• БЕЗКОШТОВНІ місця для викладачів!
• проживання 2 ночі на круїзному лайнері
• фотосесії під час всього туру!

НЕЗАБУТНЯ ВЕЧІРКА НА КРУЇЗНОМУ ЛАЙНЕРІ БЕЗКОШТОВНО

При групі 30+1 – 160 євро
                     40+2 – 135 євро
                    50+2 – 120 євро

Відправлення м. Львів,  
Час відправлення 08:00
 У вартість включено
проїзд автобусом згідно маршруту оглядові екскурсії згідно програми
проживання на круїзному лайнері 2 ночі  супровід керівника групи

медичне страхування

послуги фотографа протягом всієї подорожі

У вартість не включено додаткові екскурсії, вхідні квитки

Текстова програма ТУТ

1

День 1

08:00 -виїзд зі Львова. Переїзд територією Польщі до Латвії.

2

День 2

Прибуття в Ригу.  Пішохідна екскурсія “Стара Рига”. Перед нами чудове місто з центром початку двадцятого сторіччя, і, звичайно, Старе місто зі своїм середньовічним колоритом. Старовинні будиночки, шпилі церковних башт, півні, які пильним оком озирають місто, кам’яні маски району Югендстиль, стара бруківка, на якій залишився слід століть. Ви побачите дивовижний Ризький замок, Домський собор, будівлю Великої і Малої Гільдії, Вежу Петра, яка до недавна була найвищою у Ризі. Рига – класичне європейське місто, а з іншої сторони – це одне з найбільших міст на Балтійському морі, і в ньому нема місця для нудьги. Пересування по місту на громадському транспорті за власні кошти.

Вільний час на фотосесії та прогулянки.

17:30 – відправлення з Риги до Стокгольму на паромі.

Вечірка зі стильною фотозоною з DJ-єм, крутими шоу-програмами – море позитивних вражень і нереально крутих фото гарантовано!

Ніч на паромі.

3

День 3

Сніданок на паромі (оплачується додатково за бажанням)
10:30 – прибуття до Стокгольму.
Запрошуємо на екскурсію по старому місту Гамла Стан. На перший погляд це типове старе місто. Звичайно, що для нас тут нового: вузькі криві вулички, нерівна бруківка, будинки в стилі готики. “Все як як і в інших містах”, – кажуть ті, хто бачив Стокгольм на фотографіях. Але ні – це місто потрібно відчути, тут потрібно прогулятися, і не просто, а з гідом який розкриє секрети старих будинків, підкаже куди повернутися щоб побачити найгарніші панорами, і звичайно ж розкриє найцікавіші місця Стокгольма. І головне, є міста про які говорять «побачити і померти» Стокгольм і його стара частина Гамла Стан – це місце яке побачиш і хочеться жити, щоб приїхати сюди ще багато разів.

Вільний час на фотосесії та прогулянки.

17:00 – Відправлення зі Стокгольму у Ригу.

Ніч на паромі.

4

День 4

Сніданок (оплачується додатково за бажанням).

11.00 прибуття в Ригу. Вільний час.

Рекомендуємо відвідати:
–  м. Юрмала (15 євро), тут приємно прогулятися вздовж моря, відчуваючи, як солоний подих Балтики, змішаний з ароматом хвої, наповнює легені, а шум води звільняє голову від турбот і зайвих дум. Юрмала – “перлина” Латвії і найбільший курорт Прибалтики, розташований на березі Ризької затоки, всього за 20 км від Риги. Чудові піщані пляжі в обрамленні сторічних сосен простягнулися на 32 км, повітря чисте і свіже, тихий шелест моря заспокоює і пестить. Крім того Юрмала – символ гумору і музики, місто святкувань та фестивалів.

Нічний переїзд у Львів.

5

День 5

Прибуття у Львів близько 10:00.

Відгуки про тур

Немає відгуків

Залишити відгук

Рейтинг