Що таке РАННЄ БРОНЮВАННЯ та як воно працює?

Зображення Раннє Бронювання

 

“Плати раніше, але менше” – 30% туристів уже стабільно користуються цими перевагами, а Ти ще ні?

Давай переглянемо які переваги приховує у собі РАННЄ БРОНЮВАННЯ та якими можуть бути ризики?

ПЕРЕВАГИ

  • Ти економиш до 50% на вартості проживання. При бронюванні пакетних або автобусних турів за 3-8 місяців до дати вильоту/виїзду Ти отримуєш досить велику знижку. Чому? Туроператори отримують гаратнію заповненості рейсу, кошти, якими можуть операувати у Своїй діяльності, кращі цінові пропозиції від закладів розміщення при викупленні номерів на весь сезон та багато інших гарантій.
  • Ти отримуєш розтермінування платежів. Стандартною схемою оплати за придбаний тур є оплата поетапна – 30% у день бронювання та решта 70% за 14 днів до вильоту чи виїзду (деякі туроператори зобов’язують оплачувати 50%+50%). Це дозволяє Тобі максимально «безболісно» розпрощатись із кругленьою сумою за відпочинок.
  • Ти отримуєш кращі готелі. Чим ближче до дати вильоту, – тим менше варіантів вибору. Тому саме раннє бронювання дозволяє обрати те, що Тобі буде максимально підходити як по бюджету, так і по вимогах.

РИЗИКИ

  • У Тебе міняються плани. Якщо Тобі важко спрогнозувати дати відпочинку, – змінити дати вильоту по ціні раннього бронювання неможливо, вартість буде перерахована на стандартну.
  • Ненадійний туроператор. Слід ретельно підбирати туроператора, зважати на те скільки років він на ринку, скільки часу займається саме тим напрямком, який Ти бажаєш обрати. З масовими напрямками Туреччина/Єгипет/автобусні тури зазвичай проблем нема. Проте, для прикладу, Іспанія зі Львова (авіа) чи Туніс зі Львова (авіа) може бути проданий, але не відбутись.

 

ПАМ’ЯТАЙТЕ: у високий сезон (шкільні канікули, травневі свята, літні місяці, новий рік) не буває гарячих турів. Всі кращі готелі і квитки розкуповуються заздалегідь, і якщо щось і починає “горіти” за тиждень до вильоту, – то це  5* готелі з сумнівними відгуками/маркетинговий хід «купи 3* і там буде класно». Посудіть самі – навіщо робити знижки, якщо попит перевищує пропозиції?

Рекомендуємо використовувати раннє бронювання для довгоочікуваних і планованих відпусток, залишивши “гарячі” тури для спонтанних виїздів. Гарячих можна не дочекатися або не встигнути забронювати, а раннє бронювання завжди гарантує Тобі якісний відпочинок.

About Author

client-photo-1
admin

Comments

17.10.2019
Теперь буду знать

Залишити відповідь