частіше лунає з уст туриста та турагента. Давайте розберемось чому ми отримуємо знижку на тур у туристичній агенції, але ніколи не просимо її на хліб в магазині ??‍♀️

1. Коли Ви купуєте тур у турфірмі, – Ви купуєте послуги, – інформаційні (інформація про готель, маршрут, країну прямування, погодні умови та інше). Туристична компанія, зокрема менеджер, який не впевнений у Своїх знаннях надасть Вам знижку вже тоді, як почує від Вас назву країни, яку Ви хочете відвідати.
2. Якщо у Вас з везінням не все гладко і Ви полюбляєте загубити паспорт за кордоном, натрапити на недобросовісних працівників готелю, які поцупили гроші, – згадайте про Вашу «знижку» та подумайте чи Ваш менеджер захоче надати Вам підтримку посеред ночі і проконсультувати щодо порядку дій.
3. Якщо Ви поїхали на відпочинок великою компанією – знижка за «оптову» купівлю зазвичай не впливає на якість роботи туристичної агенції.
4. Якщо Ви любите туристичну агенцію, яка організовує Вам відпочинок з року в рік, – Ви однозначно заслуговуєте на спеціальні ціни та умови.
5. Якщо Ви залишаєте хороші відгуки про компанію, яка допомогла Вам класно відпочити, – повірте, реклама безкоштовною не буває  ?

Пам‘ятайте, – туристична компанія надає знижки зі Свого заробітку, який має покривати оренду, з/п, податки, рекламні тури, семінари та постійне навчання. Хочете відпочивати якісно, – будьте готові за це платити. Хочете зберегти Свої кошти та не натрапити на аферистів, – будьте готові за це заплатити.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

Залишити відповідь